Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie max. I dobrze.

16 za sezon daleko od maxa nie był :)

tak czy siak 2 lata temu jazz mogli wyciagnac z pistons prince'a za booza. i mieliby ogranego millsapa, ktory najwazniejsze lata swojej kariery w tej lidze przesiedzial na lawce patrzac jak boozeer robi po 3-4 zbiorki w meczu.

Tak i być w dupie z beznadziejnym pricem, zresztą jeszcze w zimę detroit chciało ripa za niego dać, tak czy siak robić na siłę wymiany to nie w stylu Jazz i bardzo dobrze, na cholerę wywalać kase w błoto, z Sapem to kompletnie nie łapie co napisałeś, bo a] ma 25 lat i się przy Boozerze rewelacyjnie ogrywał, b] Bozeer to bronić nie potrafi ale zbierać to on zbiera jak mało kto. Odchodzi kolejny starter z Utah i znowu się wszyscy cieszą że gracz z ławki zajmie jego miejsce :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by sie spodziewał, że Salary Cap podskoczy względem poprzedniego sezonu? Nikt. A jednak.

The National Basketball Association today announced that the Salary Cap for the 2010-11 season will be $58.044 million. The tax level for the 2010-11 season has been set at $70.307 million. Any team whose team salary exceeds that figure will pay a $1 tax for each $1 by which it exceeds $70.307 million.

 

The 2009-10 Salary Cap was $57.70 million and the tax level was $69.92 million.

 

Read more: http://www.realgm.com/src_wiretap/#ixzz0t2nVWXHn

 

Czyli tacy Knicks moga podpisać LBJ + Amare i mieć sumke w okolicach MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten kontrakt Curry'ego na serio możemy coś zajebistego wyłapać. Poszukajmy u drużyn szukających spadających kontraktów... Jeżeli podpiszemy LeBona za maksa rzecz jasna, w capie zostaje nam jakieś 5-7 milionów na podpisanie jakiegoś C. Te słowa Dudley'a totalnie poprawiły mi dziś humor. Przynajmniej nie "unknown source said"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy James sie "zrazil" do Bosha i Wade, tego pierwszego podobno tak bardzo chcial miec u boku w Cleveland ale Chris nie chcial grac "na wsi", z tym drugim "rywalizowal" o Bosha... i przegral. Teraz moze przelknac dume i grac u ich boku, i miec spora szanse na Mistrzostwo w najblizszych latach, badz powiedziec im cmoknijcie mnie w pupe pojde grac gdzie indziej i utre wam noska.

Bulls wygladaja obecnie dla niego najciekawiej, mlody sklad, doszla gwiazda (choc mozna sie klocic czy Rose nie jest wieksza gwiazda od Booza), swietnie zapowiadajacy sie (ale nie sprawdzony) defensywny trener (nie sprawdzony jako HC rzecz jasna).

Aha swoja droga jeszcze o tym gdzie bedzie ta cala konferencja jutro, przeciez Connecticut, to wlasnie tam mieszka Jay-Z, czy to cos znaczy nie wiem bo kazdy juz sie doszukuje najmniejszsego nawet znaku czy sygnalu w tych malo istotnych szczegolach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba LeBron będzie miał dwóch nowych kolegów.

 

Lee snt na 6 lat, z 13 mln na początek za Azubuike + Randolph.

 

Po co GSW taki trade ? NYK zyskują fajnych młodych roles, albo fajne młode mięso do transferów, np po Parkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierze, jak zobacze Bronka z koszulka NYK, poki co to tylko spekulacje i gadki Dudaleya wiele mnie nie przekonuja.

Co do ogloszenia w ESPN to Connecticut to glowna siedziba ESPN wiec to rowniez niewiele znaczy, choc oczywiscie mogl Bron "zaprosic" ESPN do Akron i pewnie stacja polecialaby do niego jak pies za suka.

I smiesza mnie teorie o niemoznosci zbudowania zespolu w jedno lato, no k... odkrycie Ameryki,

to pospolity mit. w ostatnich latach mieliśmy tego najlepsze przykłady: heat i celtics. do tego lakers i pistons to nawet zostali podniesieni do rangi mistrzowskiej w ciągu jednego deadline (Ra i Gasol).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Wszystko zależy od tego jak ten skład się buduje. Trzeba oprzeć drużynę na 2-3 gościach, pewniakach, a resztę pouzupełniać rolesami. Najlepiej weteranami, którzy nie chcą dużej kasy a mają już wyrobioną koszykarską osobowość i doświadczenie.

 

EDIT:

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... iami_heat/

 

Naprawdę nie zdziwi mnie żadna decyzja Jamesa. W dodatku spotkał się z Rileyem. Więc czyżby epic trio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heat nie zbudowano w 1 lato. dopiero w 2 sezonie dodano paru kluczowych grajkow i zdobyli tytul.

 

celtics to wyjatek, jednak tak jak ktos tu napisal bazowali na mlodym talencie zgromadzonym w kilku draftach i liderze. udalo sie wymienic chyba 6-7 gosci na 2 allstarow pozostawiajac przy tym 2 perspektywicznych mlodych i dolozyc poseya, pozniej w trakcie sezonu pj browna i wyszlo dobrze ale w tak dobrej sytuacji nie jest miami.

 

zaraz beda mieli 3 grajkow zarabiajacych 60 baniek, moze uda sie przedluzyc haslema, chalmersa dodadza beasleya i moga liczyc jedynie na weteranow, ktorzy jak widac nie kwapia sie poki co do gry za minimum.

 

jedyna szansa taka, ze podpisaliby prawie caly zeszloroczny sklad i nim handlowali w sezonie by pozyskac kolejne elemnty ukladanki.

 

samo trio lbj-wade-bosh misia nie ugra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba LeBron będzie miał dwóch nowych kolegów.

 

Lee snt na 6 lat, z 13 mln na początek za Azubuike + Randolph.

 

Po co GSW taki trade ? NYK zyskują fajnych młodych roles, albo fajne młode mięso do transferów, np po Parkera.

a nie jest tak ze jak podpisza lebrona i zostanie im te 6 mln to juz nie moga podpisac lee za maxa na s'n't?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak 2 lata temu jazz mogli wyciagnac z pistons prince'a za booza. i mieliby ogranego millsapa, ktory najwazniejsze lata swojej kariery w tej lidze przesiedzial na lawce patrzac jak boozeer robi po 3-4 zbiorki w meczu.

Nie wiem gdzie Ty te 3-4 zbiorki na mecz widziałes :?: Boozer miał 4 mecze w ktoryc zbierał 4 i mniej piłek ( miniuty jakie wtedy grał: 12, 15, 24 i 27 ) Czyli miniumum 2 z tych meczy musimy wykreslic. Zostaje 2 na cały sezon. Tak strasznie źle ? Mozna mowic wiele zlego o Boozerze (obrona) ale zbierajacym jest całkiem dobrym.

Swoją drogą po porazkach Chicago z Wadem/Boshem i prawdopodonie Lebronem, Boozer powinien być pierwszorzedna potrzeba. Zapewnia to czego Bulls brakuje, punkty z pomalowanego. Obrona jest jaka jest ale w duecie z Noahem bedzie to mniej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, troszkę ta zmiana cap space tutaj namieszała ... A pomyśleć, że taki przekonany byłem jeszcze 2 miesiące temu, że LeBron pójdzie wszędzie tylko nie do Miami, a teraz sam już nie wiem ... Cholera, nikt nie wie! Na pewno obejrzę dzisiaj tę konferencję bo mnie ciekawość totalnie zżera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak znów wszystko, nawet Miami jest możliwe :) Trzeba czekać na Orędzie "Króla" do Narodu, bo w plotki nie ma co wierzyć, choć pewno jakieś przecieki będą jeszcze przed konferencją. Wszystko byle nie Heat, bo pozostanie nam tylko czekać na finał Miami-LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swoim twitterze jared dudley i dejuan blair pisali wczoraj, ze knicks.

dziennikarze pisza, ze jamesa zobaczymy raczej w miami badz cleveland.

 

wiemy tyle, ze nic nie wiemy, bo najlepiej to by bylo gdyby trafil do bulls, bo tam do mistrzostwa mialby najblizej. bulls moga jeszcze podpisac kilku fajnych gosci i maja juz sporo zgromadzonego talentu. w miami nie wierze w to, ze 3 gosci zarabiajacych 60 baniek uda sie obudowac fajnymi grajkami. JO i haslem beda chcieli po 5-6 baniek na sezon co daje 72 miliony na 5 zawodnikow. +beasley to juz 77. dodac do tego 6 gosci za minimum to jest 83 banki tyle co lakers.

 

takie trio obudowane gosmi za minimum nic nie wygra w 1 sezon.

 

dlatego uwazam, ze lbj pojdzie do knicks. chce byc legenda, kocha nowy jork, nowy jork kocha jego, tam zarobi 5 razy wiecej na kontrtaktach reklamowych. on jest stworzony dla nowego jorku. ma amare do pomocy, teraz dostanie kilku ciekawych rolesow jak turiaf czy azubukie (i radman!). moze byc wybawca nowego jorku, jego krolem. o tym dokladnie marzy. moj ziomek, ktory siedzi w usa mi napisal, ze to jest przesadzone i nie ma innej opcji by james trafil gdzies indziej.

 

zwolywalby dzien pozniej konferencje by powiedziec, ze idzie do heat? lecialby do studia espn pod NY zeby powiedziec, ze zostaje w cavs?

 

no way.

 

lbj idzie do knicks, gdzie moze jeszcze nie w tym roku ale w przyszlym zbuduja mu druzyne godna grania o cos.

 

btw.

magic cos podobno szykuja z udzialem gortata. w gre wchodza podobno 3 teamy. hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.