Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam w ogole jestem w szoku, ze wciaz niewiele wiemy.

jj ma podobno po weekendzie przystac na oferte hawks. z tego co pamietam, to w zeszlych sezonach w weekendy niewiele sie dzialo i tak pewnie bedzie teraz, wiec nalezy sie spodziewac, ze od poniedzialku powinnismy poznawac coraz wiecej. i obstawiam, ze wlasnie w tym nadchodzacym tygodniu dowiemy sie najwiecej i bedzie on przelomowy, w sensie najwieksze klocki zostano ulozone.

 

problem w tym, ze wciaz niewiele wiemy.

ktorys z dziennikarzy na twitrze pisal, ze wade-lbj-bosh mozna wlozyc miedzy bajki. ze nikt tego nie udzwignie na dluzsza mete (finansowo jak i na boisku) i ze maximum to pakiet 2 tych graczy w 1 klubie jednak malo prawdopodobny duet to lbj-wade. kombinacje tych 2 z boshem duzo bardziej prawdopodobne z kilku wzgledow.

 

wade nie bardzo chce opuscic miami, bo kasa.

lbj nie bardzo chce opuscic cle bo kasa, jedynym, ktoremu to wisi, choc wolalby odejsc na zasazie s'n't to bosh. dlatego obstawiam, ze to on najpredzej zmieni klub bez zastanowienia. wade'owi do miami zatem sciagna albo bosha albo boozera.

 

lbj moze zostac w cle ale rownie dobrze mozemy go zobaczyc w chi/nj/ny. tylko w ych 3 klubach moze sobie odbic to, ze nie dostanie tyle ile w cleveland.

 

nowy jork zaczyna powoli interesowac sie innymi. juz widzimy, ze na celowniku maja mike millera, niemal podpisali juz amare, chca jeszcze wyciagnac parkera. wiec obsawiam, ze oni powoli z wyscigu o lebrona sie wykruszaja. bulls moga wiele zaoferowac na boisku lebronowi, a nets? nets moga zostac w dupie z masa kasy do wydania i wolnymi miejscami w rosterze.

 

zobaczymy jak to sie rozwinie ale najpredzej widzialbym wade'a i bosha w miami, a lebrona i boozera w chicago.

 

btw. mike miller rozmawial z clippers (on cos przebakiwal, ze chce grac dla contendera?:D) skonczylo sie na tym, ze chce wiecej niz mle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz to miałem rację, że za MLE nie trafi do Lakers ;)

 

I dobrze. Niech doi kasę z frajerów. Tymbardziej, że on zasługuje na te 8-10 baniek jak mało kto, kto podpisze tego lata podobny kontrakt.

 

A z Clippers nie ma co się tak śmiać. Jakby trafić tam Miller i Lebron to by to naprawdę ciekawie wyglądało ;)

 

Choć to tak samo mało możliwe jak Wade-Lebron i Bosh w jednej ekipie.

 

Wiadomo jak tam Ray Allen i Celtics ?

 

EDIT :

 

Wg nba.com Nowitzki dogadał się z Mavs.

 

80/4

 

Dobry deal dla obu stron. Zwłaszcza dla Mavs, bo Dirk jak mało kto w tej lidze z FA tego lata zasługuje na taką kasę, a nawet na więcej.

 

Ponoć zrezygnował z maksa, żeby Mavs się wzmocnić mogli i ma klauzulę, że nie może być wytrejdowany.

 

Tak więc Dallas są na razie na plusie w to okienko.

 

I ponoć w zwiazku z powrotem Doca i podpisaniem kontraktu przez Pierce'a Rasheed zastanawia się nad powrotem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok wykonany. 20 mln na sezon to zasłużona kwota dla Dirka. Ta drużyna bez niego nie miałaby szans awansować do PO i straciła by cały klimat. Nie potrafię sobie wyobrazić sezonu w Dallas bez fadeawaya Nowika.

 

Praktycznie po podpisaniu tego kontraktu zostaje na zawsze Maverickiem. Faktem jest że po ewentualnym podpisaniu Haywooda Dallas maja grubo zawalone salary i Cuban z Nelsonem muszą sie naprawdę postarać o kolejne wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Just get me one player and I'll get you a ring."

\

 

... miał powiedzieć działaczom Knicks Wade. Coraz bardziej wierzę w D-Wayne'a w Big Apple. Najpierw Wade mówi, że podoba mu się wizja Knicks, potem mówi wyżej wspomniane rzeczy, a na końcu sugeruje, że kwestia finansowa oraz lokalizacja jego nowego klubu ma równie ważne znaczenie. Finanse? Wade będąc franchise playerem akurat w Nowym Jorku będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem NBA obok LeBrona Jamesa. Lokalizacja? Nowy Jork to mekka, nie tylko koszykówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok wykonany. 20 mln na sezon to zasłużona kwota dla Dirka.

LOL

 

w ciagu ostatnich 4 lat Dirk RAZ doprowadził swoją drużynę do wygrania 1st rd PO [w owej drugiej rundzie ugrali 1 mecz]

 

ja rozumiem, że tradycja, że przywiązanie, że to fajny shooter i ogólnie franchise playa i symbol

 

umowę w stylu tego co zaoferowali celtics piercowi [61/4] jeszcze bym jakoś zrozumiał [choc to i tak by było za dużo imho]

 

80 / 4 ? LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lol, po prostu jestem zaślepionym dickriderem. Nie ma tu chyba racjonalnych przesłanek. Jeden z niewielu zawodników którego uwielbiam oglądać, nieważne czy wygrywa czy przegrywa. Jego niekonwencjonalny i skuteczny styl gry jest kapitalny. Każda jego akcja to miód na moje zmysły. A do tego gra w moich Mavericks. Nie wyobrażam sobie tego gracza w jakimś Cavs czy Lakers. Może zostanie drugim Malonem. 4 lata, klauzula no-trade. Mam jeszcze szanse na urlop w Dallas i zobaczyć go na żywo :mrgreen:

 

A imo przegrali kilka serii nie przez Nowitzkiego a przez fatalny coaching.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

w ciagu ostatnich 4 lat Dirk RAZ doprowadził swoją drużynę do wygrania 1st rd PO [w owej drugiej rundzie ugrali 1 mecz]

 

ja rozumiem, że tradycja, że przywiązanie, że to fajny shooter i ogólnie franchise playa i symbol

 

umowę w stylu tego co zaoferowali celtics piercowi [61/4] jeszcze bym jakoś zrozumiał [choc to i tak by było za dużo imho]

 

80 / 4 ? LOL

A daj spokój. Rudy Gay dostał 80/5 ;]

 

W świetle innych kontraktów tego lata to naprawde rozsądna opcja. Przeciez Dirk to ich franchise player, ścisły top PFów ligi, na dodatek były nim zainteresowane inne kluby i mógł odejść. 20 mln rocznie to w porządku kwota dla takiego zawodnika, tym bardziej, że to tylko 4 lata

 

Kobe dostał 90/3, nie wiem, czy to wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wira ma tu sporo racji.

kto wie, czy nie zostanie w cleveland, po czym poprosi kul o transfer w polowie sezonu czy za rok jak nie bedzie szlo.

z tego c owidzialem to roznica pomiedzy kontraktem w cavs a tym co moglby dostac np w nyk, to prawie 20 baniek. piechota 20 baniek nie chodzi. zauwazcie, ze wade tez nie chce opuszczac za bardzo miami, jedynie bosh dla ktorego toronto to zeslanie i ma juz dosc.

 

poza tym lbj byl laczony przez knicks a jak tam sie pojawil amare, ktory juz zaprosil melo i tony'ego to kto wie czy knicksi nie odpadli z wyscigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jaka mine ma Lebron sliski James jak Bosh z Wadem zdecyduja sie pojsc do Bulls

na moje oko gdzie by James nie poszedl - poza Lakers/Celtics to mamy juz ywlonionego mistrza i James jest w lekko ciemnej dupie

po tym co mozna wyczytac to za pewnik mozna przyjac ze Bosh i Wade to jeden podpis wart 30 kilka baniek za rok, zwyczajnie nie widze opcji by bylo inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Many people around the league still expect Dwyane Wade to return to Miami but the superstar free agent may feel compelled to sign with the Bulls in order to be near his children in Chicago.

 

"The one potential snag," writes Frank Isola of the New York Daily News, "is that Wade's former wife and children live in Chicago and Wade may feel he has no other choice but to return home."

 

Wade is originally from Chicago.

The Bulls are growing confident in their ability to sign Dwyane Wade as a free agent.

 

The Knicks are poised to sign Amar'e Stoudemire to a $100 million contract and LeBron James will reportedly meet with New York at least once more.

 

The Chicago Tribune points out that in addition to New York's focus on other players, Wade listened to the Bulls' sales pitch twice in 30 hours on Thursday and Friday.

 

A source close to Wade insists that his interest in Chicago in genuine, despite his efforts to recruit another superstar to play with him in Miami.

 

Chicago's dream scenario is to sign either Wade or James and then add a star power forward, like Chris Bosh or Carlos Boozer, as well.

no, robi sie ciekawie,

Wade pod scianą

albo dziecka albo florida 8)

no chyba ze jeszcze walsh albo rusek porwia dziecka i beda mieli czym kusic d-w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie bosh dla ktorego toronto to zeslanie i ma juz dosc.

Hehe. Z nim też nie jest tak prosto wg tego, co przed chwilą obejrzałem. Racja, że w Toronto nie chce zostać, ale trochę śmiesznie (z tego, co widziałem) by wynikało, że kozaczy na wyrost. Patrzy za LeBronem, żeby podpisać tam gdzie on. Tylko, że biedaczysko nie chce rezygnować z tego dodatkowego roku 20-paru milionów i chciałby sign and trade :) Ehh, wszyscy mają pełne gęby gadki o mistrzostwie, a tymczasem kasa, kasa i kasa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.