Skocz do zawartości

All Defensive Teams


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

via lakers twitter

"Kobe Bryant has been named to the NBA All-Defensive 1st Team for the 5th straight year & the 8th time overall"

 

oto pierwsza piatka:

Dwight Howard, Rajon Rondo, LeBron James, Kobe Bryant and Gerald Wallace named to NBA All-Defensive First team.

i druga

NBA All-Defensive Second Team = Tim Duncan, Josh Smith, Anderson Varejao, Dwyane Wade and Thabo Sefolosha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy trenerzy w NBA są tacy głupi, czy my jednak o czymś nie wiemy i tak naprawdę te wybory są rozsądniejsze niż się wydaje.

To samo pomyślałem Lorak, ale tak na zdrowy rozum. Co przemawia za Lebronem lub Kobe w porównaniu z Joshem, jednym z najlepszych interior obrońców w lidze, świetnym na rotacjach, pickach i w help defense ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy trenerzy w NBA są tacy głupi, czy my jednak o czymś nie wiemy i tak naprawdę te wybory są rozsądniejsze niż się wydaje.

To samo pomyślałem Lorak, ale tak na zdrowy rozum. Co przemawia za Lebronem lub Kobe w porównaniu z Joshem, jednym z najlepszych interior obrońców w lidze, świetnym na rotacjach, pickach i w help defense ??

ja nie wiem. ale nie wykluczam możliwości, że trenerzy wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17% z tych głosów oddali Don Nelson, Mike Brown, Eddie Jordan, Mike D'Antoni i Mike Woodson, tak więc wiadomo, że nie będzie najlepiej.

moze glosowali po wspolnej imprezie i nie potrafili sobie przypomniec innych zawodnikow. to by wyjasnialo Kobego w pierwszej piatce, bo naprawde to nawet do piatej piatki nie powinien sie zalapac.

 

czy jest ktos na forum kto moglby racjonalnie usprawiedliwic wybor Kobego do 1st allD ?

 

PS. tak patrze na ta pierwsza piatke i zamienic Dwighta na Cambiego i ta defensywa nie jest nawet w TOP10 ligi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktos na forum kto moglby racjonalnie usprawiedliwic wybor Kobego do 1st allD ?

 

tak, brak w lidze zbyt wielu guardów, którzy są faktycznie lepsi defensywnie.

 

Jak dla mnie jeżeli chodzi o pozycję obrońców to najlepszym , najrówniej grającym w defensywie guardem był Sefalosha. Kobe, Rondo czy Wade do każdego z nich się można przyczepić więc, który pierwszy, który drugi to właściwie kwestia gustu.

 

Natomiast brak Artesta wśród skrzydłowych to jakaś kpina :? może wykorzysta to jako motywację gdyby tak przyszło mu spotkać się w finale z tym skrzydłowym, który wybrany został do pierwszej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ciebie sklania do myslenia, ze Kobe zalicza sie do tej grupy najlepszych ? ja tam widzialem jak jest notorycznie chowany w obronie w tym sezonie, nawet przeciwko Wade'owi czy Manu Artest ich kryl mimo ze to byl mismatch. dlaczego wyrozniasz Kobego nad defensywnych specjalistow jak Afflalo czy Hinrich ? co swiadczy o tym ze jest lepszy od nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy wybor trenerow, czyli gosci ktorzy powinni wiedziec najlepiej (poza samymi zawodnikami)

i na przeciw stawiamy bastilliona, ktory wie lepiej bo tak.

 

gdyby byl nash, pisalby, ze trenerzy znaja sie najlepiej, a ze nasha nie ma i chyyba raz w zyciu dostal jakies punkty od coachow w tym glosowaniu, to trenerzy sie nie znaja:)

 

mnie nie dziwi, to ze artesta nie ma. w sezonie wcale dobrej defensywy nie gral. poza pojuedynczymi meczami gdzie ograniczyzl melo, jj'a czy KD nic ciekawego nie pokazal. playoffs to inna para kaloszy i mysle, ze wielu dalo by mu dpoty za to co robil na durancie.

 

co nie zmienia faktu, ze kobe duzo wiecej nie zrobil niz artest w sezonie w defensywie. z 2 strony nie przypominam sobie by ktos kobemu zrobil jakis mecz na poziomie 30pts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afflalo(!!!), Artest(!!!), Hinrich, Barnes, Noah, Perkins(!!!), Varejao, Ben Wallace, Dwight, Gerald, Josh Smith, Horford, Barnes, Martell Webster(!!!), Batum , Kenyon, Battier - z wykrznikami jak dla mnie zawodnicy wyjatkowi na swoich pozycjach

jakbym mial wybierac kogos kto ma biegac caly mecz za silowym zawodnikiem to Webster i Artest sa dla mnie na pierwszym miejscu

nie wiem co robia Lebron , Kobe Wade w czolowkach defensywy, na ostatnia akcje moze i bym ich wzial ale na caly mecz, nigdy

pojedyncze akcje, efektowne bloki, raz na 10 meczy jakis super defensywny mecz chyba tylko dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.