Skocz do zawartości

Requests...


Karczuś

AI to cienias?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. AI to cienias?



Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie chodzi o ten ruchomy bo ten zrobił PI3TR45. Chodzi o ten avatar Monty'ego z Iversonem który nosił KarSp

Aha... sory pomylilem sie :oops: :P

Ale i tak z Twoich sie nei powinni śmaic :D

---

A kto moglby jakis fajny podpis mi zrobic??:)

Pryq nie słuchaj ich, zazrościli mi tegoi avka i tylko Pietras siał zamęt, ze jest brzydki :) Każdy wie, że jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryq nie słuchaj ich, zazrościli mi tegoi avka i tylko Pietras siał zamęt, ze jest brzydki :) Każdy wie, że jest super :)

Mnie tam sie podoba :D nei wiem co inni do niego mają

Ten co masz teraz tez jest fajny 8) :wink:

 

Jako że jestem bardzo uczynny to proszę bardzo :D

Kraso rządzisz 8) dzięki wielkie

a to ze jestes uczynny to prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak Karsp? Nie zakładasz tego signa? Ja tu liczę na głos od Ciebie w forum awards na av makera i pomocnego forumowicza

Posty trza czytac, posty :) 22 grudnia juz niedługo :) Pierwsze pownienies miec, ktore miejsce nie wiem, głos napewo. A trzecie to do głebszego zastanowienia, jeszcze nie wybierałem osób, ale kilku kandydatów jest.

 

PS. Bo moge troche odczekac i załozyc na rocznice mojego przybycia na forum, co? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty trza czytac, posty :) 22 grudnia juz niedługo :) Pierwsze pownienies miec, ktore miejsce nie wiem, głos napewo. A trzecie to do głebszego zastanowienia, jeszcze nie wybierałem osób, ale kilku kandydatów jest.

 

PS. Bo moge troche odczekac i załozyc na rocznice mojego przybycia na forum, co? :roll:

Jasne, luzz. Nie wiem czemu wydawało mi się, że pisałeś, że signa założysz od razu, a ava jakoś w grudniu :roll: coś źle przeczytałem/źle zapamiętałem.

Dzięki za głosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzieki Pietras, bo jutro chcialem to robic a tak sprawiłeś, ze bedę miał troche wolnego :) Logo bardzo mi sie podoba, tylko logo Akademii po lewej mogłoby być ciut mneijsze, zeby nie dotykało kawędzi pracy. A tak ogólnie 5-/6 tylko nie wiem jak to na stronie będzie wyglądało, czy nie za bardzo przybajerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie ladnie usmiechnela do kogos o jakis ladny avek (bo na moj to chyba Fart juz patrzec nie moze :) tak a propos zyczen :lol: ) z Paytonem, albo z kims z Sonics- zeby byl sliczniutki i w ogole :lol: dzieki!

No za taką nagrodę to ja już się biorę do roboty 8) żeby tylko loqsh nie próbował mnie ubiec :wink: rozumiem, że tzn że będziesz na przyszłym zlocie forumowiczów :P już się doczekać nie mogę :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... No dobra, skoro jest to temat 'Requests...' to zadam pytanie :oops:. Aż mi głupio je zadawać :P.

Jak można robić tło??

i jak mozna zrobic jakiegos gracza w tlle takiego przezroczyctego?? :roll: .

pracuje w ps'ie od niedawna. jescze ni nie udalo mi sie zrobic :lol: . wiec plz o odpowiedz, wielkie thx.

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.