Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Seria Rewind to w założeniu miało być retro w alternatywnej wersji, ponieważ oprócz koszulek sprzedawano także spodenki oraz dresy rozgrzewkowe (te były inspirowane).

W przypadku koszulek i spodenek to brano np. niebiesko-jasnozielono-białą koszulkę Atlanty Hawks z lat 70'tych i dawano ówczesne kolory Jastrzębi (żółto-czarno-czerwone) albo jeśli barwy były takie same zarówno wtedy jak i teraz (tj. w 2003/04 roku) to robiono koszulkę, która nigdy nie istniała a mogłaby jak np. Indiana z Pacers z lat 70'tych i żółto-granatowo-biała wersja, ew. łączono też stare schematy kolorystyczne z ówczesnymi jak w przypadku Kings.

Oczywiście nike nie ustrzegł się błędów, bo we wspomianych koszulkach Kings bazowanych na rok 1987 dobry jest jedynie wordmark a cała reszta już leży.

EDIT: Przypomniało mi się, że stroje Rewind były noszone w trakcie Hoop-it-up (Atlanta, LAL oraz LAC) oraz Celebrity ASG (tylko drużyna Sir Chucka czyli 76ers) odbywających się w ramach ASW 2003. Również śp. Kobe pojawił się w czarnym uniformie Lakersów na okładce SLAM-a aczkolwiek nie była to koszulka podlinkowana przeze mnie w poprzednim poście.

W tym samym okresie co Rewind, reebok miał swoją serię D'funkd, której założenia były podobne.

 

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connected to jest metka, która ma wszytego chipa przez którego możesz się połączyć ze specjalną apką (o ile masz nfc w fonie) i otrzymać jakieś informacje o graczach czy oferty promocyjne. Takie pi****lety po prostu. Te metki z chipem występują w każdej sprzedawanej koszulce łącznie z autentykami.

Sklep wygląda legitnie, aczkolwiek ja bym poprosił czy mogą podesłać realne zdjecia, bo ten "Global Warehouse" z którego oni wysyłają koszulki NBA śmierdzi mnie chińczykami trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakow napisał:

Cześć ponownie,

Wpadłem w necie na taki sklep z całkiem fajną ceną na koszulkę lebrona

https://www.theretroshop.pl/pl/p/Koszulka-koszykarska-NBA-Lakers-James-23-/1742?gclid=EAIaIQobChMImrnX1YGR6AIVBasYCh0cfwILEAkYASABEgKv_vD_BwE

Co to za model connected?

 

Jak dla mnie to lipa. Loga certyfikatów są dziwne (żadnego TUV itp.) i nie mogę znaleźć adresu firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Jak dla mnie to lipa. Loga certyfikatów są dziwne (żadnego TUV itp.) i nie mogę znaleźć adresu firmy.

czyli zostaje Zalando lub Nike za 300zł eeeeeh

52 minuty temu, Pepis21 napisał:

Connected to jest metka, która ma wszytego chipa przez którego możesz się połączyć ze specjalną apką (o ile masz nfc w fonie) i otrzymać jakieś informacje o graczach czy oferty promocyjne. Takie pi****lety po prostu. Te metki z chipem występują w każdej sprzedawanej koszulce łącznie z autentykami.

Sklep wygląda legitnie, aczkolwiek ja bym poprosił czy mogą podesłać realne zdjecia, bo ten "Global Warehouse" z którego oni wysyłają koszulki NBA śmierdzi mnie chińczykami trochę.

te pi****lety mnie nie interesują, ale czy to może być swingman, czy replica?

W dniu 4.02.2020 o 10:45, Pepis21 napisał:

Fake. Gość ściąga z chin podróbki. W opisie ma jakby to był autentyk a jedno zdjęcie przedstawia Swingmana a drugie Dziecięcą koszulkę, obie foty oczywiście ściągnięte ze sklepu NBA.

 

@Pepis21

Zamówiliśmy ten fake i powiem Tobie, że takie fejki to ja mogę nosić... świetne wykonanie... serio bez szydery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakow napisał:

te pi****lety mnie nie interesują, ale czy to może być swingman, czy replica?

  Swingman, nike nie produkuje replik, te są robione przez Fanatics.

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Jak dla mnie to lipa. Loga certyfikatów są dziwne (żadnego TUV itp.) i nie mogę znaleźć adresu firmy.

Znalazłem ten sklep na Allegro i tak jak myślałem, koszulki NBA oraz generalnie wszystko co idzie z globalnego magazynu jest wysyłane z Chin czyli fejki.

Godzinę temu, lakow napisał:

Zamówiliśmy ten fake i powiem Tobie, że takie fejki to ja mogę nosić... świetne wykonanie... serio bez szydery

Powiem szczerze, widziałem ostatnio podrbanianego autentyka GSW i nie powiem wykonanie było naprawdę solidne, aczkolwiek jak się bliżej przyjrzało to detale zdradzały z czym mamy do czynienia no ale to też trzeba wiedzieć na co się patrzeć.

Podrzuć fotki, swingmany są łatwiejsze w obróbce, więc i wykonania o wiele lepsze.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Siemka

co sadzicie o towarach od AndreGoods? Wydaje się miec sponio koszulki zwlaszcza te z rekawkami z Adika np  https://allegro.pl/oferta/koszulka-adidas-climalite-orlando-magic-nba-s-8266307632

minus taki ze nie ma klubów z topki ale na przyklad taki gasol jest do kupienia tanio https://allegro.pl/oferta/koszulka-nba-san-antonio-spurs-gasol-adidas-s-9527180253

czy to sa orginałki? cos bysmy pobrali jezeli tak

 

edit znalazlem sobie ze juz pisaliscie wczesniej ze towar jest og. ale moze ktos kupil cos od niego i powie czy warto?

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.