Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie lekko związane z tematem. Jakie macie doświadczenia w kwestii oczekiwania na zamówienie z Basketball Jersey World z Melbourne? W namierzaniu przesyłki od 6 sierpnia mam status:

 

Despatched
Processed through facility

1:54pm Sun 6 Aug MELBOURNE VIC

 

Myślicie, że na Święta dojdzie? :rapture:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

zakupiłam koszulkę na stronie http://www.spursfanshop.com, jednak paczka przyszła z Chin, koszulka nie posiada wewnątrz żadnych metek. Nie dostałam żadnego certyfikatu. Jedyne potwierdzenie to mail oraz wyciąg z konta bankowego.

Chciałam zapytać czy to autentyk?post-5130-0-05403500-1504193644_thumb.jpgpost-5130-0-47540200-1504193662_thumb.jpgpost-5130-0-16611900-1504193675_thumb.jpg

post-5130-0-99404500-1504200972_thumb.jpg

post-5130-0-47241000-1504201052_thumb.jpg

Edytowane przez Anek888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłam koszulkę na stronie http://www.spursfanshop.com, jednak paczka przyszła z Chin, koszulka nie posiada wewnątrz żadnych metek. Nie dostałam żadnego certyfikatu. Jedyne potwierdzenie to mail oraz wyciąg z konta bankowego.

Chciałam zapytać czy to autentyk?

Szkoda ze nie wrzuciłeś jeszcze mniejszych fragmentów koszulki... daj zdjecie calej koszulki na płasko.

ostatnio malo kupuje (wiecej sprzedaje:D)

ale wpadlo cos, na co polowalem kilkanascie lat...

oczywiscie jeszcze nie dotarlo do pl, jak dotrze wrzuce wiecej fotek. jeden z niewielu jerseyow, ktory byl w pelni zrobiony sitodrukiem. kwintesencja 90s, prawda?:)

fdggg.jpg

5ggg7.jpg

Świetny jersey ! Lata 90 to co kochałem.w koszykówce.

 

Mozesz napisać na pw jaki przedział cenowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anek, jezeli faktycznie kupiles z tego sklepu, to zloz reklamacje, badz poprostu wyslij im towar i zadaj zwrotu kasy.

mnie sie jednak nie chce w to wierzyc by z tej strony przyszedl taki jersey...

 

@mich@lik sporo! ten jersey ciezko kupic tanio nawet w wersji authentic, czyli bez przedluzenia. za to ktos z forum mial swingmany adidasa wlasnie takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, to dostałam w odpowiedzi:

Can we give you some partial refund as the compensation instead of return?

We accept return.

Before return,we need your confirmation.

If return,you need to bear the return shipping.

You need to ship it to our warehouse which is located in China.

The return postage is very expensive.

Also,it takes long time to return to us.

We will refund for you until we get the returned products.

It maybe not a short time for the money to reach your account.

Are you willing to wait for it?

What's more,the parcel may be lost and we can't receive.

We will refund you until we receive the returned parcel,or we can give u partial refund instead of return.

which do u prefer?

 

help@ecommerceservice.biz

--

Edytowane przez Anek888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fafarafa1975 nie wiadomo. pod koniec wrzesnia maja byc juz w sprzedazy. czy beda na nike.com? pewnie tak, tak samo jak jerseye nfl. choc nie sadze by mieli wszystkie jerseye...

 

@anek888

1. nie kupiles jerseya w oficjalnym sklepie spurs. nie rozumiem, czemu wprowadzasz nas w blad. zaden szanujacy sie sklep nie wysyla z chin. wiekszosc wysyla ze swoich sklepow stacjonarnych, mieszczacych sie z reguly w halach klubow lub ich siedzibach. wyjatkami sa sklepy prowadzone przez firme fanatics, oni wysylaja ze swoich hangarow...

 

2. czesciowy zwrot to normalka u gosci handlujacych podrobkami. im duzo bardziej oplaca sie zrobic czesciowy zwrot kasy. ty tez bedziesz w plecy o wysylke do chin (20/40zl)

 

3. email to tez jakas sciema. w adresie powinno byc albo cos z spursteamshop lub firma prowadzaca im sklep...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.