Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

czy mozemy zmienic zasady draftu tak zeby zasada 48h dotyczyla 10 pickow?

tzn od momentu rozpoczecia draftu pierwszych 10 gmow wybierajacych ma 48h na okreslenie ile czasu maksymalnie beda potrzebiwali na wybor.

jesli gm potrzebuje 24/48 h na wybor(ma slaby dostep do netu, czy cokolwiek) to nie ma problemu jesli wczesniej zglosi zapotrzebiwanie (np. info do komiszy sprawdzam codziennie wieczorem, tyle mniej wiecej czasu mi potrzeba)

jesli natomiast gm nie zglosi wczesniej zapotrzebowania na czas to ma na wybor godzine (albo 2?) a potem cpu pick. (chyba ze np. wyrobi sie zanim komisze podadza cpu pick, tzn komisz nie jest 24/7 wiec czasem bedzie to wiecej niz 1h/2h)

chodzi o to zeby nie bylo sytuacji ze czekamy 48h a potem jest pick cpu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Akurat Xam prosił o taką wersję, bo nie ma Excela, więc nigdy wszystkim nie dogodzimy. CSV łatwo jest obrobić, poniżej instrukcja dla Office 2007, jak ktoś ma starsze wersje, to może podać jak to wygląda, wrzucę do przyklejonego tematu.

 

W Office 2007 otwieramy plik .csv, zaznaczamy kolumnę A. W menu Dane -> Tekst jako kolumny. Wyskakuje okienko, klikamy Dalej, w drugim zaznaczamy ograniczniki "przecinek" i znowu dalej, w trzecim oknie Zakończ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tak robie tylko potem mi nie widzi tego pliku gierka, ani txt, ani office ani csv (zresztą nie da się jako csv zapisać rozdzielonego już excela, wyskakuje mi jakieś info o formułach niezgodnych i zapisuje jako rozdzielony przecinkami)

Próbowałem w każdą strone wyczyściłem Importa i nic. Zresztą pliki macierzysta w FFB też sa zapisane w rozsypce w csv i je widzi, ja przerabiam na identyczny i c***.

Niech tkoś będzie łaskaw i zamieści chulający u siebie plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors sign DeMarre Carroll

nie mozesz go podpisac, gdyz przekroczysz luxuary. po podpisaniu twoje salary wynosiloby $74 093 682. wiec w chwili obecnej nie mozesz go miec u siebie w skladzie. chyba, ze wymiany cos zmienia. aczkolwiek do tego czasu jest on wolnym agentem i kazdy moze go podpisac.

 

pozostale zyczenia zrealizowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam go na stronie w składzie, ale widzę, że jak ustawiam to się mi pałęta Anthony Morrow, którego nie powinienem mieć.

nie moge nic na to poradzic. u mnie byl JO, ktory zakonczyl kariere. wczytuje nowy csv, a on dalej widnial. moze dlatego, ze byl ustawiony na aktywny slot. sciagnijcie wiec prosze wszystkich takich zawodnikow z aktywnych slotow, wrzuce pozniej najnowszy plik csv i powinni zniknac. jesli nie, to nie wiem jaka jest przyczyna ich obecnosci. moze po prostu nie chca opuszczac Waszych ekip ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.