Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie napisałem że jestem dobry i wcale tak nie myślę.Rzuciłem tylko pomysłem,nie da się to trudno.Gramy dalej,ale do tego sluży ten dział żeby pytać....,więc tutaj piszę swoją propozycje.Chodziło mi o to żeby tak podzielić rookich do obu konferencji żeby miało to ręce i nogi,ale Roger był pierwszy,więc trudno zostaje w Orlando skoro nie ma takiej możliwosci.

 

Po pierwsze zrezygnowała od Was czołówka graczy bo i Popaye i Deco byli liczącymi się graczami,więc uważasz że rookasi będą najlepszym rozwiązaniem??Ja uważam że nie i to jest mój poruszany problem.

 

Ps.Dostaniesz rookich;) łatwej będzie ci wejść do Playoff. :mrgreen:

 

Nie widzisz przewagi?

 

*Chicago Bulls 56 26

*Philadelphia 76ers 55 27

*Toronto Raptors 55 27

*New Jersey Nets 53 29

*Boston Celtics 53 29

*Orlando Magic 46 36

*Washington Wizards 42 40

*New York Knicks 41 41

Milwaukee Bucks 41 41

Atlanta Hawks 40 42

Detroit Pistons 38 44

New Orleans Hornets 38 44

Indiana Pacers 36 46

Clevland Cavaliers 33 49

Miami Heat 24 58

 

*Phoenix Suns 53 29

*Los Angeles Lakers 52 30

*Dallas Mavericks 44 38

*Sacramento Kings 43 39

*Seattle Sonics 43 39

*Golden State Warriors 41 41

*Minnesota Timberwolves 40 42

*San Antonio Spurs 39 43

Utah Jazz 34 48

Denver Nuggets 34 48

Houston Rockets 32 50

Los Angeles Clippers 31 51

Memphis Grizzlies 30 52

Portland Trailblazers 22 60

 

Odpada Gm Dallas i Memphis....aha i sorry jeżeli kogoś urazilem,nie miałem złych intencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenosiny druzyn zalatwi maslon jak wroci, bo (wstyd sie przyznac, ale) mi to srednio wychodzi :) wtedy tez podejmiemy jakies decyzje odnosnie prowadzenia wolnych ekip przez inne osoby. byc moze rowniez, ze osoby ktore juz maja jedna ekipe w simbaskecie. musimy to najpierw przedyskutowac. obecnie w drafcie poleci CPU pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mielibysmy brac pod uwage przenosiny jakie chcieli niektorzy, to niestety nie da rady obsadzic wszystkich klubow bez GMow (wszystkie bylby na wschodzie). dlatego poszukujemy jeszcze jednej osoby z zachodu. no chyba, ze nie byloby przenosin (przynajmniej jednej z druzyn), wtedy udaloby sie obsadzic wszystkie wolne kluby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage fakt, iz nadal bylby problem z obsadzeniem wolnych ekip po uwzglednieniu przenosin. postanowilismy, ze obecnie nikt sie nie przeniesie. tak wiec, obecnie xamel przejmuje ekipe Hawks. natomiast Qba wybiera jako pierwszy. wolne sa Mavs i Grizzlies. niewybrana ekipe dostaje piotreksuper. byla jeszcze jedna osoba, jednak decydowala kolejnosc zgloszen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.