Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls trading block aktualizacja

 

Oddam M. Beasleya razem z L. Stephensona w pakiecie. Niedrogo. 

 

Szczegóły:

- Beasley SF/PF dwu letni kontrakt rookie

Ins B+, obrona B+

Inside 86, potencjał 69

- Lance Stephenson rookie 80 potencjału przybyło 34 na compact

- Shannon Brown bardzo fajny 2,3 mln kontrakt na 5 lat

Jumping 82, 3ka 88 outside A-

Obrona A perimeter 74, stealing 94

25 lat 55 potencjał

 

Przy jakiejś bardzo fajnej ofercie, rozważę oddanie M Gasola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs walczyli o kazde zwycięstwo, ale przy kontuzji derona na 8 meczów przewiduje, że ten bilans do all star game bedzie na tyle kiepski, ze raczej na PO nie mam co liczyc. W zwiazku z tym na sprzedaż są:

Todd Day (kontrakt 1 rok - 5,4 mln) - bardzo fajny i niedoceniany SG, moze tez grac na SF, ale brakuje mu troche postD zeby byc tam dobra opcja. Natomiast na SG sprawdzi sie doskonale. Ostatnio rzucił 38 i 39 pkt b2b, jak ktos nie ma porzadnego SG to warto zainwestowac.

Dorrell Wright (kontrakt 3 lata - 11,132/12,245/13,469 mln) - Dorrell na campach w tym roku sie nie popisal i stal sie nagle dosyc drogim rolsem. Za to nadal utrzymal status bardzo dobrego 3&D i patrzac na to ze wiekszosc gra outside, jest nadal pożądanym zawodnikiem (zwłaszcza, że ma jeszcze te 56 potencjału i tylko 25 lat). Kluczowe atrybuty to - postd/permiterd/drived - 61/75/70 oraz jumpshot i rzut za 3 - 81 i 95. Wright nie rzuci wam dużo punktów, ale zrobi to na dobrych procentach, dodajac dobra obrone. Nie polecam budować na nim składu, ale jak ktoś i tak ma przekroczone salary to jest to idealne uzupełnienie na SF 

David West (kontrakt 1 rok - 4,5 mln) - Mięcho pod kosz, niezle w obronie, bez dziurawych rak. Gdyby mial wiecej w bloku to bylby naprawde cenny. A tak to tylko miecho pod kosz, ktore zrobi double double. Sprzedany.

image.png.69f5cd632afdfb8cf187399164965be2.png 

 Nie oczekuje jakichs konkretnych zawodnikow, niektorych lubie bardziej, niektorych mniej, roznie moze byc :D  Ale daje znac, ze powyzsi panowie sa na sprzedaz. Gdyby ktos chcial oddac jakas gwiazde, to tez mam picki zeby nimi doplacic.

EDIT: Kupilem Barbose, wiec jeden z moich PG tez jest na sprzedaz:

-Smush Parker (kontrakt 1,5 mln 1 rok), prawda birda, combo guard, dobry w obronie, na rezerwowego PG/SG jak znalazl,

-Ramon Sessions (kontrakt 2,5 mln 1 rok, prawa birda, młody PG, jeszcze z resztka potencjalu. Dobry na backup PG, po campach może nawet coś więcej z niego bedzie

-Brandon Jennings - tu juz bym chcial konkretny talent porownywalny z Jenningsem, na inna pozycje niz PG 

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim dealu raczej przez najbliższe dwa/trzy sezony nastawiam się na zbieranie assetów. John Wall i Danny Green są nietykalni, Paul George i DeAndre Jordan mogą zostać ruszeni ale tylko w wypadku ciekawych ofert. Reszta graczy (CJ MIles, Joel Freeland, JJ Hickson czy minu oraz Landy) są dostępni.

 

Również jeżeli masz do zrzucenia jakiś kontrakt grubszy ale nie dłuższy niż 4 sezony to myślę że będziemy w stanie się dogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kings caly czas do oddania Richard Hamilton, top3 ofensywnych zawodnikow ligi. Opcje sa dwie:

- dla druzyn z aspiracjami o najwyzsze cele, za innego dobrego zawodnika, moze z innej pozycji.

- dla druzyn, ktore jeszcze chca wlaczyc sie w walke o PO, za pick '35 + jakis dobry mlody zawodnik z potencjalem.

Mile widziane oferty tez od druzyn innych niz ww.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat ma do oddania 3 picki pierwszorundowe oraz dwa mocne 2rundery za ostateczne wzmocnienie się.

W salary mam wolne tylko 1.100.000$ stąd jedyne opcje to pozyskanie gracza na kontrakcie 1.000.000-1.200.000 do rotacji PO teamu za dwóch młodych prospektów z dopłatą pickami.

aby deal przeszedł to mogę parować kontrakt 540.000$ z 332.000$ za gracza za 1.000.000

Brian Roberts Xavier Henry Darrell Arthur oraz Manny Harris gracze z 64 do 80 potencjału. od 19 do 25 lat sami młodzi

preferowany PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do deadline trochę zostało ale mogę kogoś wzmocnić w walce o PO czy misia

na sprzedaż

Jason    Richardson

Tim    Duncan

Tony    Allen

Joey    Dorsey

George    Hill

Terrence    Williams

Alonzo    Gee

 

za picki , młodość i spadające kontrakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie ruszyć Josha Smitha (też w różnych pakietach - raczej nietykalni tylko Rose i Oden) - czekam na poważne oferty (poszukiwani przede wszystkim gracze już dobrzy z potencjałem na więcej -> tak żeby pasowali timelinem do Rose'a i Odena)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.