Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że rozmawiam/rozmawiałem z kilkoma GMami o Ersanie, chciałem tylko poinformować zainteresowanych moimi niezastrzeżonymi pickami, że cena jaką jestem w stanie zapłacić za przejęcie jego kontraktu jest najwyższa TERAZ do trade deadline. Przejąć mogę za niego spadający/spadające kontrakty. W offseason i podczas przyszłego sezonu cena za niego będzie adekwatnie niższa, a po następnym sezonie Ersana już nie będę sprzedawał, gdyż nie będzie takiej potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kings jest trochę tlok na różnych pozycjach, wiec chętnie oddamy 2-3 zawodników za future 1st rd picki, najlepiej '36, '37. Do oddania: 

Antonio McDyess, Dee Brown, Tony Parker, Dennis Scott, Brad Miller. Taki Miller, Scott czy Brown mogą grac nawet w s5 wiec oferta myślę ciekawa.

Cały  czas na oferty czeka Richard Hamilton. Durant raczej nie jest do oddania. Chyba, ze naprawdę za kogoś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dojrzewam do oddania  aktualnego MVP Barona Davisa jak i Kevina Garnetta. Oczekuję zawodników z potencjałem na bycie All Starem w przyszłości więc graczy nie w prime lub nawet po.

Do oddania również Trevor Ariza, Rudy Fernandez oraz Joakim Noah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls trading block:

Do oddania tanio:

- Tayshun Prince tani SF na spadającym kontrakcie

obrona A, outside A-

3ka 92 obrona 69, 51, 65

Gdy dostał szansę ode mnie to wykręcił:

19/11 na dobrych procentach. 

- Beasley SF/PF dwu letni kontrakt rookie

Ins B+, obrona B+

Inside 86, potencjał 69

- Anfernee Hardaway spadające 6 mln, dobry obrońca

Perimeter 70, Driving 96, stealing 86

- Lance Stephenson rookie 80 potencjału przybyło 34 na compact

- Shannon Brown bardzo fajny 2,3 mln kontrakt na 5 lat

Jumping 82, 3ka 88 outside A-

Obrona A perimeter 74, stealing 94

25 lat 55 potencjał

 

Przy jakiejś bardzo fajnej ofercie, rozważę oddanie M Gasola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers trading block

Pau Gasol- na plus na pewno spadający kontrakt. Oprócz tego solidny atak i przyzwoita obrona.

Thabo Sefolosha- dobry zawodnik typu 3&D na spadającym kontrakcie. 3ka 78, post def 70 Perimeter 73, Driving 83. Kontrakt co prawda lekko przepłacony, ale na szczęście tylko roczny z prawami Birda.

Thaddeus Young- Elitarna obrona na piłce Perimeter i Stealing 94 potencjał 64.

Caron Butler- W gorszej drużynie doskonale odnajdzie się jako 3 opcja. W lepszej bez problemu poradzi sobie z rolą zadaniowca czy 6-men. 3ka- 89, Perimeter84 Stealing 96

 

Oczekuję przede wszystkim młodych zawodników oraz picków.

Za pozostałych zawodników też chętnie wysłucham ofert, ale nie mam parcia żeby ich się pozbyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

Dopiero spojrzałem na kontrakt Turka , myślałem że piszecie o rookie kontrakcie 🤣

a czy jest możliwość naprawienia błędu bo przecież tak na prawdę Zo dał mu zupełnie inną ofertę niż została wpisana

rozumiem że GM chciał jednorazowy skok salary a nie co rok?

moim zdaniem i tak by wygrał gracza i komisz co inaczej odczytał ofertę ( zgodnie z zasadami ale nie oferowanymi pieniędzmi)  recznie powinno się zrobić korektę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

a czy jest możliwość naprawienia błędu bo przecież tak na prawdę Zo dał mu zupełnie inną ofertę niż została wpisana

rozumiem że GM chciał jednorazowy skok salary a nie co rok?

moim zdaniem i tak by wygrał gracza i komisz co inaczej odczytał ofertę ( zgodnie z zasadami ale nie oferowanymi pieniędzmi)  recznie powinno się zrobić korektę

mechanizm simki nie pozwala na zlozenie oferty z jednorazowym skokiem salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stole były inne pieniądze bo moim zdaniem liczą się intencje oferty a nie sam mechanizm jej odczytu czy zrozumienia

9,5 10,75 10,75 10,75 10,75 bym zrobił 

Teraz, julekstep napisał:

mechanizm simki nie pozwala na zlozenie oferty z jednorazowym skokiem salary

a możesz ręcznie to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

na stole były inne pieniądze bo moim zdaniem liczą się intencje oferty a nie sam mechanizm jej odczytu czy zrozumienia

9,5 10,75 10,75 10,75 10,75 bym zrobił 

a możesz ręcznie to zmienić?

moge - ale o Ilyasove byla walka, wiec byloby to mocno nie fair i stworzylo precedens

zreszta sam bylem kiedys w tym miejscu (zreszta nie tylko ja) i nie mialem w simce lepszej nauczki jesli chodzi o ocene wartosci grajkow :)

1 minutę temu, cvbe napisał:

Nie o to chyba chodzi, @Alonzo myślał, że ten skok procentowy jest tylko w pierwszym roku a później każdy kolejny jest już taki sam (też tak myślałem btw).

Czyli: 9,5; 10,75; 12; 13,25; 14,5 zamiast 9,5; 10,75; 12,1; 13,6; 14,9

Więc aż takiej różnicy nie ma.

a to jest ciekawa kwestia, ktora mi Tecu wczoraj bodajze uswiadomil (ze w NBA wzrost iest liczony od 1szego roku w kazdym roku) i to faktycznie na przyszlosc trzeba bedzie uswiadamiac nowym GMom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.