Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem gotowy wcisnąć przycisk Heat Up a w wyjątkowym momencie oddac za hiper wzmocnienie 1 rd pick unprotected lakers z przyszłego bogatego draftu. 
ciezko o branie czegoś z sałary ekstra ale może ktoś znajdzie ścieżkę właściwa dla obu stron 

 

Alternatywnie na myśl przychodzi mi na razie spakowanie Kidda i Andersona za kogoś lepszego a i ciut tańszego niż suma kontraktów 13.000.000+8,500,000

gdyby ktoś chciał rozmienić graczy aby mieć na handel mój towar (2 za 1) zawsze łatwiej dalej kogoś pchnąć z zyskiem 

nie wiem czy jest sens kombinować tak z Jermaine oNealem ale może macie lepszy fit pod Sheeda i Hilla  

co by nie pisać chce jeszcze raz walczyć z Hillem o tytuł  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wam ułatwić  ;) Kings szukają za Kevina Duranta LUB Richarda Hamiltona all stara lub top3 ostatnich draftow. Do ww. zawodników dorzucam future 1st rd pick.

Oferuje zawodników na lata. KD może mieć podpisane QO (trzeba się spieszyć)

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś około 16mln miejsca w salary i nie wiem czy chce mi się bawić na FA - jeśli ktoś chce zrzucić gracza z dopłatą,albo oddać mi kogoś z wyższym kontraktem za kogoś z niższym ode mnie to zapraszam.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekendowe rozruszanie na trading block TWolves trafiają:

- Robin Lopez: młody, perspektywiczny a już game changer. Według tęgich głów simki centralny punkt pozwalający Wilkom wejść na najwyższy poziom. Przestawiał w PO podkoszowych wycenianych na maksymalne kontrakty. BARDZO WYSOKO GO CENIĘ, tylko poważne oferty. Robin ma już pierścień i szuka drużyny, która da mu trochę więcej piłek w ataku i większą rolę.

- Starbury: MVP finałów, kontrakt niższy niż wartość. Jak wyżej- tylko poważne oferty.

- Chris Kaman- solidne podkoszowe drewno. Jak określił go jeden z szacownych GMów: "sama jego obecność w pomalowanym odstrasza rywali".

- Ray Allen: a jakże, nie można zapominać o człowieku orkiestrze. Punktuje, zbiera, podaje i przechwytuje. Nie trzeba reklamować.

- reszta grajków z pierścieniami, którzy mogą zaszczepić niektórym organizacjom kulturę wygrywania

 

Powtórzę się: nie zależy mi, by cokolwiek zmieniać, natomiast jeśli ktoś chce się osłabić żeby dać Wolves kolejne mistrzostwo a mnie samodzielną druga pozycję all time to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 09:17, Roger napisał:

Po pozyskaniu Aldridge rozważę oddanie Okura (bardzo fajne skille na bardzo fajnym kontrakcie).

Szukam pg, sf lub c.

Poprawka po podpisie Kwame.

Szukam SG lub SF do s5.

Mogę dorzucić picki Mavs i Magic 2037 przy dobrej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.