Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni odcinek Californication skończył się zbyt smutno żeby to mógł być koniec serialu, spokojnie.

 

Jak nam życie pierwszy odcinek następnej serii zacznie się tak, że ktosś ze znanych nam bohaterów przyjdzie zapłacić kaucję za Hanka, Bates zacznie się przystawiać do Karen i wszystko będzie tak jak powinno być ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie Dexter rozczarował. w sumie najfajniejszym momentem był zwiastun po trzecim od końca odcinku sezonu ;] wprawdzie i tak ogólnie było lepiej niż w trzeciej serii, ale gdzieś przepadł ten klimat, to napięcie z dwóch pierwszych sezonów. po części jest tak dlatego, że już wiadomo, iż Dexterowi wszystko się uda (z tą trumną w ostatnim odcinku to już było przegięcie z rodzaju tych, które pokazują nam, że autorzy serialu mają widzów za idiotów), a po części z powodu braku tak wyrazistych postaci jak nieodżałowany sierżant Doakes. poza tym zakończenie, mimo że oczywiście całkowicie zaskakujące, to było fatalne - z rodzaju tych "zróbmy byle co, aby tylko nie było wiadomo o co chodzi, a ciemny lud i tak to kupi i za rok do nas wróci".

 

californizacja też niestety ogólnie nijaka. bo wygląda na to, że najmocniejszą stroną serialu były piersi tej uczennicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego używać [spojler] o serialach które już były emitowane? nie chcesz się przypadkiem za dużo dowiedzieć, nie czytasz forów w których ludzie o tym dyskutują i nie oglądasz sneak peaków i trailerów...

 

a tak w tym temacie to najbardziej śmieszą mnie osoby które narzekają że odcinek był nudny i bez napięcia, bo wszystko można było zobaczyć w trailerze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego używać [spojler] o serialach które już były emitowane? nie chcesz się przypadkiem za dużo dowiedzieć, nie czytasz forów w których ludzie o tym dyskutują i nie oglądasz sneak peaków i trailerów...

 

a tak w tym temacie to najbardziej śmieszą mnie osoby które narzekają że odcinek był nudny i bez napięcia, bo wszystko można było zobaczyć w trailerze :roll:

Po to ze nie kazdy oglada wszystkie seriale i widzac to ze podniecasz sie 4 sezonem Dextera moze spowodowac ze bedzie chcial go obejrzec od poczatku, ale juz wiedzac ze glowna aktorka zginie tez sie troche inaczej to oglada majac w glowie "i tak umrzesz" w kazdym momencie widzac danego aktora/aktorke.

 

Nie kazdy oglada trailery, spoilery itp. Ja np przez caly czas trwania sezonu 24 godzin probuje nic sie nie dowiedziec tak zeby jak juz beda wszystkie odcinki obejrzec sobie i zeby nic mi ogladania nie niszczylo.

 

Tak samo jest jak po nocy nie ogladales meczu a tu na kazdym forum, stronie, gg czy gdzie indziej kazdy chce ci zaspoilerowac kto wygral, a ty mimo tego ze nie siedziales do 4 w nocy chcesz miec jakies emocje z obejrzenia tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jasne, tylko po co wchodzisz na forum w dyskusję o serialach skoro nie chcesz sobie popsuć przyjemności z oglądania...

 

jestem jak najbardziej za

dla trailerów i przecieków z odcinków które nie były jeszcze wyemitowane, ale dlaczego nie dyskutować o czymś co już było pokazane?? i po jakim czasie w takim razie można uznać, że

już nie obowiązuje? tygodniu, miesiącu, roku? ja na przykład właśnie przerabiam The Shield [btw polecam, wciąga niesamowicie] i co w związku z tym, mam pouczać wszystkich żeby zakrywali swoje wypowiedzi bo mi popsuja niespodzianki przy oglądaniu, chociaż serial skończył się 2 lata temu? nie, po prostu nie wchodzę na takie strony i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie możesz pogadać o 150 filmach które widziałeś w tym tygodniu, bo na jeden zabrakło Ci czasu... :roll:

 

co innego jak serial/film ma oddzielny wątek jak to było z herosami chyba i na pewno z lostem i prisonem...

 

i zaznaczam, że jest różnica między gadaniem o filmie a spoilerowaniem i jak ludzie piszą o filmie sprzed kilku lat też piszą uwagę o spoilerze, bo ktoś zwyczajnie mógł tego nie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja taką swoją prywatę odwalę ;)

http://www.swiatseriali.pl/ jakby ktoś chciał sobie poczytać o serialach po polsku ;) niestety spora część newsów dotyczy seriali typu 'm jak miłość', ale o innych też coś jest.

 

co do spoilerów - co komu szkodzi taki tag umieścić? zajmuje to 10 sekund, a kliknięcie, żeby przeczytać spoiler 2. 12 sekund, które może komuś uratować serial albo film ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie kazdy oglada trailery, spoilery itp. Ja np przez caly czas trwania sezonu 24 godzin probuje nic sie nie dowiedziec tak zeby jak juz beda wszystkie odcinki obejrzec sobie i zeby nic mi ogladania nie niszczylo.

Też tak masz widze - jak coś oglądam to unikam włażenia na strony z danym serialem :D Dawno temu 2 sezony 24 godzin, potem mi przeszło, teraz siadłem do 3 sezonu... Z drugiej strony z takimi zaległościami spokojnie mogę łazić po serialowych stronach bo z takich staroci to i tak nikt nie pamięta co się działo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechalem do 4 sezonu dex'a ... jak się k! używa tego [spojler] i co to wogóle. która to ikona? code?? [spoiler:198fm999]i dzieje się to samo co w każdym. Nie mają pomysłów już chyba, a presja za duża..[/spoiler:198fm999]

 

PI3TR45: żadna ikona, wpisujesz

i masz. A do czego służy

 to myślałem, że akurat Ciebie to uczyć nie trzeba  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.