Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Ile wy tak tygodniowo nowych seriali pochłaniacie? Pamiętam jak wyśmiewano stare babcie i ciocie, że te oglądają 2 tysięczny czy 5-tysięczny odcinek Klanu, Mody na Sukces.

Babcie, ciocie spędzały po 2,3 godziny dziennie przy serialach. Dzisiejsi młodzi, nowocześni potrafią w jeden weekend kilka sezonów Gry o Tron obejrzeć. Krzywdę ludziom zrobił ten Netflix, że od razu udostępnia całe sezony? No, ale w sumie taki millenialsowy tryb życia. Zasuwać w pięknych biurowcach po kilkanaście godzin dziennie, zamówić żarcie z Ubera do domu, wrócić do pustego mieszkania w którym najczęściej czeka tylko kot albo pies, a wieczorem - Netflix is my Master. :D

skoro w ten sposób wartościujesz, to stawiasz się w boskiej pozycji... no chyba że znasz odpowiedzi na zagadnienie "relatywizm vs absolutyzm".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Ile wy tak tygodniowo nowych seriali pochłaniacie? Pamiętam jak wyśmiewano stare babcie i ciocie, że te oglądają 2 tysięczny czy 5-tysięczny odcinek Klanu, Mody na Sukces.

Babcie, ciocie spędzały po 2,3 godziny dziennie przy serialach. Dzisiejsi młodzi, nowocześni potrafią w jeden weekend kilka sezonów Gry o Tron obejrzeć. Krzywdę ludziom zrobił ten Netflix, że od razu udostępnia całe sezony? No, ale w sumie taki millenialsowy tryb życia. Zasuwać w pięknych biurowcach po kilkanaście godzin dziennie, zamówić żarcie z Ubera do domu, wrócić do pustego mieszkania w którym najczęściej czeka tylko kot albo pies, a wieczorem - Netflix is my Master. :D

Wieczorem gotuję obiad i oglądam netflix z żoną - szach mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DeltaCenter napisał:

Pytam czy zdrowe jest oglądanie 10 odcinków pod rząd. Przecież to jest prawie 10 godzin. Żadna ciocia nie wytrzyma takiego tempa.

A zdrowe jest przesiadywanie godzinami na forum, oglądanie po nocach meczów itd.??? 🤔 :D

Przecież można by w tym czasie wiele zdrowszych, pożyteczniejszych rzeczy robić, ale człowiek tak już ma, że jak coś lubi, coś mu się podoba to ma ogromną potrzebę pochłaniania tego w jak największej dawce, często tracąc rachubę czasu, zapominając o innych, ważniejszych rzeczach i bagatelizując fakt, że nie wpływa to korzystnie na jego organizm. Cóż zrobić ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Braveheart22 said:

 

Większość jest w pracy i wtedy przesiadują na forum. Raczej więcej osób w Polsce posiada konto na netflixie niż NBA league pass.

Problem jest taki, że obecnie jest taśmowe powstawanie seriali. Co 15-ty jest wart uwagi. Jak wracam po do pracy po nowym roku i słyszę, że gimbaza już zdązyła po sylwestrze wchłonąć Mesjasza, Dracule i jakiś nowy sezon Tytanów to zastanawiam się czy to już nałóg, nuda, przyzwyczajenie czy jakaś przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

Problem jest taki, że obecnie jest taśmowe powstawanie seriali. Co 15-ty jest wart uwagi. Jak wracam po do pracy po nowym roku i słyszę, że gimbaza już zdązyła po sylwestrze wchłonąć Mesjasza, Dracule i jakiś nowy sezon Tytanów to zastanawiam się czy to już nałóg, nuda, przyzwyczajenie czy jakaś przyjemność.

Gimbaza to przeciez nie milenialsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Zależy od poziomu intelektualnego. Świat parszywieje. 

Od jakichs 300 lat ta teza pojawia sie w roznych tekstach pisanych.

Czytalem kiedys taki tekst sprzed chyba 200 lat jak to pokolenie jest stracone bo jest niepowazne i tylko gra w szachy.

Tak mi sie teraz z tym netfliksem skojarzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

 

Tak mi sie teraz z tym netfliksem skojarzylo.

to normalne , dziadek narzekał na pokolenie ojca , ojciec na pokolenie syna a syn na pokolenie wnuka a brzuchy mamy coraz pełniejsze i dobrobyt większy . chociaż popularność e- sportów czy lalek z Japonii jak u Wojciechowskiej z programu mnie przeraża . ale .... to normalne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, DeltaCenter napisał:

GImbaza dorosła i stała się milenialsami. Gimnazjów już nie ma, wiesz chyba o tym.

Ciąg dalszy. Jestem z rocznika przed reforma. Nie byłem w gimnazjum. Szach mat po raz drugi

24 minuty temu, Koelner napisał:

gotujesz? nie wstyd Ci ? 

Nie lubię żarcia z dostawy :) albo w knajpie świeże albo dom. Fuck ubereats i pizza stacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

to normalne , dziadek narzekał na pokolenie ojca , ojciec na pokolenie syna a syn na pokolenie wnuka a brzuchy mamy coraz pełniejsze i dobrobyt większy . chociaż popularność e- sportów czy lalek z Japonii jak u Wojciechowskiej z programu mnie przeraża . ale .... to normalne 

Biorac pod uwage jaki postep sie dokonuje, trudno nie stwierdzic ze kazde kolejne pokolenie jest coraz lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

spróbuj z Wolta , mi przyjeżdża ciepłe :)

Spróbuje ale patrząc na to ze ani uber ani pyszne nie umie to jakoś mało jestem przekonany. Co nie zmienia faktu ze gotowanie jest cool i masz opcje zjeść stek z polędwicy (który robi się 10 min) z frytkami z batata za 25 zł a nie 80 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.