Skocz do zawartości
n_i_m_h

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, matek napisał:

Prochu nie wymyśliłeś :)

A Belfer spoko do oglądania ogólnie, kilku młodych fajnych aktorów w jedynce, bo już dwójka słabsza. No i lubię oglądać Grzesia Damięckiego, bardzo niedoceniany.  

Polskich seriali raczej nie oglądam.
Jedyne co mi się ostatnio przewinęło przed oczami to Belfer i Wataha.

Wataha była mega klimatyczna, dobrze zagrana itd... no kuźwa kapitalna dla mnie.
Belfer całkiem ok (kończę S1), ale Sztura kojarzyłem raczej z Chłopaków gdzie był spoko, czy z jakichś pseudo kabaretów gdzie też było OK. 

A tutaj...? z początku  myslalem że moze sobie go zaszufladkowałem w głowie, no ale leci scena za sceną i BIDA.
Damięcki świetny, KLÓLIKOWSKI, którego nie trawię zajebisty, Fabijański wiarygodny bardzo, niezły ten młody Molenda, Cielecka oK , no sporo fajnych postaci overall, ale Szutr jeden z gorszych cholera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Molędówna też bardzo dobra (córka Piotra Grabowskiego), dziewczyna grająca Ewelinę, lubię też Łukaszewicza. No jest tego trochę,w drugim sezonie zdecydowanie mniej. I Stuhr gorszy. 

Wataha ❤️ zaraz trzeci sezon

A jeszcze jedno - w Belfrze dobrali tak wielu ciekawych aktorów, że nie mogę dojść, skąd się im tam wziął ten typ co gra oficera CBŚ, dramat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Julius napisał:

Polskich seriali raczej nie oglądam.

"Ślepnąc od świateł" i nie dziękuj :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co ludzie w tym widzą. Ostatnie 2 odcinki to poziom "M jak miłość" przynajmniej według mnie. Ten serial jest jak Ben Simmons. Niby fajny ale tak nie do końca.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

"Ślepnąc od świateł" i nie dziękuj :)

I jeszcze "Kruk. Szepty słychać po zmroku." 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Glina, Glina, Glina

świetny... i z młodym Stuhrem (ale daje radę imo)

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ze względu na stuhra nie pisałem o tym starociu. daje radę, ale kiepski pomysł jak obok niego są aktorzy pokroju radziwiłłowicza czy gajosa (fuks)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Glina, Glina, Glina

świetny... i z młodym Stuhrem (ale daje radę imo)

Najlepsza rola Stuhr młodego wg mnie

Glina najlpeszy polski serial

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak. Przełamałem się i po kilku latach wziąłem się za Breaking Bad. Kiedyś po kilku pierwszych odcinkach odpuściłem. Czytałem wiele opinii, że serial mocno się rozkręca dopiero po drugim sezonie. Tego typu opinie bardzo, ale to bardzo mnie cieszą. Jak dla mnie serial bardzo dobry już pod koniec pierwszego sezonu. Teraz jestem w połowie drugiego sezonu. I nie mogę się doczekać na kolejne sezony. Bardzo ciekawe postacie. Te ciągłe problemy głównej dwójki dodają tylko smaczku. Zamiast mocnych pierd***** jak to w większości dzisiejszych seriali Netflix, już w pierwszym odcinku, w Breaking Bad wszystko fajnie powoli się rozkręca. Klimat Nowego Meksyku genialny. Żona głównego bohatera mocno irytująca. Ale za to szwagierka - mniam, sexi babka. Gdybym teraz ponownie miał sporządzić swoje top10, BB śmiało wjechałby do pierwszej dziesiątki.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tragiczny nowy sezon "Peaky Blinders". Rzekomo mają być jeszcze 2 sezony i koniec.  

Tak średnio po pierwszym odcinku "Watchmen". Niby fajnie to wszystko nawiązuje, ale taki delikatny niedosyt jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba niestety tendencja tego roku, przynajmniej jeśli chodzi o seriale które ja oglądałem. Peaky blinders może nie tragiczne wg mnie ... Ale główny antagonista ... No nie bardzo mnie przekonał. Wolałem Luce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś opinie o The Boys i Brooklyn 9-9? Bo się zbieram, żeby obejrzeć ale nie mogę się zebrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, 100lare napisał:

Król powrócił. Czas na ostatni sezon

Bojack-horseman-season-6-poster-405x600.jpg

obejrzałem kilka pierwszych odcinków i zupełnie mi nie podszedł. Im dalej tym lepiej, czy jak się nie zajarałem od początku to sobie odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy sezon mi na początku też nie podszedł, i miałem rezygnować. Jednak dałem szansę znów, i dla mnie serial majstersztyk, zupełnie inny rodzaj komiediowej "bajki" dla dorosłych niż South Park czy Family Guy, więcej tu dramatu i brutalnej rzeczywistości pokazanej w gorzki sposób. Tyle że ja jestem fanem animowanych amerykańskich seriali więc dla mnie majstersztyk dla innego nuda i zamuła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dublin Murders - obejrzałem pierwsze dwa odcinki. Bardzo fajny irlandzki klimat, zapowiada się na dobry kryminał.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest już i pełny zwiastun

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi