Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Eld napisał:

Ad.1. Nie, nic. Zostawiłem specjalnie. Guess what.

Ad.2. Uważasz się za lepszego - to do jasnej pi*dy nie równaj z ich poziomem. Znasz przysłowie z kim się zadajesz, taki się stajesz?

Ad.3. Ile masz lat? Jesteś dorosły? Bądź ponad to. Po co Ci to? Dla przekonań? A czy Ty myślisz, że kogoś one obchodzą. Zdradzę Ci sekret: NIE.

Ad.4. Rappar to gatunek enddemiczny na naszym forum. Pozwól mu przetrwać. 

Ad. 5 - mam zaległości, ale obiecuję je naprawić.

 

Peace Bro!

 

forumowicze go nienawidzo! zdradził im sekret wszystkich forów dyskusyjnych w internecie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
11 godzin temu, Pepis21 napisał:

Ok a teraz się przyznaj szczerze tylko naprawdę szczerze bez krętactwa. Ty się boisz wirusa czy wygodnie ci po prostu siedzieć w domu na dupie i prowadzić jakieś śmiechowe zajęcia (słyszę od znajomych jak ta zdalna uczelnia wygląda) niż chodzić na uczelnie i użerać się ze studentami?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, quevas napisał:

wg mnie, będzie mniej niż 10 pkt różnicy

swoją drogą, od namolnej wszechobecności reklam zachwalających zestaw długopisów można doznać konfuzji, a dysponując słabszą konstrukcją również migreny

zestawy do nauki masturbacji kłują w oczy rzadziej, ale za to w miejscach wytypowanych z talentem strategicznym

Tak dla przypomnienia.

W 2010 twierdził, że Nowitzki nie ma "drabiny do nieba" i nie jest kimś, kto może wygrać mistrzostwo.

w 2011 twierdził, że Lebron to beztalencie, które nie ma szans na mistrzostwo.

W 2012 twierdził, że b2b jest tylko dla graczy z genem zwycięzcy, coś czego brakuje Lebronowi

 

Potem niestety przestał typować NBA, ale na razie w każdych wyborach wieszczył klęskę PiSu, więc trend utrzymany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Widzę ze nie rozumiesz. 
przekaz dziennikarzy i oficjalne spekulacje to inna kwestia a zakulisowe ustawki to coś innego. 
 

jeżeli gracz typu Bradley Beal siedzi w domu i sobie czyta info ze sezon ruszy lub nie to ma inna motywacje do treningu niż wywołany przez Ciebie lbj który ma największy zapewne wpływ na władze ligii i już dawno ustalił ze jeżeli tylko będą minimalne okoliczności sprzyjające to sezon się odbędzie. 
 

rozdzielmy to co twituje dla plebsu Wojnar a co się twardo ustala zakulisowo. 
 

to są oczywiście zawodowcy ale te pare procent mniej mobilizacji w aspekcie powyższym uważam ze jest ważne. 
 

jezeli uważasz ze świat jest czarno-biały ( mam nadzieje ze Google to puści dalej ) to jesteś naiwny. 

Przy tak randomowym sezonie ważne będą detale. Wystarczy nawet fakt ze potencjalny Harmonogram wznowienia gier LBJ znał wcześniej i mógł sobie dostosować reżim diety i treningu. 
oczywiscie nie chodzi mi o idealnie w punkt info kiedy ruszy ale np bardziej niewinne zapewnienie ze nie ruszy na pewno wcześniej niż... wtedy ustawiasz sobie regenerację i kolejne cykle treningowe. Dla innych brak informacji sprawia ze ta niepewność to mikroskopijna różnica która robi przewagi. 
 

inaczej idziesz na egzamin gdy wiesz ze to bedxie ostatnia szansa a inaczej gdy nie wiesz czy egzaminator przyjdzie lub nie bo słyszałeś ze był przeziębiony. 

Detale. 

A to ze lbj ma wpływ na ligę i jej poczynania wątpliwości nie mam. 

Co nie zmienia faktu ze największy docisk jest od strony finansowej. 

Nie pisze o tych oficjalnych komunikatach ligi które każdy może czytać tylko o ustaleniach zakulisowych które są naturalna koleją rzeczy. Nigdy nie faworyzowaliscie kogoś na stopie zawodowej towarzyskiej czy uczuciowej?

 

Lbj to ikona ligi i jest to uzasadnione w aspekcie finansowym. 

Dowodów zawsze będzie brakować ale nie mam najmniejszych wątpliwości ze graczem najlepiej doinformowanym jest lbj 

A zeznania części aferzystów i sławetne serie pokazują ze liga nie boi się swoimi wątpliwymi metodami realizować interes własny. 

Liga najszybciej odbuduje się na tytule dla LBJ 

Mało chwytliwe jest „ tytuł dla Bucks” „Grek Mvp”

W tych szczególnych kryzysowych okolicznościach to istotne dla ligi szczególnie. 

I żeby była jasność. Lbj dwie dekady ciężko pracował aby mieć uprzywilejowana pozycje i nie jest to atak na pupila. Taka kolej rzeczy. 

To tak jak kiedyś Jordan miał wpływ mimo dużo silniejszego komisarza na skład Barcelony 92. Dawid Jordanowi jako pierwszemu zadał proste pytanie „Jedziemy?”

Bez jego Yes nie byłoby Dream Teamu i nie widzę tu pola do dyskusji zbytnio. 

 

17 minut temu, Chytruz napisał:

Ignazz, wez jasno napisz ze jak Lakers wygraja to sie nie liczy i w ogole c*** im w dupe, bedzie krocej i szybciej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Koelner napisał:

nie musisz mi się tłumaczyć :) Kurski mnie drażni bo wstyd przynosi za publiczne pieniądze i wykorzystuje naiwność ludzi . A o co Ci chodzi z Michnikiem i Lisem ? Obecnie znaleźli się na stercie gruzu i mam nadzieje , że będą tam jak najdłużej . 

🤣🤣🤣😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

image.png.0962602781fee80b93b5ebae983331da.png

 

****************************************

2 godziny temu, martyniuk1 napisał:

 

W dobie covid-19 ludzie czasem robią dziwne rzeczy i się zapominają

witamy na forum, no cześć

***********************************

Cytat

 

 

 

Gratulacje, tym razem pozarlismy lakers.

Kurs 35 na mistrza zachodu A spadnie do 6-8 w playoffs

Z drugiej strony toronto

 

 

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Sam kibicuje trochę OKC ale jak masz pisać po każdym meczu jaki jest kurs na mistrza zachodu, i przypominać ze to właśnie ty, mistrz sts, obstawiłeś na nich, to chyba wolę żeby dostali sweepa w I rundzie...

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, Rodman91 napisał:

Nie będzie lepszy niż Magic ze względu na to, że będzie ciężko mu zrobić to czego dokonał Earvin zespołowo 5 mistrzostw i 9 finałów w 12 lat.
Krótka kariera, ale bardzo dominująca. Magic już w swoim pierwszym sezonie i pierwszych playoff, gdy wypadł Jabbar poprowadził zespół do mistrzostwa.
Jest uważany za najlepszego asystenta w historii ligi oraz najbardziej wszechstronnego gracza obok O.Robertsona.
Może i miał szczęście, że grał z tak genialnym koszykarzem jak Jabbar, ale to on był tam liderem zespołu i swoimi podaniami przedłużył karierę Jabbarowi.
Doncic być może będzie kręcił porównywalne cyfry, ale sukcesy drużynowe jako lider są najważniejsze.
Poza tym nie da się cyferek nawet porównywać miarodajnie z różnych epok gier. Wiadomo, że teraz jest o wiele delikatniejsza obrona niż kiedyś.
Wsadź Westbrooka w lata 90' i nie zrobiłby ani jednego sezonu ze średnimi triple double, a w obecnej NBA zrobił 3 sezony z rzędu takie.
Przenieść Jordana z jego prime w obecną ligę i robi rzeźnię przy tak delikatniej defensywie.

Teraz już można ze 100% pewnością to napisać:

 

NBA is back!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2019 o 15:18, BMF napisał:

Btw. wybitny ruch z perspektywy George'a, absolutnie największy (indywidualnie) wygrany tego offseason - biorąc pod uwagę, że Clippers mają najlepszy team w NBA obecnie, a Kawhi opuści te 20 meczów w regular season, wcale nie zdziwi mnie ~MVP dla George'a, a przecież to są tak podobni do siebie zawodnicy, że w playoffach raczej tam nie będzie pierwszej opcji, ba, George potrafił grać świetną defensywę będąc bardzo obciążonym w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.