Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga bo bedzie grubo, wiec jak cos jesz albo pijesz to najepirw przelknij zeby potem nie bylo do mnie pretensji

 

19 minut temu, Mirwir napisał:

 

 

Sprawdź jak wygląda "lot do domu" w samolotach na pewno jest 1,5 metra odległości. Nie mówiąc już o autobusach z samolotu do lotniska. Tam na bank jest 1,5 metra. I ci ludzie, który jadą na kwarantanne na bank nie mają kontaktu z innymi.

Większe ryzyko to ta przygotowana na kolanie akcja "lot do domu" niż mniejsza ilość autobusów w Warszawie.

 

 

15 minut temu, fluber napisał:

Pewnych niedogodnosci nie da sie uniknac i faktem jest ze w ciagu ostatnich 2 tygodni wszystkie ustawy i rozporzadzenia sa pisane na kolanie.

Natomiast nie za bardzo wiem na jakiej podstawie osoby bedace w kwarantannie maja byc wiekszym zagrozeniem niz te idace do pracy.

 

6 minut temu, Mirwir napisał:

Dłużej niż dwa tygodnie.  No ale to nie ważne.

Powinieneś w trybie pilnym puścić jakiś test antyvirusowy, bo moje "jadą" Twój komputer wyświetlił "bedace"

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, RappaR napisał:

Nie zachowuj się jak pomorzanie, wiesz o którą daną pytałem

Wielką literą piszemy nazwy mieszkańców terenów geograficznych, np. regionów, krain, prowincji:
Bawarczyk, Kaszub (a. Kaszuba), Katalonka, Kociewianka (a. Kociewiaczka), Krakowianka (= mieszkanka Krakowskiego), Kurp, Łowiczanin (= mieszkaniec Łowickiego), Pomorzanin, Ślązaczka.
Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Borys napisał:

Zakładam temat, ponieważ zauważyłem zainteresowanie w innych wątkach. Ciekaw jestem czy macie jakieś diety, jak się po nich czujecie i ogólnie patrzenia na to. 

Z doświadczenia wiem, że temat diet w odniesieniu do zdrowia, jakoś w wielu osobach wzbudza negatywne emocje, choć swoją dietą w żaden sposób nie szkodzimy drugiemu człowiekowi. Także z góry proszę osoby nie zainteresowane tematem o nie udzielanie się.

 

2 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Jem to co stara kupi, i jest w lodówce, lubie jajka, ale jak się skapnie, ze nie ma pół wytłaczanki którą kupiła wczoraj, to mam bana do następnego razu, aż uzupełni braki. Czasem nawet jak jest 5 wytłaczanek, to wie, że nawet jedno jajko znikneło ( chyba sprawdza w śmietniku czy są skorupki, bo kto przy zdrowych zmysłach sprawdzałby wtyłaczanki, i ilczył ilość jaj)

Czasem wyjadam ojcu konserwę, ale ten to chyba liczy, ew. zaznacza jakoś na puszczce, bo nawet jak wydziobie kawałeczek to pozniej się trzęsie, że znowu mu wyjadam, w szafce matka mu kupuje jakieś krakersy(to też podpie*dole) ich chyba nie liczy, bo ani razu mi nic nie zarzucił (a podpie*dalam prakycznie codziennie) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

3 godziny temu, karl napisał:


Podam za to przykład z życia: 

Branza hotelarska. Miasto do 100 tys mieszkańców. Obostrzenia trwają oficjalnie do 10 kwietnia. Imprezy w hotelu odwołane w marcu, kwietniu, maju i zostały już tylko dwa wesela w czerwcu, bo jeszcze terminu nie zmienili.
Efekt? Z dniem 31 marca, wszyscy pracownicy (+10) wszyscy zwolnieni. 3/5 pensji i 60% wynagrodzenia? Jasne, ale chyba zapominasz, ze prowadząc działalność nie musisz zarabiać 50k miesięcznie, ale może to być 10-15k co na takie miasto będzie w brut. Teraz porównaj twój pomysł wsparcia z rzeczywistością.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To już dwa lata

 

Prawdziwą sztukę poznaje się po tym, że się nie starzeje

W dniu 24.04.2018 o 07:46, Rodman91 napisał:

Nie ma to jak ktoś z przeciętnym wykształceniem jak ty mówi o inteligencji kogoś z doktoratem.

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.

Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Pewnie nic. Naiwność to ostatnia cecha jaką można przypisać mojej osobie i wyczuwam jakiekolwiek zagrożenie czy podstęp od razu, dlatego w moim życiu nic złego mnie nigdy nie spotkało.

Czy to nie świadczy o tym, że mam wyższy IQ od ciebie i większości ?

Pewnie naukowców, których byś nie potrafił zrozumieć lub ludzi, którzy kreowali rzeczywistość i stali za postępem świata też byś wyszydzał z braku zrozumienia i mówił o ich głupocie czy braku inteligencji.

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.

Do tego co drugi twój post to bełkot kogoś kto ma zerową wiedzę, a śmiesz się czepiać innych.

Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. Nie jestem jakimś pionierem w wiedzy o koszykówce nba. Jestem jedynie fanem, ale ty nie jesteś jak i 95% forum tutaj z wyjątkami. Takie są fakty laiku.

 

 

Uważasz, że "Takie rzeczy spotykają głownie wrażliwych, a nie tych twardszych sukinkotów"

to przekłamanie. Dla ciebie choroby cywilizacyjne, głównie łapią twardszych z charakteru, a nie miękkich.

Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2020 o 13:54, Vice-kontorezerwowe napisał:

I nie zapominajmy także o tym panu. Pamietam jak czytalem jakiś art jak przyszedł do ligi, że to talent na skale Jordana.  liczyłem rok w rok, że rozwinie swoj talent, i będzie jedną z twarzy tej ligi, bo papiery na to miał, no ale jakoś nie poszło.

 

 

 

W dniu 18.04.2020 o 18:38, BMF napisał:

Kiedyś w Bravo Sport (naprawdę nie pytajcie) napisali coś takiego o JR Smithie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RappaR napisał:

Norbi to pierdolony geniusz i nawet z tym nie handlujcie. Nie żebym był entuzjastą hitu "Kobiety są gorące", ale nie można nie docenić tego, jak Norbi uczynił z tej letniej piosenki fundament potężnej kariery. No bo zobaczcie - chłopak ma na koncie 1 (słownie: jeden) szlagier. A teraz spójrzcie na festyn dowolnej gminy większej niż 10.000 mieszkańców, albo dni jakiegokolwiek miasta. Na plakacie na pewno zobaczycie uśmiechniętą mordę Norbiego. Dwadzieścia jeden lat, a ten skurwiel dalej potrafi sprzedawać publice jedną i tę samą piosenkę. Pomyślcie o tym - granie od dwóch dekad w kółko tej samej melodii to nie jest taka bułka z masłem jak mogłoby się wydawać. Wyobraźcie sobie, że wychodzicie na scenę, przed wami godzinny występ, a wy macie w rękawie jeden hit, trwający trzy i pół minuty. Jakich zdolności logistycznych wymaga takie rozłożenie kolejnych bisów, żeby publiczność nie znudziła się, słuchając po raz piąty tego dnia "Kobiety są gorące"?! Pan Dudziuk wykorzystał swoją szansę od losu w sposób być może najwybitniejszy w historii polskiej muzyki, albo muzyki w ogóle. Otrzymał na pustyni lekko wilgotną ścierkę i wyżymał ją tak, że założył elektrownię wodną na środku Sahary. Nagranie bangera w teorii to jedno, ale to, czy banger chwyci to inna kwestia. "Kobiety są gorące" jako jedyny utwór w dyskografii ostródzianina chwycił, a mimo to do dzisiaj facet trzepie kasę chałturząc po całym kraju. Gdyby Norbi urodził się z jedną ręką i krztyną smykałki do sportu, pewnie regularnie dostawałby oferty walki o mistrzostwo Polski w boksie, jestem w stanie się o to założyć. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby on faktycznie miał choć odrobinę więcej talentu kompozytorskiego czy producenckiego. Pewnie na śniadanie jedlibyśmy przemielone CDki "Samertajm", bo wszystkie zasoby na Ziemi szłyby na tłoczenie płyt Norbiego. Powiecie może, że jechanie na jednym hicie nie jest takie trudne, ale weźcie Gabriela Fleszara. Kto to, k****, jest Gabriel Fleszar? No właśnie. On nagrał kiedyś hit "Kroplą deszczu namaluję cię", który ówcześnie był radiową petardą na poziomie "Kobiet...", i co? I gówno, panie oficerze. Słuch po nim zaginął, a piosenkę ledwo kto pamięta, mimo że jest młodsza. A Norbi jak grał po 10 koncertów w miesiącu, tak gra nadal. Założę się, że Fleszar ze starości spadnie z rowerka, a Norbi przyjedzie i zaśpiewa "Kobiety są gorące" nad jego grobem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, marzec napisał:

nie ma jak przegrac draft w pierwszej rundzie wybierajac k**** leonarda przed shaqiem , przeciez to jest haniebne powinniscie skasowac cala zabawe.

shaq by go wysral na parkiet 500 razy a potem zmielil jego smiesznego centra kimkolwiek bedzie.

leonard k**** jakis fart z sixers na najslabszym wschodzie ever i unikniecie sweepa w finale tylko dlatego ze sie warriors polamali.

pare rzucików oddal , rick fox level nic wiecej,.

leonard przed shaqiem nie moge serio.

kolega chyba ma ból bo chciałby zagrać, ale nie można lekceważyć tego lekkiego pióra, może MB reaktywujo jak to Pan Z. przeczyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, josephnba napisał:

Zazwyczaj odpowiadasz w minutę

Tu widać miałeś nie lada kłopot jak wybrnąć bo zajęło ci to prawie 20 a i tak wyszło jak wyszło 

Rozumiem że ciężko jest dać się pokonać w swojej grze

Mam nadzieję że jakoś to przebolejesz

Teraz czekamy na jakąś błyskotliwą, acz pozbawioną świeżości i polotu ripostę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, eF. napisał:

no tak, ale zamiast ciężko trenować mógł wjebać się w dragi itd, w końcu nie często własna matka Cię z domu wyrzuca

troszkę słabo jak na start, a że Butler ma charakter to teraz jest czołowym SG w NBA, a nie dwumetrowym ziomeczkiem z bloku :D 

on miał wtedy ze 12 lat, jak go matka wyjebała z domu... swoją drogą, sporo jest takich charakternych graczy, co to mieli w życiu ciężko 

 

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

statystycznie Lebron nie miał prawa się zdarzyć, Jimmy raczej też i dlatego te historie tak przykuwają ucho, bo kogo obchodzi, że największe szanse masz zagrać w NBA jeśli pochodzisz z wyższej klasy średniej i z ustatkowanej rodziny ? a to, że matka go z domu wyrzuciła oznacza jakim debilem był

 

:P :P :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

@Borys

Brakuje zobaczenia jakie posty danego użytkownika dostały lajki i jakim dał lajki.

Strasznie ułatwiało to wyszukiwanie

 

3 godziny temu, Borys napisał:

ale do czego to jest potrzebne? do wyszukiwania, towarzystw wzajemnej adoracji? ;)

Wyjaśniony po mistrzowsku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

kazdy ma pewien zakres opinii ktorych nie zmieni. ja sie nie zamykam na argumenty drugiej strony. zmienialem tu zdanie wiele razy. czy to w kwestii niedzieli handlowych czy najlepszego systemu sluzby zdrowia. a to na forum tutaj zdarza sie naprawde rzadko. ba, z ta czajka tez mnie prawie przekonales ze sie nie da:)

fakt ze 3 osoby maja podobne zdanie wyglada jak zmasowany atak, mozliwe. ale my naprawde piszemy niezaleznie od siebie.

a przeciez wciaz pisze tu sporo osob. 

zreszta wcale nie tak dawno sam klocilem sie z Rapparem na rozne tematy. ba, Rappar byl tu pogladami kiedys blizej Cardiego niz mnie.

mysle ze patrzysz na to bardzo nieobiektywnie. 

Ja jestem ten dobry, proszę powiedz że jestem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.