Skocz do zawartości

NHL Playoffs 22/23 glowny watek


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to w sumie bym sie cieszył z Panter z tytułem. Lubie takie villians stories mowa tu o Tkachucku, bo patrzac po forach to wielu ludzi go cisnie, troche jest za co;) ale porownujac go z Matthewsem to w tym momencie wolalbym miec go w druzynie. Takich graczy lubie gritty players, wszedobylski, zostawia serce, dobra gra w obronie, agitator kiedy trzeba. Jesli chodzi o Pantery to on, Montour i Verheghe ciagna ten team no i oczywiscie Bob. Na ten moment Oilers, Kraken, Panthers albo Leafs to teamy, ktore gdyby wygraly Stanleya to bym sie jarał. Oilers bo McDavidowi sie nalezy i Leon gra kosmos, Kraken bo to bylaby taka figa z makiem dla wszystkich tych napuszonych klasycznych teamow z tradycjami i prawdziwa cindirella story, Panthers juz poruszalem no, a Leafs bo gra tam moj fav playes O'Reilly i za dzieciaka to byl kiedys jeden z moich fav teamow. Z para Canes Devils to mam tak, że chcialbym zobaczyć Burnsa z pucharem, Devils to mlodzi gniewni moze lepiej im zrobi jak jeszcze poczekaja z sezon z tym tytulem heh;) z grajkow pozostalych to Captain America czyli Joe Pavelsky wznoszacy puchat to tez byloby super bo mam sentyment do grajkow z pamietnej ekipy Sharks, ktora ulegla Pens ale jednak nie trawie za bardzo Stars...czyli wszyscy byle nie Vegas heheh. Na ten moment cos mi mowi, ze final Stars Canes. Czekam mocno na mecz nr 3 Leafs Panthers, mysle, ze Toronto łatwo skóry nie odda, ale jesli Panthers wygraja ten mecz to po serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Ja to w sumie bym sie cieszył z Panter z tytułem. Lubie takie villians stories mowa tu o Tkachucku, bo patrzac po forach to wielu ludzi go cisnie, troche jest za co;) ale porownujac go z Matthewsem to w tym momencie wolalbym miec go w druzynie.

Wolałbyś go od Matthewsa, ponieważ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Raven2156 napisał:

Wolałbyś go od Matthewsa, ponieważ? :D 

wiekszy wplyw na druzyne.

Widzialem pierwsza tercje Oilers w Vegas meczu nr 2, Oilers jak nacpani, tak wjechali w ten mecz, calkowita dominacja. 

 

EDIT:

Ale strzelanina w Jersey, Devils cisna. 

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Raven2156 napisał:

Leafs przez to OT niestety ale najprawdopodobniej już są poza Playoffami… Szkoda tym bardziej, że ostatecznie trafili tam na Panthers a nie Bruins. Pozostaje mega niedosyt…

co to za lekcewazenie 'panter', huh? swoja droga, z bostonem bylo do przewidzenia, ze nic nie ugraja po sezonie. cisnieli po ten rekord w rs, az spuchli ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem Devils z Canes to jesli tak maja grac w obronie to ktokolwiek z nich trafi na Bobrovskiego i Pantery to pozdroo...ciekawe co wymysli Brind'Amour, szacun dla Hughesa, ze sie wział za łby z Aho, a nie uciekał jak lamus...

Kraken cisna, seria wg mnie nadal otwarta ale fajnie bo to taka paka bez wiekszych gwiazd. 

Jakies nadzieje w obozie Leafs? Skoro udalo im sie przejsc pierwsza runde to i z 0:3 wyjda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Jakies nadzieje w obozie Leafs? Skoro udalo im sie przejsc pierwsza runde to i z 0:3 wyjda?

Nie… :) Myśle, że G3 to był ich najważniejszy mecz który niestety przegrali i przesadzili wynik serii. Ich pewność siebie spadła pewnie do granicy zera i pozostaje się modlić żeby nie było sweepa…

No cóż, szkoda, bo nadzieje były wysokie i sam fakt, że nie będą musieli się zmierzyć z Bruins tylko ze zmęczonymi 7-meczową przeprawą Panthers napawał optymizmem. Niestety tylko chwile…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Raven2156 napisał:

Nie… :) Myśle, że G3 to był ich najważniejszy mecz który niestety przegrali i przesadzili wynik serii. Ich pewność siebie spadła pewnie do granicy zera i pozostaje się modlić żeby nie było sweepa…

No cóż, szkoda, bo nadzieje były wysokie i sam fakt, że nie będą musieli się zmierzyć z Bruins tylko ze zmęczonymi 7-meczową przeprawą Panthers napawał optymizmem. Niestety tylko chwile…

Raven to wiesz juz czemu wolalbym Tkacza niz Matthewsa?;)

Cała linia Nylander, Marner, Tavares, Matthews naprodukowała 0pkt w ostatnim meczu, a niektorzy nawet w kilku...gdy myśle o żenadzie w tych playoffs widze własnie ich i Rangers, Laffy, Panarin, Kakko...

Mysle, ze obie ekipy muszą troche przewietrzyc rooster, Krakens pokazali, ze mozna ujechac daleko bez wielkich gwiazd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezwykle rzadko ogladam nhl (nie liczac highlights), a dzis, wyjatkowo, rzucilem okiem na canes vs devils. gosh, czy nj zawsze graja tak ryzykowny hokej? granie diagonalnych podan ze strefy obrony do strefy ataku, serio?! z takim 'pomyslem na wygrywanie', to ja ich w kolejnej rundzie nie widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Maple Leafs po wielu bólach dociągnęli tą honorową wygraną.

Kolejny mecz w Toronto, gdzie po dwóch poprzednich porażkach na pewno będą chcieli się zreflektować. Nie chcę się czarować, że Toronto zrobi Comeback z 0-3 do 4-3 ale wygrywając u siebie i doprowadzając do 2-3 zacznie się robić gorąco w szatni Panthers którzy pewnie postawią wszystko na jedną kartę by zakończyć to u siebie w G6.

Bardzo szkoda tej dogrywki w G3... Mielibyśmy 2-2 i w pełni otwartą serię. No cóż, jak to mówią nadzieja umiera ostatnia. :D

Go Leafs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Edmonton + Vegas zaczyna nieźle się rozkręcać.Dzieje się od groma,są momenty,iskrzy,są bójki i akcje jak z lat 70 Fakt,że taki slash w wykonaniu Pietrangelo nie miał sensu,ale od razu przypomina się "old school" i chociażby Broad Street Bullies.Nurse vs Howden - dobra walka,zebry przynajmniej dały im trochę czasu.

Czekam na dalsze fajerwerki i oby skończyło się na G7.

Maple Leafs niech ogarniają serię,bo się okaże,że 2 runda na Wschodzie to flaki z olejem.Uciekli spod topora,więc jakieś światełko w tunelu się zapaliło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie niech sie dzieje i te pekniete serca kibicow Leafs po przegranym game 7 XD...zartuje, akurat w tej parze lubie oba teamy, choc Leafs jak wspominalem bardzo irytujacy jesli chodzi o niektorych graczy. Chyba Nylander i Marner czytali moj wpis. 

Co do Oilers i Vegas to bardzo fajna seria, dzieje sie oj dzieje, po Pietrangelo bym sie nie spodziewal takiego zagrania, no i Kane mecz wczesniej sprzedajacy caluska do fanki Knights...poki co Kane vs Karen remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Raven2156 napisał:
15 godzin temu, ely3 napisał:

 

Myśle, że pojadą zagrać G6 na Floryd

No i nie pojechali.... Ledwo do dogrywki doprowadzili. Tam przestałem oglądać . I widze ,że przegrali oczywiście. Na papierze ten zespół to potęgą ale mentalnie są beznadziejni . I to od lat.To trzeba rozgonić i dobrze powymieniać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce kopać leżących,  ale powiem tylko, że fajnie, że Floryda w finale Konferencji. Wolałbym co prawda Misie zamiast Panter, ale skoro pokonali Bruins, to dobrze, że to właśnie oni będą występować w finale Konferencji.

Po meczu widząc trybuny do glowy przyszła mi piosenka "Sound of silence".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.