Skocz do zawartości

Boston - Atlanta


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.04.2023 o 16:39, LAF napisał:

On zaczął 3/3 FG wiec nawet nieźle. Co prawda później zrobił 5/16 , ale jednak suma sumarum uciułał te 18 punktów i zrobił 12 zbiórek. 

Nawet 4/4, a potem 4/15. Za dużo rzucał, nie kreował, nie bronił. 18 pkt na 19 rzutach, to nie jest dobrze. Zbiórki na plus, ale Hox całościowo świetnie zbierali, więc tutaj i tak Hunter się jakoś super nie wyróżniał.

W dniu 19.04.2023 o 16:39, LAF napisał:

No toć to pisze od początku , że nie wiem co on robi w s5.

No fajnie byłoby, gdyby go nie było. Tylko nie widzę na ten moment na ławce nikogo lepszego.

W dniu 19.04.2023 o 16:39, LAF napisał:

Nie wiem czemu w swoim opisie pominąłeś Collinsa

Bo się już przyzwyczaiłem do jego meczów, takich jak ten. Choć Collins akurat coś tam walczył w obronie, to jednak też w ataku był dramatyczny.

Ciekawa analiza potwierdzająca mój eye test. Hox majo open shots, ale ich po prostu nie trafiajo. Może to tylko 2 mecze, a może nie i pokazuje to, że drużyna pod Snyderem idzie w dobrym kierunku, ale najważniejsze jest dobrze wymienić w offseason Huntera i Collinsa (o co będzie ciężko z ich kontraktami), zrobić coś, żeby wrócił rzut Youngowi i biorąc pod uwagę spodziewany rozwój Griffin oraz Johnsona, ta ekipa za rok może być całkiem spoko.
Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LAF napisał:

No przecież on gra na SF. To chyba nie muszę mówić kto tam powinien wejść za niego. Pewnie się domyślasz a jak nie yo jego inicjały to SB ; P

 

6 minut temu, karpik napisał:

Aha, czyli te jego 20% FG w tej serii byłoby lepsze niż 40% Huntera? Wiesz co, chyba mnie przekonałeś.

Jak już eksperymentować to wrzucić młokosa na sprawdzenie. Serii i tak nie wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

 

Jak już eksperymentować to wrzucić młokosa na sprawdzenie. Serii i tak nie wygrają.

Saddiq w żodyn sposób nie udowodnił swoją grą, że zasługuje na to, żeby wejść do S5, to raz. A dwa, wywalenie Huntera ze S5 mogłoby obniżyć i tak jego wątpliwą wartość w wymianach. Także nic nie wskazuje na to, że ten mokry sen LAFa się ziści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

narazie chyba jednak to hawks a nie wolves są najgorsza drużyną w PO.

Primo pisałem p omecz nr 1 -

Secundo napisałem ,ze Sota obok Hawks. Te ekipy mają swoje problemy ale fakt w Socie Gobert z Edwardsem się ogarnęli. Hawks po meczu nr1 nie chce mi się oglądać więc wierzę ci na słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

narazie chyba jednak to hawks a nie wolves są najgorsza drużyną w PO. 

Oglądałem popisy obu drużyn i ja bym tu obstawiał jednak Wolves, którzy bronią jeszcze gorzej. A no i Celtics wyglądają mimo wszystko chyba nieco lepiej od Nuggets.

Ale fajny filmik, pokazuje jak bardzo ta drużyna nie ogrania nawet prostych schematów, nie wykorzystuje tego, że ma pod koszem dobrych shot blockerów, nie gra razem, słabo się komunikuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

No przecież dziś nie odjedzie prawda ? Więc wiadomo, że raczej te drugie zdanie tyczy się całokształtu. Tak zrozumiałem je.  I jednak patrząc na całokształt to Bey ma papiery a Hunter nie

Sęk w tym, że ani Hunter ani Bey nie mają papierów. Obaj są do bólu przeciętni, grają w kratkę i na dłuższą metę nie można na nich liczyć. Jeśli Hox majo zrobić kiedyś jakiś postęp, to muszą jakimś sposobem znaleźć lepszych wings od takiego Huntera, Beya czy Collinsa. Bey póki jest tani, to jest spoko jako zmiennik, ale ja naprawdę nie widzę w nim nic wyjątkowego, co sprawiłoby, że granie nim 30 mpg zrobiłoby z Atlanty legitny zespół.

4 minuty temu, LAF napisał:

No i kto ponosi za to odpowiedzialność ? Snyder chyba nie ?

Nie. Serio uważasz, że trener, który przejął zespół w drugiej połowie sezonu, miał pewnie z nimi zaledwie kilkanaście treningów nagle im powie, że brońcie tak i tak, a zawodnicy zaczną tak bronić? To jest efekt tego, jak słabo prowadził ten zespół Nate, bo przecież z nim to wyglądało identycznie oraz wina samych zawodników. Snydera sobie ocenimy w następnym sezonie, ja na razie widzę całkiem sporo plusów, minusy też są jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Saddiq w żodyn sposób nie udowodnił swoją grą, że zasługuje na to, żeby wejść do S5, to raz. A dwa, wywalenie Huntera ze S5 mogłoby obniżyć i tak jego wątpliwą wartość w wymianach. Także nic nie wskazuje na to, że ten mokry sen LAFa się ziści. 

Już ty wiesz o kogo mi chodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

Ma za to najlepszy DRAPTOR więc chyba nie trzeba być Phil Jacksonem aby załapać, że przy tak słabo prezentującym się Capeli można go umieścić zamiast tej literki C wyżej

Nie trzeba być też Gaussem, żeby wiedzieć, że używanie raptorów sraptorów na dwumeczowej próbce to czysty idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LAF napisał:

No a widzisz rękę trenera w tej serii ? Ja tu widzę styl WFisty , który daje piłkę i mówi macie , grajcie sobie. 

No niestety nie widzę. Mając do dyspozycji taki zespół (Celtics) Przemysław Frasunkiewicz mógłby walczyć o tytuł. Czasami to chciałbym żeby Brad usiadł na ławce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny meczyk. Hox znowu mieli sporo open looków, ale tym razem je trafiali, i od razu wyglądali na legit team. Pewnie w G4 już nie będzie tak różowo i skończą z jakimś 11/38 za 3, ale plan minimum na tę serię wykonany i nawet gdzieś tam się zaczyna tlić nadzieja, że Atlanta zrobi z tego jeszcze jakąś serię. Wszystko rozchodzi się o egzekucję w ataku, a to dużo lepsza sytuacja od tej sprzed roku w serii z Heat, kiedy Atlanta nie potrafiła sobie w ogóle wykreować dobrych pozycji.

Jak ławka tak trafia, to Hox są naprawdę trudni do zatrzymania, ale Celtics wyglądają naprawdę mocno i trzymali się niemal do końca. Na szczęście Trae się w porę stawił i zamknął mecz, DJM też całkiem sympatycznie punktował.

Także już oficjalnie można wycofać oskarżenia, że Hox są najgorszą ekipą w PO. Wolves i Nets na pewno wyglądają gorzej, a pewnie też Cavs, choć G3 nie widziałem (i chyba dobrze zrobiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo przekonywujace zwyciestwo ale jest 3-1 i pora zamknac serie we wtorek w TD. Jesli bilety spadna ponizej $100 to moze sie wybiore na hale.

Caly czas brakuje mi tej defensywnej tozsamosci ktora rok temu powodowala ze bylem pewny zwyciestw w trudnych momentach serii z Heat czy Bucks. Caly czas widze duza ilosc strat Tatuma, caly czas brakuje mi czegos extra danego przez trenera.

Chcialbym wierzyc ze to tylko kwestia dostosowania poziomu pod przeciwnika i pozniej zostana wlaczone wieksze obroty wymagane do zdobycia 18ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LAF zmienił(a) tytuł na Boston - Atlanta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.