Skocz do zawartości

ATF GOAT Sportowcy - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

@MarcusCamby; @Pablo81; @Sewer; @DRK; @ernie9005; @jack; @LAF; @ignazz; @Qcin_69; @RappaR; @P_M; @Reikai; @Braveheart22; @julekstep; @The Game 85; @fluber; @Sylvinho.

Z niegrających, którzy ostatnio głosowali: @lorak; @agresywnychomik; @ely3; @Koelner.

Wszyscy inni: zapraszam. 

Tak jak napisał Reikai:

Cytat

do jutra do północy opisy, caly czwartek i piatek gloaowanie, np do soboty do 15 zeby @BMF jeśli będzie chętny to ogarnąć miał czas do meczu zrobić konferencje znowu z wynikami jak ostatnio.

Playoffy NBA zaczynają się w sobotę o 19.15, idealnie siadłaby gala na 17.30 w sobotę jeżeli się wyrobicie. 

Arkusz dla grających: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jlNRpQo4I0goTjUhX3o4DbhzYeq_750S/edit?usp=sharing&ouid=106469810346077409630&rtpof=true&sd=true
Arkusz dla niegrających: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1g63k3ug_bxQOq0gOekJF7xuxfYSlxHSR/edit?usp=sharing&ouid=106469810346077409630&rtpof=true&sd=true

Jak pobierzecie, ma to wyglądać tak (nr 1):

Zrzut-ekranu-2023-04-11-o-19-00-59.png

Będę wdzięczny jak poświęcicie kilka minut i zastosujecie się do poniższej instrukcji (żebym mógł z Waszymi głosami zrobić Ctrl-C -> Ctrl-V):

1. Pobieracie arkusz w Excelu.

2. Uzupełniacie pod swoim nickiem każdą kategorię (moje głosy przykładowe żebyście widzieli, że ma wyjść Wam suma 171), niczego innego nie ruszacie. 

3. Wstawiacie plik na jakiegoś files.fm i wysyłacie mi na PW/odsyłacie na maila (topor.piotr@gmail.com), ja sobie pobieram i dzięki temu w minutę kopiuję Wasze głosy.

Please, zastosujcie się, bo Wy poświęcicie dosłownie dwie minuty więcej, a ja dzięki temu zaoszczędzę względem ostatniego ATF-a dwie godziny, bo wpisywanie ręczne tych głosów to jest mordęga. 

Jak ktoś ma jakieś pytania - zapraszam. Z tymi opisami, to pewnie można wysłać później, ale nie jakoś wiele później. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

@Pablo81, @Sewer@ignazz, @P_M, @julekstep, @The Game 85, @Sylvinho.

Nie zapomnijcie proszę o głosach, bo na razie nieźle idzie z tym głosowaniem, ale jak któryś z graczy nie zagłosuje to znowu będzie chaos jak to rozwiązać. 

Graczy spoza gry oczywiście zapraszam do głosowania. 

no ja mam już wszystko poza dupami

jak żona pójdzie spać to podziałam! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

@Pablo81, @Sewer@ignazz, @P_M, @julekstep, @The Game 85, @Sylvinho.

Nie zapomnijcie proszę o głosach, bo na razie nieźle idzie z tym głosowaniem, ale jak któryś z graczy nie zagłosuje to znowu będzie chaos jak to rozwiązać. 

Graczy spoza gry oczywiście zapraszam do głosowania. 

Do kiedy termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

no ja mam już wszystko poza dupami

jak żona pójdzie spać to podziałam! xD

Serio żona dopiero 20? Licząc Dereszowska?

A na poważnie wrzucam coś miażdżącego 

75608622-479-D-427-B-BE0-C-F29-F87508984

 

Tego wyboru się nie obroni fota z lat młodzieńczych gdy nie była znana

Chyba ze ktoś star wars?
6709-F31-C-DAEE-4-A66-AC3-F-1-DB4-FB8-CE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.