Skocz do zawartości

NBA Playoffs 22/23 For Fun Typer! (8th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, vero1897 napisał:

Co roku zapominam zapytać: czy nie warto by było jeszcze jakoś uwzględnić typów na mistrzostwo drużyny - choćby jako potencjalny tie-breaker a i jako ciekawostkę jak by takie wyniki wypadły. Co myślisz @Raven2156 ?

W sumie bardzo fajny pomysł. :)  Dzięki!

Żeby to miało sens oddanie głosów na potencjalnego mistrza będzie możliwe tylko przed rozpoczęciem pierwszej rundy.

Z racji, że część z was oddała już głosy to napiszę do was wszystkich w wiadomości prywatnej o podanie swojego typu na mistrza którego dopisze „ręcznie”.

Regulamin został już zmieniony. :) Myślę, że 5 dodatkowych punktów będzie adekwatną nagrodą za wytypowanie mistrza. W poprzednich latach nawet pół punktu robiło znaczącą różnicę.

Zapraszam w takim razie do głosowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej pierwszej nocy Play-In’owej Typer został zaktualizowany i usunięte zostało kilka potencjalnych meczów które już się nie wydarzą. :) 

Zapraszam wszystkich do głosowania już teraz tak żeby nie uciekło z głowy!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/FZegQgvczopREq5X9

Przypominam, że termin oddawania swoich głosów mija w Sobotę, 15 Kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna runda Play-In się zakończyła a tym samym Typer został ponownie zaktualizowany. :) 

Zapraszam już teraz do głosowania na pierwszą rundę, bo w grze o Playoffs pozostały już jedynie ostatnie drużyny!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/FZegQgvczopREq5X9

Przypominam, że termin oddawania swoich głosów mija w Sobotę, 15 Kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną otrzymałem od was jedynie 29 głosów (z czego dwa podwójnie wysłane a więc zostanie zaliczona ta "najnowsza" odpowiedź) a więc de facto na mamy "tylko" 27 uczestników. W poprzednich latach te liczby były znacznie wyższe a więc liczę, że wielu z was czeka do ostatniej chwili by zagłosować na swoich faworytów.

Pamiętajcie proszę jednak, że do zakończenia głosowania zostało nieco ponad 33 godziny a po tym czasie głosy nie będą już przyjmowane. Zapraszam do udziału już teraz! :) 

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/FZegQgvczopREq5X9

Przypominam, że termin oddawania swoich głosów mija w Sobotę, 15 Kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mamy już oficjalnie ustaloną drabinkę tegorocznych Playoffs! :) Jest to więc ostatni moment do wzięcia udziału w tegorocznym Typerze do czego gorąco zachęcam!

To już ostatnie tego typu przypomnienie. Do końca głosowania zostało niecałe 12h.

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/FZegQgvczopREq5X9

Przypominam, że termin oddawania swoich głosów mija w Sobotę, 15 Kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vero1897 napisał:

@Raven2156 zakładam, że jak zwykle ktoś się spóźni to może od razu napisz  jak wtedy rozliczasz serię żeby była jasność i by uniknąć niepotrzebnych dywagacji na ten temat.

 

Mam zamiar równo o godzinie 19:00 zamknąć możliwość akceptowania nowych głosów więc nie będzie takiej możliwości.

W poprzednich latach przyjmowane były ujemne punkty w zależności od tego czy ktoś regularnie brał udział w Typerze i jak duże to spóźnienie było. Myślę, że dużo sprawiedliwszym byłoby rozważenie takiej sytuacji indywidualnie aczkolwiek nie przewiduję takich sytuacji.

Dlatego jeszcze raz bardzo was proszę. Zostało niecałe 5h. Zapraszam wszystkich do udziału! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vero1897 napisał:

Również poszło. Ten pomysł z typowaniem mistrza był niepotrzebny, za trudno wybrać.😁 Jestem ciekawy ile drużyn się przewinie.

Postaram się wrzucić wasze głosy na mistrza (myślę, że nikt się nie obrazi tym bardziej, że głosy są jawne) dziś/jutro. Sam jestem ciekawy. :) 

A co do wyboru mistrza to sam miałem ogromny problem... Jedno mówi głowa, inne mówi serce. :D 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami równo o 19:00 kończymy głosowanie na pierwszą rundę tegorocznego For Fun Typera!

Dzięki wszystkim którzy wzięli udział, a było was z tego co widzę w tym roku aż 67 (wraz z dublami więc jutro poznamy dokładną liczbę)! Naprawdę wielkie dzięki i liczę, że w przyszłych rundach wasza aktywność będzie podobna! :) 

Jutro postaram się wrzucić wasze opracowane głosy tak żeby każdy mógł podejrzeć jak w tym roku głosowali forumowicze. :) Tymczasem miłego oglądania, bo właśnie rusza najlepsze wydarzenie w życiu każdego koszykarskiego fana czyli NBA Playoffs! :D 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Raven2156 napisał:

Postaram się wrzucić wasze głosy na mistrza (myślę, że nikt się nie obrazi tym bardziej, że głosy są jawne) dziś/jutro. Sam jestem ciekawy. :) 

A co do wyboru mistrza to sam miałem ogromny problem... Jedno mówi głowa, inne mówi serce. :D 

Ja np. typowałem mistrza sercem, ale głowa się z sercem nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą przesyłam wasze głosy na pierwszą rundę oraz mistrza NBA! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1z0uxc8C_WL8_xvmAO8ENQYZ8qbhywnhRnlse0gQFInY/edit?usp=sharing

Jeżeli chodzi o mistrza to postanowiłem zrobić krótkie podsumowanie:

  1. Milwaukee Bucks - 29
  2. Phoenix Suns - 11
  3. Boston Celtics - 11
  4. Los Angeles Lakers - 6
  5. Golden State Warriors - 2
  6. Philadelphia 76ers - 2
  7. Denver Nuggets - 1
  8. Los Angeles Clippers - 1
  9. New York Knicks - 1
  10. Cleveland Cavaliers - 1

Widać ogromną dominację Bucks. Jednak to co mnie bardziej zaskakuje to aż tak duży rozstrzał! Mamy wytypowanych 10 z 16 drużyn biorących udział w Playoffs. :D Zabrakło jedynie trzech drużyn z seedów 7 i 8 (Timberwolves, Heat, Hawks), jednej drużyny z 6 seeda (Nets) oraz co ciekawe dwóch drużyn które mają przewagę parkietu (Grizzlies i Kings).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.