Skocz do zawartości

[2013-2014] Regular Season - Komentarze


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde lukałem jak to wyglada teraz z 7-8 seedem pomiędzy mną a Bucks gdybym dziś przegrał mecz i pierwsze 3 tie breakery mamy identyczne :)

 

Ten sam bilans, 2-2 w bezpośrednich i 21-33 w konferencji lol. Dalej mi się już nie chce sprawdzać co decyduje o rozstawieniu, dam się zaskoczyć, czy w I rundzie wyeliminuje 76ers, czy Raptors :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 120 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Nuggets 114 - Bulls 95

play-by-play

 

Warriors 100 - Jazz 78

play-by-play

 

Suns 103 - Mavericks 118

play-by-play

 

Spurs 98 - Celtics 115

play-by-play

 

Wizards 93 - Trailblazers 111

play-by-play

 

Pistons 105 - Hawks 103

play-by-play

 

Kings 77 - Raptors 101

play-by-play

 

Nets 109 - Clippers 90

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

brak-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem Wizards są wyżej, ale to informacja dnia dla mnie. Nie przeżyłbym porażki z Niemcem w FB#3, FBX#2 (chociaż tutaj to ja rozdaje karty) i w 1. rundzie POs Simbasketu.

Bucks są wygodniejszym rywalem, szczególnie bez Aleksandrova i liczę, że pomimo problemów kadrowych/zdrowotnych uda się im zrewanżować za dawne baty...

 

PS. Niech się Qba męczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytankowałem ostatni mecz z nadzieją, że spadnę o oczko i wpadnę na Spurs. W RS dobrze mi z nimi szło. Niestety Blazers nie wykonali "zadania" i przegrali swój przedostatni pojedynek i przez to nie mieli okazji zrównać się ze mną bilansem. Zagram z Warriors, z którymi mi nie szło za dobrze.

 

Spuszczam zasłonę milczenia na ten sezon. Zerujemy licznik i playoffs. Może teraz ten skład w końcu złapie wiatr w żagle i zagra to, czego po nim oczekiwałem przed sezonem. Znów po cichu liczę, że zakradnę się niespodziewanie tylnymi drzwiami i zaskoczę pomimo cienkiego bilansu :wink:

 

Nagroda dla Podkolzina bardzo fajna, ale kompletnie zaskakująca. Też myślałem, że Biedrins ma ją w kieszeni. Ajinca zresztą też super. Ale jak dają, to niech Pavel bierze i się cieszy :) Niemniej był to jego pierwszy sezon, w którym (przynajmniej ja) zauważyłem, że i w ataku może coś znaczyć. Średnia nie poraża, ale jak były braki w składzie, to często porządnie punktował. Nie były to już tylko takie wyskoki od święta raz na 20 meczy.

 

=======

EDIT: Sorry, popieprzyło mi się coś z tymi nagrodami :wink: Podkolzin jest w piątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wiadomo to proszę o w miarę dokładną datę wraz z godziną z rozpoczecia pierwszego dnia PO. z Gory dzieki.

nie znam dokladnej godziny, bo nie wiem jak mi sie dzien potoczy. na pewno wieczorem i taka informacje musicie uznac za dokladna ;). w najorszym przypadku przed All-Star Game :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.