Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 wyniki głosowania


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Reikai napisał:

Ja zaglosowalem, ale poza nr 1 u mnie mialem totalne losowanie, tzn staralem sie to jakos uporzadkowac, ale po 5 min namyslu nr 8 mogl byc u mnie nr 2, no mega wyrownany poziom druzyn i ogolnie loteria jak dla mnie.

Ja miałem mega problem z top 4, ale pozostała piątka raczej była dość łatwa na zasadzie, który skład najmniej mi się podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Ja zaglosowalem, ale poza nr 1 u mnie mialem totalne losowanie, tzn staralem sie to jakos uporzadkowac, ale po 5 min namyslu nr 8 mogl byc u mnie nr 2, no mega wyrownany poziom druzyn i ogolnie loteria jak dla mnie.

Ja zrobiłem h2h każdego. Podliczyłem bilans i tabela sama się ułożyła. 

Ale ogólnie przy takiej małej liczbie głosów jest c***nia i ci, którzy nie zagłosowali, mają handi nad resztą. Bo ode mnie każdy zapunktował mniej lub więcej, a ja na 0, z kolei jak X nie zagłosuje wcale, to wyjdzie mu to na plus, bo nie zeruje swojej pozycji przy podbiciu punktów pozostałym. 

@fluber mam nadzieję, że ogarnie ten problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, matek napisał:

Ja zrobiłem h2h każdego. Podliczyłem bilans i tabela sama się ułożyła. 

Ale ogólnie przy takiej małej liczbie głosów jest c***nia i ci, którzy nie zagłosowali, mają handi nad resztą. Bo ode mnie każdy zapunktował mniej lub więcej, a ja na 0, z kolei jak X nie zagłosuje wcale, to wyjdzie mu to na plus, bo nie zeruje swojej pozycji przy podbiciu punktów pozostałym. 

@fluber mam nadzieję, że ogarnie ten problem :)

Tak jak napisał Julek, z automatu miałem zamiar dawać 1 miejsce glosujacemu i przy tym zostaję.

Najwyższy i najniższy wynik się nie liczy więc i tak to 1 miejsce będzie obcięte. Wyniki będą dziś od 18 po 1 miejscu co 15 minut do godziny 20. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyniki!

Tak jak zapowiadałem, będę je umieszczał od 18 w 15-minutowych odstępach. O 20 poznamy zwycięzcę. Wtedy też opublikuję wszystkie głosy.

Sposób punktowania: 10 punktów za 1 miejsce, 9 punktów za 1 itd. 

Każdemu głosującemu z gry liczyłem 10 punktów dla jego zespołu, głosującym spoza gry liczyłem wyniki normalnie tak jak podawali.

Odcinałem najlepszy i najsłabszy wynik z głosowania.

Oddano 11 głosów, a zatem każdemu do wyniku liczyło się 9 głosów.

Mimo obaw nie było żadnego remisu, także nie decydowałem w żaden sposób o ostatecznej kolejności.

Z ciekawostek:

NIkt nie podał poprawnie TOP 3.

Każda drużyna została przynajmniej przez 1 głosującego umieszczona na podium ( nie licząc głosów własnych oczywiście)

5 drużyn zostało przynajmniej przez 1 głosującego wytypowana przynajmniej raz na 1 miejsce ( nie licząc głosów własnych oczywiście)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy fluber będzie wrzucał posty z głosami

jak nie to tylko powiem że gdyby nie opisy (jeden z 4 czynników jakie punktowałem) to @Sylvinho. by u mnie wygrał -> a tak spadł na 3cie miejsce

ot taka ciekawostka -> ale skład miał mega (poza Millerem ofc, który był u mnie jedynym grajkiem na czerwono -> w sensie jak bardzo się jego faktyczne value różniło od 'value nazwiska' xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

jak nie to tylko powiem że gdyby nie opisy (jeden z 4 czynników jakie punktowałem) to @Sylvinho. by u mnie wygrał -> a tak spadł na 3cie miejsce

Wysoko, u mnie dolna polowa np. przegrał z Tobą, i to nie tylko przez brak opisu :) generalnie nie jestem fanem tego backcourtu a i fit Tima z Jokiem so-so. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.