Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, P_M napisał:

31% trójka i w tamtym sezonie nie był tak dobrym obrońcą, jak później, końcówka Philly i czas w GSW. Sam rozważałem Iggy'ego, ale jednak under 24 jego ocena się mocno zmienia.

33% (Iguodala jest ze stycznia więc go wziąłem z sezonu gdzie w bbref ma 24 :P)

dodatkowo grał w ekipie gdzie nikt w zasadzie nie groził trójką (Korver rapter 25 meczów tam zagrał), więc normalne że miał niższe procenty niż w latach gdzie biegał obok Stefka i Klaya (chociaż niewiele niższe)

wiadomo że będąc 1szą opcją w ofensywie nie mógł grać takiego D jak w latach gdzie D było jego głównym zadaniem....no ale u mnie nie będzie 1szą opcją a jest w fizycznym prime więc da to co ma dawać - D, cuty, 2ndary ball-handling i sensowna trójka (i ogólnie fajny fit do KJ w 2nd unicie :P )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

33% (Iguodala jest ze stycznia więc go wziąłem z sezonu gdzie w bbref ma 24 :P)

dodatkowo grał w ekipie gdzie nikt w zasadzie nie groził trójką (Korver rapter 25 meczów tam zagrał), więc normalne że miał niższe procenty niż w latach gdzie biegał obok Stefka i Klaya (chociaż niewiele niższe)

wiadomo że będąc 1szą opcją w ofensywie nie mógł grać takiego D jak w latach gdzie D było jego głównym zadaniem....no ale u mnie nie będzie 1szą opcją a jest w fizycznym prime więc da to co ma dawać - D, cuty, 2ndary ball-handling i sensowna trójka (i ogólnie fajny fit do KJ w 2nd unicie :P )

a to troszkę zmienia in plus, ale still ja wolałem JJ'a, który też jest spoko two-way playerem, ale ma trójkę na poziomie 47.8% i 55,6% w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

a to troszkę zmienia in plus, ale still ja wolałem JJ'a, który też jest spoko two-way playerem, ale ma trójkę na poziomie 47.8% i 55,6% w PO

no widać że u Ciebie 2 ostatnie picki były typowo pod trójkę :)

ja z moimi dotychczasowymi wyborami miałem ten komfort że mi wystarczyła passable trójka a skupiłem się na innych elementach (gdzie w większości Iggy jest lepszy od takiego JJ'a :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

no widać że u Ciebie 2 ostatnie picki były typowo pod trójkę :)

ja z moimi dotychczasowymi wyborami miałem ten komfort że mi wystarczyła passable trójka a skupiłem się na innych elementach (gdzie w większości Iggy jest lepszy od takiego JJ'a :P )

Yup, bo wierzę, że w tym formacie największą różnicę robi talent poszczególnych graczy, a nie fit, stąd poszedłem w BIG4 :) a Joe jest lepszy w paru rzeczach oprócz trójki od Iggy'ego ;) 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. widać po kolejnych draftach atf-owy progres, znowu fajny poziom, dlatego ja bym rozważył jakąś formułę, gdzie nie będzie decydować 0,2 glosa, bo np. LAF się wkurzył. XD Ale też nie mam pomysłu. 

Nawet ten Iguodala: dla mnie branie typa przed prime i robienie z niego typa w prime, bo tutaj 'gra w innej roli' jest mocno shady, ale generalnie nie ma się do czego przyczepić przy +90% wyborów.

2 minuty temu, P_M napisał:

w tym formacie największą różnicę robi talent poszczególnych graczy, a nie fit

A dziękuję, dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Nawet ten Iguodala: dla mnie branie typa przed prime i robienie z niego typa w prime, bo tutaj 'gra w innej roli' jest mocno shady, ale generalnie nie ma się do czego przyczepić przy +90% wyborów.

WŁAŚNIE ZLECIAŁEŚ O KILKA POZYCJI W TABELCE

just sayin!

 

i obiektywnie -> w czym lepszy był 30 letni Iggy od 24 letniego Iggy'ego poza posiadaniem lepszych kolegów w ekipie? :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

dlatego ja bym rozważył jakąś formułę, gdzie nie będzie decydować 0,2 glosa, bo np. LAF się wkurzył. XD Ale też nie mam pomysłu. 

niech fluber zadecyduje, w końcu to jego eksperyment!

i tak go 3/4 forum nie lubi, więc bez różnicy jak ktoś się  obrazi xD

1 minutę temu, Koelner napisał:

łapu capu wygrałeś. trenowałeś kiedyś koszykówkę?

to w czym był lepszy trenerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

mogłeś zadzwonić do Iggyiego żeby przez 6 lat zrobił sobie przerwę bo wróci taki sam xD

@P_M bierz tego mielonego albo rękawiczkę do c***a

nie spoiluj ;) 

  

7 minut temu, matek napisał:

Odpuszczasz dalsze picki i możemy lecieć dalej? 



There you go. :)

@julekstep Peja ma lepsze drtg niż Iggy :D 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

a jak można jeszcze zmienić to ja bym wziął Iggiego z obecnego sezonu

A CO MI TAM! 10000 treningów więcej zawsze na propsie!

poczekaj jeszcze z 6 lat 

 

2 minuty temu, P_M napisał:

nie spoiluj ;) 

każdy ma bazę danych 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

@julekstep tak jak piszą tu inni. Ten Iggy nie był zły , ale tak naprawdę sporo mu brakowało do jego wersji prime patrząc pod względem DRAMP i ORAMP. Taki role player nic więcej. Wiem, że to śmiesznie brzmi jak ktoś wziął Lewisa , ale tak zrobiłem błąd. 
 

A co do AI 3 to patrzyłem na coś innego niż PPG i w innych statystykach wypadał lepiej. 

pytanie jak wypadał w SRAPM!

sęk w tym że on w tych 76ers był 1szą opcją a nie role playerem

co do statów boxscore'owych to niby asysty (nie miał komu podawać!) i zbiórki (Dalembert mu kradł!) niby trochę odstają (ale i tak są b.spoko jak na SG/SF tweenera), ale za to ppg i spg najlepsze w karierze (nawet patrząc na per36)

 

co do AI3 to jest ta różnica że w 98 nie ma żadnych accolades a w 99 jest już w 1st team all-nba, fajny punkt zaczepienia do reklamy :P (a poza tym to co za różnica czy ma się nieefektywnego combo guarda grającego bardziej na PG niż nieefektywnego combo guarda grającego bardziej na SG xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

@julekstep tak jak piszą tu inni. Ten Iggy nie był zły , ale tak naprawdę sporo mu brakowało do jego wersji prime patrząc pod względem DRAMP i ORAMP. Taki role player nic więcej. Wiem, że to śmiesznie brzmi jak ktoś wziął Lewisa , ale tak zrobiłem błąd. 

Jak widzę, że któryś raz piszesz DRAMP i ORAMP zamiast DRAPM i ORAPM , to zastanawiam się czy masz jakiś swój miernik oceny graczy, stąd takie, a nie inne wybory, to by trochę tłumaczyło :D 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.