Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, LAF napisał:

Spojrzałem. Był 16 w lidze w rankingu APG a gdyby miał lepszych partnerów to pewnie byłby w TOPce o to mi się rozchodziło. 
 

Dlaczego ? Rynek SF jest już przetrzebiony. Chciałem Ron Ron , ale był już niedostępny. Sporo było graczy SF , ale czegoś brakowało. A to słaby D , a to słaby O a tutaj mamy obie te rzeczy na średnim poziomie i możliwość bycia na SF / PF 

przecież Rysiek to jest bottom 5 w DEF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał:

To samo DB. Spójrzcie jaki przeskok zrobił w DRAPTOR gdy zmieniło mu się otoczenie. 

Proponuję prewencyjnego bana na 24h dla każdego, kto będzie argumentować pt. ,,spójrzcie co robił rok później''. ;] 

Lewis zajebisty pick

wcale nie pisane dlatego, że ostatnio jak krytykowałem wybory LAFa razem z Julkiem to dał mnie z Julkiem na ostatnim miejscu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

Proponuję prewencyjnego bana na 24h dla każdego, kto będzie argumentować pt. ,,spójrzcie co robił rok później''. ;] 

Lewis zajebisty pick

wcale nie pisane dlatego, że ostatnio jak krytykowałem wybory LAFa razem z Julkiem to dał mnie z Julkiem na ostatnim miejscu ;]

true!

ogólnie picki LAFa mocne, świetna ekipa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 59 wyborach i 42 dostępnych sezonach mamy 6 zawodników z ubiegłego sezonu. Widać, że liga jest na historycznym poziomie jeżeli chodzi o młody talent.

Ale jestem szczerze zdziwiony jakich paru gości jeszcze nie poszło, a tu LaMelo idzie przed Kevinem Johnsonem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potrzebowałem wysokich obok Hakeema, którzy: 1) świetnie bronią; 2) dadzą impakt bez touches w ataku, a Davis i Adebayo spełniają te warunki, Bam miał 8 asyst/100 posiadań w tym 2021 roku, aż się zdziwiłem.

Rzeczywiście ciężko jest znaleźć zajebistych w obronie obwodowych w tym wieku, którzy byli mocni w ataku, tak że uznałem, że All-NBA D wzwyż frontcourt to podstawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

Po 59 wyborach i 42 dostępnych sezonach mamy 6 zawodników z ubiegłego sezonu. Widać, że liga jest na historycznym poziomie jeżeli chodzi o młody talent.

Ale jestem szczerze zdziwiony jakich paru gości jeszcze nie poszło, a tu LaMelo idzie przed Kevinem Johnsonem... 

Podobnie było z IT, o którym tu chyba między wierszami wcześniej mówiłeś. 

Inna sprawa, że w obecnej lidze wysokie numery draftów, wchodzą do ligi młodsze i jak już wchodzą to nie grają ogonów, tylko drużyny często w nich inwestują, więc i statystycznie młodsze pokolenia wyglądają lepiej. Choć tu już ktoś mógłby debatować, na ile te staty przekładają się na realny impact na boisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.