Skocz do zawartości

NBA ASG 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, LAF napisał:

Damian Lillard will participate in the 3-point contest at All-Star Weekend, sources told Chris Haynes of Bleacher Report.

Lillard is shooting 37% from 3 this season.

Lillard joins Buddy Hield in the shootout. 

Dawać AJa i Lauriego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry przez ten uraz pewnie wypadnie z ASG, ciekawe kto za niego, Fox?

Edit: po wymianie Irvinga ciekawe co teraz? Najrozsądniej byłoby Irvinga wcisnąć za Curry'ego (obaj starterami byli) a za Irvinga na wschodzie dać Hardena albo Brunsona.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałem napisać coś o szansach Murraya (choć powinien zagrać Edwards) ale z tym Irvingiem się nieźle pomieszało i nie wiem co teraz wymyślą, pamiętacie podobne roszady między konfami już po nominacjach w przeszłości?

Melo do Knicks poszedł przed asb czy po?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałem napisać coś o szansach Murraya (choć powinien zagrać Edwards) ale z tym Irvingiem się nieźle pomieszało i nie wiem co teraz wymyślą, pamiętacie podobne roszady między konfami już po nominacjach w przeszłości?

Nie było w NBA chyba niczego podobnego, ostatni trade all-stara już po ogłoszeniu składów to Harden ale on był w obrębie tej samej konfy.

W NHL był przypadek Johna Scotta, który został dla żartu przez fanów wybrany na kapitana drużyny Pacyfiku a którego potem wytransferowano z Arizony do Montrealu (dywizja Atlantycka) i od razu zesłano do AHL (NHL w ogóle chciało go pozbyć z ASG), mimo wszystko po naciskach został jednak w drużynie Pacyfiku i zdobył nawet MVP turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ostatnio tak zaskoczony byłem gdy się dowiedziałem, że jutro jest czwartek a piszę to w środę.

25 minut temu, Robaq napisał:

i w końcu jak z Irvingiem będzie Wschód czy Zachód?

Na razie cisza, dopiero co oficjalnie przyklepali transfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Raven2156 napisał:

Mówię o tym całym "East Pool". :D Czy ten trade ma jakiś wpływ na ASG?

Pewnie według zasady wezmą kogoś ze wschodu a taki KD wejdzie w miejsce kontuzjowanego. Chociaż takie sloty i te po kontuzjach powinny być zajmowane bez podziału na konfy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.