Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jack napisał:

Wg mnie Glik. Przy pierwszym golu nawet nie drgnął. Przy drugiej nadstawił tylko dupę. Do trzeciego nie zdążył z nogą. 

 

W sumie mogę się zgodzić, a Borek po meczu brawo Glik za dyrygowanie obrona :D w temacie Glika to bór jest mega nieobiektywny 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jack napisał:

Ty lepiej przeproś Czesława bo właśnie zaprzecza wszystkim twoim wysrywom na jego temat. 

Jakie to głupie wyjść z grupy na mistrzostwach świata i zagrać najlepszy mecz w fazie pucharowej.

Ja celuję wyżej, niż tylko 40 minut na mundialu. Czesław do dymisji. Widać to było w drugiej połowie. Na treningach tego nie ćwiczą, i było brak pomysłu na grę. Widziałem dobre ofensywne zespoły, który na drugą połowę wychodziły na pełnej kur*** 

W 1 połowie naliczyłem 40 celnych podań na murawie Francuzów. W drugiej połowie wychodziło już gorzej. 

Taktyka na mistrzostwa ustawiona tylko i wyłącznie pod zachowanie pracy przez Czesława. 

Teraz tylko ordery od premiera i prezydenta i zachwyty januszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Generalnie to są aktualnie dwie pozycję gdzie mamy największe problemy. Po MŚ trzeba będzie znaleźć jakiś zestaw stoperów i defensywnego pomocnika bo na ten moment nie ma żadnego pewniaka do gry tam. 

Kiwior będzie naszym środkowym na lata. Glik jak zaczynał w kadrze to grał gorzej niż Kiwior teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Wyszlibysmy na pierwszym bo jesteśmy lepsi niż Argentyna? 

Przez ostatnie 10 lat nie było pomysłu w pzpzn aby podążyć drogą Belgii. To można zrobić, ale ciężko przebić się przez polski minimalizm i imposybilizm. Może mój pesymizm wynika z tego, że ja rzadko oglądam taką myśl trenerską a'la Michniewicz- Brzęczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sewer napisał:

Szczególnie wychodziła przez całą jego karierę, już zejdź z niego, to nie jest robot.

Tylko to jest lipa straszna, że gracz top3 a w ostatnich 2 latach to był top1 gracz świata, nie daje nam żadnej wartości dodanej na MŚ. O mały włos dwóch karnych by nie strzelił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DLT_Braddock napisał:

Przez ostatnie 10 lat nie było pomysłu w pzpzn aby podążyć drogą Belgii. To można zrobić, ale ciężko przebić się przez polski minimalizm i imposybilizm. Może mój pesymizm wynika z tego, że ja rzadko oglądam taką myśl trenerską a'la Michniewicz- Brzęczek. 

Belgia ma ten sam problem co my czyli o obliczu reprezentacji decydują goście, którzy już powinni być na emeryturze. I nie przez zasiedzenie czy sympatię tylko dlatego, że nie za bardzo zastępców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Żadnych defensywnych pomocników.

Ogólnie plan po Mundialu:

1. Wyjebać Tłustego Przydupasa Fryzjera.

2. Zatrudnić kozaka zagranicznego (kozaka, a nie 17 półka trenerów jak Sousa).

3. Podziękować kilku dziadkom (Krychowiak i Glik - do widzenia).

Jeszcze max dwie imprezy duetu Zieliński-Lewandowski i tak niestety duet Boniek-Kulesza koncertowo spierdolił to świetne pokolenie.

A jaki zestaw na dziś widzisz w środku pola? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.