Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

meczu nie widziałem, bo niestety w robocie kocioł miałem, ale ze skrótu to wynika, że Meksyk dominował i miał kilka bardo dobrych sytuacji, a tu niektórzy zadowoleni z niedosytem bo Lewy karnego nie wykorzystał. 

Niedosyt to chyba powinien tu mieć Meksyk, bo miał kilka bardo dobrych okazji. W samej pierwszej połowie mogli zamknąć mecz. 

https://www.youtube.com/watch?v=kXbO9VVGIcM

Przynajmniej nie przegraliśmy meczu otwarcia. 

 

P. S. Przyznaje też rację @Vice-kontorezerwowe w sprawie spalonych. Totalnie nie ogarniam tych zasad obecnych, bo wydają się kompletnie bzdurne. Patrząc tylko po powtórka to w dwóch sytuacjach nieuznanych moim zdaniem nie było spalonego.

Nie dość że miał być premiowany ofensywny styl gry, to jeszcze raz zawodnik wystawał ręką za linie, a przecież był przepis, że ona się nie liczy, bo tylko części ciała, którymi można zdobyć gola. 

Także fajnie, że Arabia wygrała, ale tak dość mało dyskusji o tych spalonych golach Argentyny. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

meczu nie widziałem, bo niestety w robocie kocioł miałem, ale ze skrótu to wynika, że Meksyk dominował i miał kilka bardo dobrych sytuacji, a tu niektórzy zadowoleni z niedosytem bo Lewy karnego nie wykorzystał. 

Niedosyt to chyba powinien tu mieć Meksyk, bo miał kilka bardo dobrych okazji. W samej pierwszej połowie mogli zamknąć mecz. 

https://www.youtube.com/watch?v=kXbO9VVGIcM

Przynajmniej nie przegraliśmy meczu otwarcia. 

 

P. S. Przyznaje też rację @Vice-kontorezerwowe w sprawie spalonych. Totalnie nie ogarniam tych zasad obecnych, bo wydają się kompletnie bzdurne. Patrząc tylko po powtórka to w dwóch sytuacjach nieuznanych moim zdaniem nie było spalonego.

Nie dość że miał być premiowany ofensywny styl gry, to jeszcze raz zawodnik wystawał ręką za linie, a przecież był przepis, że ona się nie liczy, bo tylko części ciała, którymi można zdobyć gola. 

Także fajnie, że Arabia wygrała, ale tak dość mało dyskusji o tych spalonych golach Argentyny. 

Jakie to hyly bardzo dobre okazję? W których minutach? Jest kilka wrzutek, dobre prostopadle podanie, które jednak ciężko było wykończyć nie tą nogą (plus dobra asekuracja aż 3 obrońców) i zmiana toru lotu piłki głową. Serio to są dla Ciebie setki?

Nie twierdzę, że Polacy zagrali super, ale też ograniczyli Meksyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał:

jak chco mieć wysokie wrażenia artystyczne to niech se kupio bilety na Holiday on Ice, Harlem Globtrotters albo operetkę. Tutaj to jest jedna z dwóch największych imprez sportowych na świecie, i widowisko to jest gdzieś przy okazji, ale głównie każda z drużyn stara się zmaxymalizować swoje szanse na zwycięstwo (a co za tym idzie zarobienie $$$) a nie na efektowną grę.

A o kibiców to ty się nie martw, jak kogoś stać na wyjazd do Qataru to pewnie jest w miarę ogarnięty, i raczej się joga bonito po naszych nie spodziewał. A że Ty się spodziewałeś - trudno, Twój problem.

Szkoda naprawdę że Robert tego nie strzelił, ciekawe co byście wtedy pisali.

 

P.S. ja nie bronię naszej drużyny jako takiej, nie uważam, że grajo świetno piłkę ani nie uważam Michniewicza za geniusza trenerki. Ale taktykę uważam obrali słuszną, no i prawie ten Mexyk pyknęli koniec końców, a że top5 piłkarz świata zmarnował karnego akurat dzisiaj - co zrobisz, taki jest sport

spoko - jak nasz poziom to brak przez 90 minut jednej skonstruowanej akcji z wymianą przynajmniej dwóch podań przeciwko Meksykowi i przy tym pełne zadowolenie to luz. muszę się zacząć przyzwyczajać i stawiać poprzeczkę jak na kibica Łotwy przystało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie rozumiem dlaczego nie potrafimy przyjąć piłki, żeby nam nie odleciała na metr i dlaczego nie potrafimy wymienić trzech podań bez lagi.

Za Nawalki był autobus, ale była gra z kontry. Tutaj do kontry truchtem biegną 3 osoby. Nie rozumiem zamysły, przecież te chłopy musza cos trenować w ataku chyba? Jedno podanie do Lewego w polu karnym przez 100 minut, 16 w calym meczu i to sa glownie lagi. Komedia.
comment_1669184450AJircnXgrYBt2jfy1JvDf3

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

- Byliśmy pewni, że ten mecz może tak wyglądać i chcieliśmy, aby tak wyglądał. Wiedzieliśmy od początku, że nie będziemy grali w piłkę lepiej niż Meksyk, zdawaliśmy sobie z tego sprawę. 

Bereszynski po wczorajszym meczu. Kolejny, ktorego slowa przeinaczono?

Jestesmy mentalnymi przegrywami i takie turnieje przegrywamy juz w szatni.

Czlowiek mem
comment_1669194110ju6UhGerjkw8H4XRpfH1Q0

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Kluczowe statystyki pokazujące jak źle było, polecam od tego momentu:

Statystyki, które po prostu pokazują to co widzieliśmy wczoraj w meczu, statsy w których nawet Katar wyglądał w nich lepiej od nas pomimo, że ciężko sobie to wyobrazić. Do tego Katar grał wg mnie z lepszym przeciwnikiem, bo moim zdaniem jak oglądałem te dwa mecze, to Ekwador>Meksyk. 

Edytowane przez Kepler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cardi napisał:

Tak jak Marsylia do awansu do 1/8 LM. Pewniak :) 

 

Kluczowe statystyki pokazujące jak źle było, polecam od tego momentu:

 

 

Już daj spokój z tą Marsylia, bo to już nudne jest.. gdzie ja napisałem, że Marsylia to pewniak do wyjścia z grupy?. Prowadzili z Tottenhamem, ale nie utrzymali. Niemniej walczyli do ostatniej minuty o wyjście z grupy, mogli się zadowolić Liga Europy, ale się starali wygrać do końca by być w tej 1/8 LM. Dostali pechowego gonga w 90+5, bo Totki też walczyły o 1 miejsce w grupie i wypadli poza puchary, ale lepsze to niż minimalizm Czesia. 

To kto wtedy jest w tym momencie faworytem do wyjścia z grupy? Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał:

comment_1669201504nZbH5rL0WulSnEpltztly7
Chlop uwaza, ze mamy pilkarzy nie nadajacych sie do zadnej gry i co gorsza przekonal ich do tego. 

Tra Ge Dia

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości czy chłop sie nadaje?

 

P.s. Mam dziwne wrażenie że Czesio by Francje i tak dał rade rozmontować w 3 dni :)

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które miejsce zajmie Polska w grupie? Oto jej szanse
1 miejsce — 24,12 proc.
2 miejsce — 24,59 proc.
3 miejsce — 27. 52 proc.
4 miejsce — 23,76 proc.
Kto awansuje z naszej grupy?
Argentyna — 56,38 proc.
Arabia Saudyjska — 51,68 proc.
Polska — 48,71 proc.
Meksyk — 44,06 proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.