Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rw30 napisał:

widze juz ostre overreaction na ten mundial. Zobacz sobie trybuny jak Tmac robił naście punktów w 40 secs. czy setki innych meczów

 

to Ty sobie zobacz co pierdolili o wychowywaniu w kulturze sportowej, pokaż mi też mecz piłkarski na Mundialu, gdzie trybuny opustoszały w zasadzie w 80 minucie 

i nie podawaj jako przykład hal NBA, please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to Ty sobie zobacz co pierdolili o wychowywaniu w kulturze sportowej, pokaż mi też mecz piłkarski na Mundialu, gdzie trybuny opustoszały w zasadzie w 80 minucie 

weź ochłoń, bo trochę się zagotowałeś widzę tym mundialem.

I nie, nie pokażę Ci, bo raz, że mam inne zajęcia, a dwa, że to mundial zorganizowany w innej kulturze, niż to co znamy z Europy, więc może lepiej, skoro jesteśmy tacy tolerancyjni, zgodzić się na to, że nie wszystko jest & będzie tak jak u nas, a nie się podniecać że kibice wyszli.

I w ogóle to tam masz mało no-lajfów (większość kibiców na świecie) i die-hard kibiców drużyny narodowej, z różnych powodów o których nie chce mi się pisać, co nie znaczy, że do końca życia mamy robić MŚ w (na zmianę): Meksyk / Włochy / Niemcy / Francja / Hiszpania / UK / te klimaty. Nawet jeśli klimat będzie gorszy, piwa nie będzie a do tego (wpisz pare innych zaskakujących rzeczy)

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i nie podawaj jako przykład hal NBA, please

bo? amerykanie też już nie są z naszgo kręgu kulturowego i w ogóle jacyś niefajni? WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajmy. 

Dostali w dupę, poszli. Zostali zwycięzcy. 

Ogólnie widzę duże negatywne nastawienie do całej tej imprezy i wszystkiego związanego z nią. Liczę, że zmieni się to, jak już większość drużyn zagra swoje mecze lub najpóźniej w fazie pucharowej ludzie skupią się na emocjach i spotkaniach, a nie na 200 miliardach, których przeżyć nie mógł osioł na jedynce. 

Na plus trzeba zaliczyć, że stadion można bardzo szybko ewakuować, prawie cały rozszedł się piorunem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rw30 napisał:

weź ochłoń, bo trochę się zagotowałeś widzę tym mundialem.

jestem nim tak zagotowany... mniej więcej jak ten ziomuś 

mało chyba wiesz ile kitów Katarczycy nawciskali aby uwiarygodnić słuszność wyboru ich  wśród m.in Australii, USA czy Japonii... no tak, to żaden z tych krajów, które wymieniłeś, polecam dokument "tajemnice FIFA" na N 

już nie mówiąc, że wśród różnych rachunków przy budowie stadionów mogło zginać nawet 10tys. robotników, stadionów z których żaden nawet nie odpowiada pierwotnym projektom, a na całą imprezę wydano więcej niż na wszystkie razem od lat 90

15 minut temu, rw30 napisał:

bo? amerykanie też już nie są z naszgo kręgu kulturowego i w ogóle jacyś niefajni? WTF

ale się zagrzałeś, tak to zupełnie inna kultura kibicowania i to też zależy od hali, jestem pewien, że kibice MLS nie opuszczają trybun tak szybko

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mało chyba wiesz ile kitów Katarczycy nawciskali aby uwiarygodnić słuszność wyboru ich  wśród m.in Australii, USA czy Japonii... no tak, to żaden z tych krajów, które wymieniłeś, polecam dokument "tajemnice FIFA" na N

To ja polecam dokument Święcickiego, na razie dwie części tylko ma, może trzecia wpadnie w końcu:

 

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jestem nim tak zagotowany... mniej więcej jak ten ziomuś

Vincent Enyeama, solidny bramkarz z niego był szczególnie na MŚ 2014 się pokazał choć to w sumie ogółem turniej bramkarzy był. To zdjęcia z przegranego 2-1 meczu z Grecją na MŚ 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gostek uważa się za topowego bramkarza na świecie 

W KS mówił Lipiński, że to przekręcone słowa. 

edit: Jednak klipy nie zostawiają wątpliwości, ale jasno to było ironicznie powiedziane.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.