Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu w ankiecie jest Booker, kiedy nawet według Vegas nie ma go w top 10?

Brak Doncicia, Embiida wtf?

A mvp imo to Embiid jeśli będzie zdrowy. Już 2 lata był w czołówce, Jokiciowi trzeciego nie dadzą. Sixers powinni mieć potężny bilans, takze jak będzie zdrowy to mój głos idzie na Embiida.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Rozszerzylem ankietę o TOP 9 i dodałem opcję ktoś inny gdyby ktoś miał kogoś innego z tych 9 za kogoś komu ta statuetka się należy. Nie ma co robić ankiety na 100 graczy biorąc pod uwagę, że osoby biorące udział w głosowaniu wyznaczają trzech, którym przydzielają punkty

Proponuję zamknac ankietę przy opening day, będzie ciekawiej komu udało się przewidzieć to przed sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uczciwie stawiamy sprawę to są Antentokounmpo, Jokić, Doncić i cała reszta, i to między nimi powinna odbyć się rywalizacja o MVP, bo to bezsprzecznie TOP3 w lidze. Chętnie obstawiłbym Lukę, ale obawiam się że Dallas może wykręcić za słaby bilans. Jokerowi pewno spadną trochę liczby po powrotach MPJ i JM, dlatego ja bym głosował na Giannisa. Greek Freak powinien mieć kolejny przepotężny sezon w skali All-Time, a z całym szacunkiem do reszty graczy (poza Luką i Jokerem ofc), skoro mówimy tu o MVP ligi, to raczej Jayson Tatum nie jest tym o którym pomyślimy. Być może Embiid miałby jakąś szansę, ale TOP3 jest tak mocne, że Sixers musieliby wykręcić +60 winów, a Bid zagrać jeszcze lepszy sezon niż poprzedni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, eF. napisał:

Być może Embiid miałby jakąś szansę, ale TOP3 jest tak mocne, że Sixers musieliby wykręcić +60 winów, a Bid zagrać jeszcze lepszy sezon niż poprzedni. 

Jak wiemy 30.6 + 11.7 + 4.2 na mecz przy skuteczności 49,9-37-81% w zeszłym roku nie wystarczyło, zatem jakie cyfry powinien wykręcić w tym roku? Wiemy już, że Twoim zdaniem 61-62 zwycięstw w regularze to minimum kwalifikacyjne, ale nie wiemy ile więcej musi rzucać, zbierać etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Beed właśnie odebrał obywatelstwo amerykańskie. 

Miałem pisać, że ,,taak, wiem, że Embiid dostał obywatelstwo, but still'', ale mi się nie chciało. ;]

Z tym Zionem trochę bold, ale gruby Zion robił 27-7-4 na 65TS% przy średnim trenerze, to jeżeli rzeczywiście poprawił trochę osobiste (no i fizycznie wygląda obiektywnie dużo lepiej), to powinien grać dużo lepiej, no i Pels byli legit po dodaniu rok temu McColluma, a teraz jeszcze dodają All-NBA gracza.

No i przede wszystkim - Amerykanie mają biedę jak na swoje standardy w tym pokoleniu ~00-92 pod względem alltimerskich wymiataczy (kto tam jest najlepszy, Tatum? trochę ziew jednak jak na twarz całego pokolenia, z jakichś powodów pół-emeryt LeBron dalej jest największą postacią ligi), tak że jak Zion okaże się legit, to będzie niezła podjarka, więc o ile typowanie mu MVP to wiadomo, życzeniowe thinking - to miejsce w ścisłej czołówce MVP voting to już tak na serio, bo młode ekipy/młodzi zawodnicy zawsze dostają za progres boosta.  

Tak overall, z tym MVP voting, to przy liczbie absencji w meczach czołowych graczy w ostatnich sezonach ciężko przewidywać, kto zagra ~cały sezon, zrobi monster statsy i będzie miał legit rekord. IMHO raczej nie Tatum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Jak wiemy 30.6 + 11.7 + 4.2 na mecz przy skuteczności 49,9-37-81% w zeszłym roku nie wystarczyło, zatem jakie cyfry powinien wykręcić w tym roku? Wiemy już, że Twoim zdaniem 61-62 zwycięstw w regularze to minimum kwalifikacyjne, ale nie wiemy ile więcej musi rzucać, zbierać etc.?

Tak mocni są jego rywale, że 30/12/4 może ponownie nie wystarczyć. Jasne, Embiid to spokojnie TOP 5, ale nie jest najlepszym graczem w lidze, więc musiałby zagrać jeszcze lepiej niż poprzednio, gdzie Jokić i Giannis zagrali All-Time RS. Fakt jest taki, że NBA została przejęta przez Europejczyków i tak będzie przez lata, a że konkurencja dla Joela to goście z potencjałem TOP 10 All-Time? No cóż, trochę peszek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Miałem pisać, że ,,taak, wiem, że Embiid dostał obywatelstwo, but still'', ale mi się nie chciało. ;]

Z tym Zionem trochę bold, ale gruby Zion robił 27-7-4 na 65TS% przy średnim trenerze, to jeżeli rzeczywiście poprawił trochę osobiste (no i fizycznie wygląda obiektywnie dużo lepiej), to powinien grać dużo lepiej, no i Pels byli legit po dodaniu rok temu McColluma, a teraz jeszcze dodają All-NBA gracza.

No i przede wszystkim - Amerykanie mają biedę jak na swoje standardy w tym pokoleniu ~00-92 pod względem alltimerskich wymiataczy (kto tam jest najlepszy, Tatum? trochę ziew jednak jak na twarz całego pokolenia, z jakichś powodów pół-emeryt LeBron dalej jest największą postacią ligi), tak że jak Zion okaże się legit, to będzie niezła podjarka, więc o ile typowanie mu MVP to wiadomo, życzeniowe thinking - to miejsce w ścisłej czołówce MVP voting to już tak na serio, bo młode ekipy/młodzi zawodnicy zawsze dostają za progres boosta.  

Tak overall, z tym MVP voting, to przy liczbie absencji w meczach czołowych graczy w ostatnich sezonach ciężko przewidywać, kto zagra ~cały sezon, zrobi monster statsy i będzie miał legit rekord. IMHO raczej nie Tatum. 

Jeżeli Zion wykręciłby takie cyfry jak Embiid w zeszłym roku, a NOP przekroczyłoby 50W w sezonie, to bezdyskusyjnie dostanie MVP, bez względu na to kto co zrobi innego / lepszego.

#makeamericagreatagain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Embiid. Jak zdrowie dopisze to ma największe szanse na porządne combo bilans + cyferki. Pozostali mocni kandydaci już mają po dwie takie statuetki (Jok, Giannis) a Doncic wciąż chyba ma za słaby zespół by wykręcić odpowiedni bilans a i on sam regularnie zalicza słabe okresy w trakcie RS. Zion może faktycznie namiesza - coś jak Morant rok temu ale tutaj napewno zabraknie topowego bilansu. No i nie zapominajmy, że z tym jego zdrowiem różnie bywało do tej pory. Chłopak zrzucił parę kilogramów i nagle ludzie zaczynają z niego robić terminatora, zobaczymy. Co do reszty to w sumie może jak Kawhi się nie będzie bawił w load managementy to się włączy? Tej statuetki jeszcze nie ma a nieco mniej spektakularne cyferki od Eurasów mógłby nadrobić może nawet TOP1 bilansem i innymi zaawansowanymi statsami?

A: co w tym zestawieniu robi Devin Booker??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

LAF go lubi, a to on zakładał temat i tworzył ankietę. Gdyby na to samo posilili się koledzy "od Detroit", zamiast niego głosowalibyśmy na Cade'a.

Dobra, dobra, ja bym nie umieścił Stephena Curry w "ktoś inny" :D 

(imo może zrobić swój last dance i powalczyć o MVP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Booker to najbardziej hejtowany gracz obecnie? Trochę śmieszne, że punktem zapalnym okazała się rywalizacja z Donciciem... czyli drugim największym płaczkiem ligi (tak wiem, że Jok nie jest dużo lepszy jbc) 

zupełnie nieuzasadniona reakcja, zwłaszcza powtarzanie, że to tylko dzięki Paulowi, szkoda, że ten sam Paul nie potrafił nawet finału konfy zrobić, a Booker dokonał tego w swoim debiucie dokładając Finały

konsekwencją są jakieś dziwne zestawienie LaVine >>> Booker, proponuje jeszcze Bartona tam wcisnąć dla wzmocnienia przekazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.