Skocz do zawartości

Power Ranking 2022/2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, steve napisał:

dać top6 bez GSW to jest jakiś większy lol.. i przed nimi Nets, Celtics i 76ers xD ktoś wierzy również, że w serii PO Nuggets mogą wygrać z GSW?

Oni będą bronić tytułu w tym roku, mam nadzieję ze skutecznie, Curry last dance swój jeszcze zrobi w tym lub następnym sezonie

Ale wiesz że ranking na rs różni się zazwyczaj od tego co drużyny grają w PO? 

I o ile zgadzam się, że Warriors są top3 do tegorocznego mistrza, tak rozumiem, że będąc wiekowym zespołem prawdopodobnie będą odpuszczać w RS, żeby zachować świeżość i siły na kwiecień i dalej  

 

Z kandydatów są zdecydowanie najstarszym zespołem 

Daleko za nimi są Bucks a późnej jest kolejna przepaść gdzie masz Nuggets i Celtics  

 

Clippers i Sixers nie ma w gronie głównych kandydatów nie bez powodu 

Jedni i drodzy częściej są w szpitalu w kwietniu niż na parkiecie 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

No dobra, za piątkę można postawić for shits and giggles :D

Generalnie wiem że Lakers są teraz topowym meme-teamem w lidze, ale  potrafię sobie wyobrazić scenariusz, w którym psują humor jakimś aspirantom w 1st round (raczej nie Denver, bo to jednak już mocno poukładana drużyna. Ale Minnesoty, Grizz, NOP itd.? Why not) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał:

Chyba mnie ponioslo z tym Hornets > Magic, zmieniam to.

Kontuzje z Magic się wyleczą, a Hornets to kasztan skład roku. Najgorsza rotacja C w lidze( Śliwka , Richards) I najbardziej niegotowi C(Kai Jones,  Mark Williams).

Brak Bridgesa

Haywarda już kolano bolo

Tragedia ogólnie.

Powinieneś się cieszyć 

Może pójdą w deal z Lakers

 

A propos Lakers to wczoraj z nudów kliknąłem w artykuł z koszykarskiego faktu (probasket) 

Opowiadali tam o rynku transferowym, o tym że teraz to sie nic nie dzieje i tak dalej 

No i że on grudnia może zacząć się dziać 

I w kontekście właśnie lal napisali że skoro Lonzo jest połamany to bardzo dużą szansą dla wyładowania Westbrooka jest Chicago bo jak sezon rozczaruje to oni od razu pójdą w przebudowę 

Może i pójdą 

Pytanie tylko po co w takim razie dali ten koszmarny kontrakt Lavinowi 

Ja do Bulls poza po jestem przyzwyczajony, ale Zach nie zasługuje, żeby kolejny raz szorować dni ligi, chłopak ma swoje wady ale jest mega pracowity i ambitny

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Powinieneś się cieszyć 

Może pójdą w deal z Lakers

 

A propos Lakers to wczoraj z nudów kliknąłem w artykuł z koszykarskiego faktu (probasket) 

Opowiadali tam o rynku transferowym, o tym że teraz to sie nic nie dzieje i tak dalej 

No i że on grudnia może zacząć się dziać 

I w kontekście właśnie lal napisali że skoro Lonzo jest połamany to bardzo dużą szansą dla wyładowania Westbrooka jest Chicago bo jak sezon rozczaruje to oni od razu pójdą w przebudowę 

Może i pójdą 

Pytanie tylko po co w takim razie dali ten koszmarny kontrakt Lavinowi 

Ja do Bulls poza po jestem przyzwyczajony, ale Zach nie zasługuje, żeby kolejny raz szorować dni ligi, chłopak ma swoje wady ale jest mega pracowity i ambitny

 

 

 

Klikanie w koszykarski fakt, czymkolwiek jest i inne strony polskie o NBA I na podstawie ich spekulowanie powinno być zakazane dla własnego zdrowia psychicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Klikanie w koszykarski fakt, czymkolwiek jest i inne strony polskie o NBA I na podstawie ich spekulowanie powinno być zakazane dla własnego zdrowia psychicznego.

Posiedzisz trochę z zerwanym achillesem i dzieckiem na rękach to nawet trudne sprawy będą jak filmy spilberga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.