Skocz do zawartości

Cruz Missile bandwagon thread


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie o Juancho Hernan-Gomeza, który w kolejnym turnieju FIBA pokazuje, że grać umi: naprawdę jest taki cieńki że sobie nie radzi w Minnesotach tego świata?

jest teraz na jednorocznym kontrakcie, strzelę, że jak znowu mu się nie uda to zjedzie do Hiszpanii, bo to miotanie się między Minnesotami a Oklahomami to dla człowieka z Madrytu pewnie średnia przyjemność, no i jeśli to jest wsparte zarobkami rzędu 10+ baniek na sezon, to ok, ale nie jest, więc za podobną kasę może wróci do FIBA? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 11ppg na 60ts% na Eurobaskecie to wystarczający powód do zakładania tematu potężnemu Juancho Hernangomezowi, ale tak, bycie gwiazdą Realu Madryt za minimum to chyba lepsza ścieżka kariery niż bycie 15mpg-rolesem za minimum w szóstej organizacji w wieku 26 lat. 

Ale jeszcze dwa lata temu to on chyba dostał kontrakt będący poza zasięgiem Euroligi, więc nic dziwnego, że jeszcze próbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Nie wiem czy 11ppg na 60ts% na Eurobaskecie to wystarczający powód do zakładania tematu potężnemu Juancho Hernangomezowi,

ale ja wiem :P

 

chodzi mi o to, że ilekrość go widzę, to zdaje mi się, że gość ma papiery na granie, a z drugiej strony to skauci i menagos w NBA mogo wiedzieć coś więcej niż ja, a zwłaszcza że gość grał w  ekipach które mało śledziłem więc też bardzo dużo go w NBA nie widziałem tak naprawdę. Więc pytanie do tych co widzieli go więcej, czy mam omamy czy faktycznie jest lepszy niż jego kariera w NBA by na to wskazywała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna jest ogolnie ta jego kariera.

mial swietne momenty i wydawalo sie, ze te 40 % za trzy przy spoko volume i ok obrona. atletyzm tez na miejscu

czyli ten mid-level kaliber.

a jest kaszana, ktora przy tak dlugim czasie juz problemami zdrowotnymi (ktore mialy miejsce w meidzy czasie) ciezko tlumaczyc

chyba etyka pracy lezy najwyrazniej

ps. pamieta ktos jezcze, ze jego brat byl w 1st team rokasow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

jako (były) fan ACB i ogólnie lobbysta  la ÑBA linkuję że:

https://www.gwiazdybasketu.pl/fred-vanvleet-zmieni-barwy-klubowe-ricky-rubio-zegna-sie-z-nba/

 

a o Cruz Missle ktoś coś? (po kiepskim sezonie 22/23 też bym obstawiał, że ma dość i wraca do ACB)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cruz Missle wyjaśnia, że nic nie wyjaśnia

https://www.estadiodeportivo.com/baloncesto/juancho-hernangomez-anuncia-decision-20230714-423791.html

 

wyjaśnienie redaktora: Cruz Missle nie dostał ani dojebanej oferty z Europy Hiszpanii Mirotic - style, na co liczył, ani nikt się nim w NBA  nie interesuje, więc są z agentem trochę wkurwieni a trochę w kropce.

Forecast redaktora: poczeka trochę bez klubu, jak gdzieś w Atenach, Stambule  czy Mediolanie jakiemuś afroamerykaninowi świeżo po uniwerku odbije i zda sobie sprawę, że nie może żyć bez ziomenów z dzielni i fajitas z taco bell i zwolni miejsce, to Juancho tam podpisze do końca sezonu, a za rok będzie znowu liczył na dojebano ofertę z Hiszpanii.

 

aha, jego brother Wily też już miał dość tułaczki po Stanach i podpisał właśnie w Barcelonie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał(a):

o co chodzi z tym Miroticiem? i to normalne, że kluby w europie tak po prostu olewają sobie kontrakty?

Zazwyczaj dogaduja sie w ten sposob, ze nastepny klub np. w tym przypadku Partizan Belgard pewnie bedzie placil nie 100% pensji, tylko jakas mniejsza wartosc, a czesc pokryje Barcelona. Jedni i drudzy oszczedzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lorak napisał(a):

o co chodzi z tym Miroticiem? i to normalne, że kluby w europie tak po prostu olewają sobie kontrakty?

Oni chcieli rozwiązać z nim umowę, tylko tam jest problem ile i w jakiej formie mu wypłacą z reszty kontraktu. Nie było porozumienia obu stron (Barcelona chyba chciała z tego co czytałem wypłacić mu kasę z jednego sezonu w jednej racie, ale dopiero przyszłego lata) i pewnie sąd ostatecznie zdecyduje. 

Btw, w miejsce Miroticia mają ściągnąć właśnie Juancho. 

38 minut temu, Reikai napisał(a):

w tym przypadku Partizan Belgard

Podobno jednak nie zagra w Partizanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia chwilowo przenosi się do Aten:

 

https://basketnews.com/news-192591-juancho-hernangomez-officially-joins-panathinaikos.html

 

ciekawe że zagra z innymi słynnymi braćmi, Grantem (synem innego słynnego brata, fo real) & Antetokumpo (dodajcie kilka t & n w kilku miejscach, ja się nie orientuję). Niestety inny znany brat, ten z Ostrowa Wielkopolskiego, opuścił niedawno Ateny, nieomal mielibyśmy zabójczo kombinację Cruz & Ponitka

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.