Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Przebicie Sapa przez Nets było na bank po czasie. Specjalnie obserwowałem forumowy zegar jak to wygląda i jak tlko wybiło 5 minut po ostatnim przebiciu olalem temat, bo myślałem że jest po wszystkim.

Ale nie będę składał protestu, choć uważam się za najbardziej poszkodowanego w tym etapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roger napisał:

Przebicie Sapa przez Nets było na bank po czasie. Specjalnie obserwowałem forumowy zegar jak to wygląda i jak tlko wybiło 5 minut po ostatnim przebiciu olalem temat, bo myślałem że jest po wszystkim.

Ale nie będę składał protestu, choć uważam się za najbardziej poszkodowanego w tym etapie :)

przecież Krzemo przebił Martina 22:23 a matiwrona przebił Sapa 22:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie moglibyśmy wprowadzić zasady podobnej jak jest w RL z okresem, gdzie zawodnik po podpisaniu z nowym zespołem nie może być wytransferowany przez jakiś czas. 
 

Tu już nawet nie chodzi o realizm, a o mała patologie, która psuje rynek, bo tankerzy biduja zawyżone oferty po czym dzień później Ci sami zawodnicy laduja na TB. 
 
Przykladowo tacy Mavs są mocno pokrzywdzeni, bo zebrali kupę siana żeby obudować Smitha, a ciężko to zrobić gdy tankerzy sypia maxy na prawo i lewo nie przejmując się konsekwencjami. 
 

pozdro chłopaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Principe napisał:

Zastanawiam się czy nie moglibyśmy wprowadzić zasady podobnej jak jest w RL z okresem, gdzie zawodnik po podpisaniu z nowym zespołem nie może być wytransferowany przez jakiś czas. 
 

Tu już nawet nie chodzi o realizm, a o mała patologie, która psuje rynek, bo tankerzy biduja zawyżone oferty po czym dzień później Ci sami zawodnicy laduja na TB. 
 
Przykladowo tacy Mavs są mocno pokrzywdzeni, bo zebrali kupę siana żeby obudować Smitha, a ciężko to zrobić gdy tankerzy sypia maxy na prawo i lewo nie przejmując się konsekwencjami. 
 

pozdro chłopaki 

Ale przecież to zwykle SnT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Principe napisał:

Zastanawiam się czy nie moglibyśmy wprowadzić zasady podobnej jak jest w RL z okresem, gdzie zawodnik po podpisaniu z nowym zespołem nie może być wytransferowany przez jakiś czas. 
 

Tu już nawet nie chodzi o realizm, a o mała patologie, która psuje rynek, bo tankerzy biduja zawyżone oferty po czym dzień później Ci sami zawodnicy laduja na TB. 
 
Przykladowo tacy Mavs są mocno pokrzywdzeni, bo zebrali kupę siana żeby obudować Smitha, a ciężko to zrobić gdy tankerzy sypia maxy na prawo i lewo nie przejmując się konsekwencjami. 
 

pozdro chłopaki 

Jacy tankerzy? Ja obudowywuje Middletona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Principe napisał:

Zastanawiam się czy nie moglibyśmy wprowadzić zasady podobnej jak jest w RL z okresem, gdzie zawodnik po podpisaniu z nowym zespołem nie może być wytransferowany przez jakiś czas. 
 

Tu już nawet nie chodzi o realizm, a o mała patologie, która psuje rynek, bo tankerzy biduja zawyżone oferty po czym dzień później Ci sami zawodnicy laduja na TB. 
 
Przykladowo tacy Mavs są mocno pokrzywdzeni, bo zebrali kupę siana żeby obudować Smitha, a ciężko to zrobić gdy tankerzy sypia maxy na prawo i lewo nie przejmując się konsekwencjami. 
 

pozdro chłopaki 

100% zgoda Principe :)

A teraz sprawdź jak głosowałeś na Lowrego w innej gierce z której odszedłem 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

100% zgoda Principe :)

A teraz sprawdź jak głosowałeś na Lowrego w innej gierce z której odszedłem 🙃

A co to ma do rzeczy? Czy tam Kolader wystawil już Lowrego na TB? 

We wszystkim szukasz analogii do swoich porażek, mniejszych lub większych, z forumowej gry, co jest trochę dziwne.

Znudzil Ci się rzekomo niesprawiedliwy wynik z PO kilka lat temu to teraz będziesz pierdolil na każdym kroku o Lowrym, kiedy sprawa dotyczy zupełnie czegoś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Principe napisał:

No jeżeli mowa o graczach, których miałeś już u siebie to zgoda. W momencie jak zgarniasz z rynku nowych to już nie. 

Ale kto broni  dać maxa innej drużynie? 

Równie dobrze, wyjdzie wtedy taka patologia: Zatrudnie gościa na max, będę go sobie na ławce trzymał wejdzie TR i wymienię go tak czy siak do kogoś z kim byłe dogadany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Principe napisał:

A co to ma do rzeczy? Czy tam Kolader wystawil już Lowrego na TB? 

We wszystkim szukasz analogii do swoich porażek, mniejszych lub większych, z forumowej gry, co jest trochę dziwne.

Znudzil Ci się rzekomo niesprawiedliwy wynik z PO kilka lat temu to teraz będziesz pierdolil na każdym kroku o Lowrym, kiedy sprawa dotyczy zupełnie czegoś innego? 

Nie lubię tylko podwójnych standardów. 

A Lowry tam albo prędzej czy później wyląduje na tradeing blocku, albo skończy poza playoffs - co w sumie na jedno wychodzi - brak realizmu i przepłacanie przez tankerów na czym traci nasze Mavs, czy tamto Magic. 

Napisałem to Tobie, tylko po to, żebys zwrócił uwage że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Nie lubię tylko podwójnych standardów. 

A Lowry tam albo prędzej czy później wyląduje na tradeing blocku, albo skończy poza playoffs - co w sumie na jedno wychodzi - brak realizmu i przepłacanie przez tankerów na czym traci nasze Mavs, czy tamto Magic. 

Napisałem to Tobie, tylko po to, żebys zwrócił uwage że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

eot.

@Alonzo tak naprawdę przegrałeś bo za słabo akcentowałes to przywiązanie do klubu i lojalność Lowryego, gdybyś poszedł bardziej w tą stronę to nie było by dyskusji, Szulim wrzucił post z argumentacja za KL w Orlando i myślę że gdybyś Ty takie coś napisał wcześniej to nie było by tematu KL w innym teamie.

Patrząc tak z boku wyglądało to jakby Tobie za bardzo nie zależało na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

@Alonzo tak naprawdę przegrałeś bo za słabo akcentowałes to przywiązanie do klubu i lojalność Lowryego, gdybyś poszedł bardziej w tą stronę to nie było by dyskusji, Szulim wrzucił post z argumentacja za KL w Orlando i myślę że gdybyś Ty takie coś napisał wcześniej to nie było by tematu KL w innym teamie.

Patrząc tak z boku wyglądało to jakby Tobie za bardzo nie zależało na nim.

Nie ma sensu Kuba przenosić kwestii niezwiązanych z simką tutaj :)

Mój baaaardzo długi post był napisany jeszcze przed głosowaniem, a wrzuciłem go wtedy bardzo szybko, a później uzupełniałem, dyskutowałem oraz oznaczałem głosujących na Nets - ale to juz nie ma znaczenia ;) 

Simka o niebo lepsza :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matiwrona napisał:

Ale kto broni  dać maxa innej drużynie? 

Równie dobrze, wyjdzie wtedy taka patologia: Zatrudnie gościa na max, będę go sobie na ławce trzymał wejdzie TR i wymienię go tak czy siak do kogoś z kim byłe dogadany.


Ale w teorii przynajmniej zastanowisz się 2 razy zanim podpiszesz za gruby hajs gościa, którego i tak będziesz benchowal, żeby później złożył TR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.