Skocz do zawartości

EuroBasket 2022


Wyparlo

EuroBasket 2022  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra EuroBasket 2022?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2022 o 21:18

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, steve napisał:

Slaughter w 1st half uratował nam mecz i trzymał nam wynik, bo nakurwiał trójki z trudnych pozycji jak Curry (4/6 za 3 w pierwsze 20 minut) a Ponitka w drugiej go wygrał, bo atakował kryjących rywali i wjeżdżał na kosz jak młody Wade (oczywiście w obu przypadkach zachowując proporcje 🙂)

myślicie, że jest jakaś szansa, choćby iluzoryczna wygrać ze Słowenią, przy słabszym dniu Doncicia? nie oglądałem Słowenii na EB, także nie wiem co myśleć

półfinał to, by była jakaś totalna abstrakcja

No Muszą zagrać mecz życia i Słoweńcy się zagotować. 

może jako totalny underdog im się bedzie fajnie grać no bo swoje już zrobili definitywnie.

ale jak pisałem dwa dni temu drugie top8 na dużym turnieju z rzędu to jest mega osiągniecie, tamte mistrzostwa świata to nie był przypadek i przyszłość tez wygląda chyba tylko lepiej, bo Ponitka ma dopiero 29 lat a zaraz dojdzie Sochan i Balcerowski tez robi dopiero postępy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

nie ma wyjścia i trzeba będzie bronić Sokołowskim, który chyba nawet lubi się w roli defensywnego stopera, bo póki co robi to bardzo dobrze.

On w Anwilu 3 lata temu mimo że powinien być gwiazda w ataku jak na plk był u Milicia typowym stoperem i latał lenistwo Ledo I Wrotena, często wchodził nawet z lawki. Jak najbardziej nadaje się na Doncicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lorak napisał:

ze strony TVP:

image.png.a82d63cf4af1c65e9f065a6d4a7c589f.png

oni już nawet w pierwszym zdaniu zrobili błąd, bo nie gramy z żadną Litwą lol

  

34 minuty temu, Eliasz napisał:

Jak można winić trenera, za brak umiejętności skończenia na pusty kosz

nikt go za to nie wini, chodzi o to, że mieliśmy +9 i piłkę na 2,5 minuty do końca i zaczęliśmy grać na czas, gdzie nie potrafiliśmy nawet rzutu normalnego oddać (już nie mówiąc o czystej pozycji) zamiast dalej grać swoje, dołożyć parę punktów i spokojnie dograć mecz, bez takiego horroru jak był

no chyba ze Slaughter odjebał taka samowolkę, że sam wymyślił granie na czas i rzucanie przez ręce z 8 metra, ale wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No Muszą zagrać mecz życia i Słoweńcy się zagotować. 

może jako totalny underdog im się bedzie fajnie grać no bo swoje już zrobili definitywnie.

ale jak pisałem dwa dni temu drugie top8 na dużym turnieju z rzędu to jest mega osiągniecie, tamte mistrzostwa świata to nie był przypadek i przyszłość tez wygląda chyba tylko lepiej, bo Ponitka ma dopiero 29 lat a zaraz dojdzie Sochan i Balcerowski tez robi dopiero postępy. 

Jak obwód i kosz na przyszłość wygląda dobrze tak pozycja rozgrywającego będzie dużym problemem. AJ ma już 35 lat a nie widzę żebyśmy mieli dla niego zastępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Jak obwód i kosz na przyszłość wygląda dobrze tak pozycja rozgrywającego będzie dużym problemem. AJ ma już 35 lat a nie widzę żebyśmy mieli dla niego zastępstwo.

Wiem. Wie ktoś co z tym Brogdonem bo zgłaszał chęć gry dla nas już dawno temu, a nic z tego nie wynikło. Nie jest właśnie tak, że tylko jeden neutralizowany może być i postawili jeszcze na AJ z uwagi na zgranie z zespołem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Wiem. Wie ktoś co z tym Brogdonem bo zgłaszał chęć gry dla nas już dawno temu, a nic z tego nie wynikło. Nie jest właśnie tak, że tylko jeden neutralizowany może być i postawili jeszcze na AJ z uwagi na zgranie z zespołem ? 

Bardzo możliwe że tak to właśnie wygląda.

 

Pytanie- nie awansowaliśmy na MŚ, czy będą ieszcze jakieś baraże, czy mamy już lipę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie przypomnę jak jeszcze niedawno graliśmy na PG Koszarkiem, który przy full court press, nie mogl wyjść z polowy i robił błąd 8 sekund albo stratę, to ja prdl....

AJ jest Bogiem przy nim, jakby jeszcze zamiast niego za rok przyszedł Brogdon, no to postęp na tej pozycji w ostatnich latach byłby kosmiczny

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Bardzo możliwe że tak to właśnie wygląda.

 

Pytanie- nie awansowaliśmy na MŚ, czy będą ieszcze jakieś baraże, czy mamy już lipę?

nie jadą, zajelismy ostatnie miejsce w grupie nawet za Estonią, chyba, że jakies dzikie karty istnieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież wszystko prócz słowa Litwa się zgadza wiec im się po prostu nazwy krajów pojebaly. 

no to rzetelnie w huj, ot drobna pomyłka, juz w pierwszym zdaniu jebnąć takiego farfocla, ktoś przeczyta nie ogladając meczu, to będzie przekonany, że gramy z Litwą

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, steve napisał:

jak sobie przypomnę jak jeszcze niedawno graliśmy na PG Koszarkiem, który przy full court press, nie mogli wyjść z polowy i robił błąd 8 sekund albo stratę, to ja prdl....

gdy go dzisiaj pokazano, to jeden z angielskich komentatorów powiedział "legendary point guard Lukas Koszarek" ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.