Skocz do zawartości

top 30 all time enba


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, RappaR napisał:

Daj swoje top50 cwaniaku.

 

na realgm jest 38

na backpicksach jest 39

więc BMF napisał baaaaaardzo bezpieczną tezę (35-40)

 

pewnie z czasem będzie spadał bo jednak wszystkie Jokice, Giannisy i Doncice go na pewno powyprzedzają, ale top50 to on powinien być jeszcze przez 10 lat luźno

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Jest właśnie w top20. Do top10 się nie mieści. 

Byli dwa razy, Carter wtedy grał w innym zespole, a Jefferson wtedy był rookie/sophomore, a nie w prime. Jak nie ogarniasz takich podstaw, to jak mamy o czymkolwiek gadać? Serio, zerowa, ale to zerowa znajomość NBA

A zachód 90 nie był lepszy od wschodu 03

nooo jak Ty stawiasz Arenasa nad Drexlerem to jest w hoooj znajomosc NBA xD

to jest dopiero ignorancja, ja prdl...

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Harden? Curry? Paul? Nash? Erving? Manu? Johnson?

Parker w swoim peaku był na podobnym poziomie do Drexlera i miał bogatszą karierę. 

Arenas miał więcej PPG, jakby chciał dawać argument wyższości nad Manu czy Billupsem, że ppg

Drexler jest luźno poza top50 ligi i tyle

Jesteś teraz gdzieś na zakrapianej imprezie i w wolnej chwili piszesz? Bo odlatujesz coraz bardziej:)

 

Poza tym Erving był SF
T mac to też SF przez kilka sezonów

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mameluk napisał:

Jesteś teraz gdzieś na zakrapianej imprezie i w wolnej chwili piszesz? Bo odlatujesz coraz bardziej:)

no Rappar mocny content daje w tym temacie ogólnie :)

wybrał sobie pod trollowanie czy cuś

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

na realgm jest 38

na backpicksach jest 39

więc BMF napisał baaaaaardzo bezpieczną tezę (35-40)

 

pewnie z czasem będzie spadał bo jednak wszystkie Jokice, Giannisy i Doncice go luźno powyprzedzają, ale top50 to on powinien być jeszcze przez 10 lat luźno

No już jest luźno poza top40. I teraz patrząc na listę z realgm jestem w stanei spokojnie podjąc dyskusję dlaczego uważam:

Howarda

Davisa

Manu

Millera

McHale

Pierce

Allena

Jokic

Giannis

Lillard

Embiid 

Pau

Są lepsi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mameluk napisał:

Jesteś teraz gdzieś na zakrapianej imprezie i w wolnej chwili piszesz? Bo odlatujesz coraz bardziej:)

 

Poza tym Erving był SF
T mac to też SF przez kilka sezonów

Ale o co chodzi? Sam argument ppg uważam za kiepski. Po prostu jeśli by negował, że Manu jest gorszy bo ma mniej ppg, to mogę wtedy postanowić nad Drexlerem Arenasa.

Nie uważam Arenasa za lepszego, po prostu wymieniłem go, by nie mógł graczy, których uważam za lepszych od Drexlera(jak Manu) na podstawie bzdurnych kryteriów

Teraz, steve napisał:

wychodzi na to, że Jordan ogrywał samych słabiaków jak Drexler jest poza top 50 

Czemu? Malone, Stokcton, Shaq, Ewing, Magic - oni są top50 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

No już jest luźno poza top40. I teraz patrząc na listę z realgm jestem w stanei spokojnie podjąc dyskusję dlaczego uważam:

Howarda

Davisa

Manu

Millera

McHale

Pierce

Allena

Jokic

Giannis

Lillard

Embiid 

Pau

Są lepsi

Wszyscy wymienieni gracze (poza Jokiem, Giannisem i Embiidem jak się nie połamie) to z grubsza ten sam tier grajków - tak samo jak z 10+ grajków którzy akurat na tej liście są przed Drexlerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Ale o co chodzi? Sam argument ppg uważam za kiepski. Po prostu jeśli by negował, że Manu jest gorszy bo ma mniej ppg, to mogę wtedy postanowić nad Drexlerem Arenasa.

Nie uważam Arenasa za lepszego, po prostu wymieniłem go, by nie mógł graczy, których uważam za lepszych od Drexlera(jak Manu) na podstawie bzdurnych kryteriów

Czemu? Malone, Stokcton, Shaq, Ewing, Magic - oni są top50 

 

 

no sorry skoro mi się lekko pojebaly lata bo mialem wtedy z 10 lat to spoko, nie mamy o czym gadac, nie przegladam codziennie bref jak Ty

co osiagnal Kidd z Jeffersonem i Carterem?

no i Drexler jest luzno top30, luzniutko

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, steve napisał:

no sorry skoro mi się lekko pojebaly lata bo mialem wtedy z 10 lat to spoko, nie mamy o czym gadac, nie przegladam codziennie bref jak Ty

no i Drexler jest luzno top30, luzniutko

Nie lekko pojebały lata, ale kompletnie Ci się pojebały drużyny i oceniasz zawodnika o którym nie masz pojęcia.

I nie wiem czemu oceniasz Drexlera, który grał, jak Ciebie na świecie nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Wymieniaj

Gervin, Kidd, Havlicek, Baylor, Frazier, Ewing - to na pewno

Barry, Harden, Stockton, Pettit - to na siłę (tak jak kilka nazwisk z Twojej listy)

1 minutę temu, steve napisał:

no i Drexler jest luzno top30, luzniutko

nie jest :)

okolice 40 miejsca brzmią idealnie na tę chwilę (z perspektywą spadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Nie lekko pojebały lata, ale kompletnie Ci się pojebały drużyny i oceniasz zawodnika o którym nie masz pojęcia.

I nie wiem czemu oceniasz Drexlera, który grał, jak Ciebie na świecie nie było

aha czyli jak mnie na swiecie nie bylo to nie moge oceniac graczy, czemu Ty wtedy oceniasz Wilta i Billa cwaniaczku?

czemu oceniam Drexlera, który grał, jak mnie na świecie nie było??

bo w przeciwienstwie do Ciebie obejrzalem troche meczy w tym finały Drexlera i wiekszosc jego meczów PO

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Daj swoje top50 cwaniaku.

Drexler w peaku był MVP-kandydatem, pomimo niekiedy so-so gry w playoffach był pierwszą opcją moocnego contendera, potem miał legit sezony jako sidekick + dobre longevity, a Ty go porównujesz do ot co fajnych allstarów albo graczy z krótkim peakiem. 

Tak że top20-25 to przesada (musiałby być jednym z najlepszych graczy tej dekady ~86-95, a tak nie było; Barkley z MVP, skradzionym MVP, 11x All-NBA teamami to właśnie top20-25 alltime, bo jak jesteś top5 graczy swojej dekady to alltime daje Ci miejsce właśnie w tych okolicach), żeby go mieć ,,luźno poza top50'' to trzeba byłoby mieć mocny bias.

Dziwne ze skrajności w skrajność. Typ ma 25-7-6 w pięcioletnim peaku i czternaście sezonów z 18-5-6 wzwyż ze średnimi 22-6-6 (w playoffowych teamach), epik kariera. Tier wyżej od Allena czy Pierce'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, steve napisał:

aha czyli jak mnie na swiecie nie bylo to nie moge oceniac graczy, czemu Ty wtedy oceniasz Wilta i Billa cwaniaczku?

czemu oceniam Drexlera, który grał, jak mnie na świecie nie było??

bo w przeciwienstwie do Ciebie obejrzalem troche meczy w tym finały Drexlera i wiekszosc jego meczów PO

Ja widziałem mecze Drexlera. Ty nie widziałeś meczy Kidda. I oceniasz Kidda. 

2 minuty temu, BMF napisał:

Drexler w peaku był MVP-kandydatem, pomimo niekiedy so-so gry w playoffach był pierwszą opcją moocnego contendera, potem miał legit sezony jako sidekick + dobre longevity, a Ty go porównujesz do ot co fajnych allstarów albo graczy z krótkim peakiem. 

Tak że top20-25 to przesada (musiałby być jednym z najlepszych graczy tej dekady ~86-95, a tak nie było; Barkley z MVP, skradzionym MVP, 11x All-NBA teamami to właśnie top20-25 alltime, bo jak jesteś top5 graczy swojej dekady to alltime daje Ci miejsce właśnie w tych okolicach), żeby go mieć ,,luźno poza top50'' to trzeba byłoby mieć mocny bias.

Dziwne ze skrajności w skrajność. Typ ma 25-7-6 w pięcioletnim peaku i czternaście sezonów z 18-5-6 wzwyż ze średnimi 22-6-6 (w playoffowych teamach), epik kariera. Tier wyżej od Allena czy Pierce'a. 

To daj tą listę top50 :)

6 minut temu, julekstep napisał:

Gervin, Kidd, Havlicek, Baylor, Frazier, Ewing - to na pewno

Barry, Harden, Stockton, Pettit - to na siłę (tak jak kilka nazwisk z Twojej listy)

Gervin ok, reszta na bank wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Ja widziałem mecze Drexlera. Ty nie widziałeś meczy Kidda. I oceniasz Kidda. 

Widzialem te mecze, ale pod wplywem % nie zdarzylo CI sie pojebac faktow? no sorry nieomyslny Rappar, jest sobota zyj czlowieku troche.. Ogladalem wszystkie finaly od 80, ale huj z tym bo nie chce wyjść na Rodmana czy innego dziwolaga z tego forum ktory sie tym chwali

To i tak nie zmienia, że pierdolisz totalne bzdury akurat w temacie Drexlera

Moze przesadzilem btw z tym top20-25 ale top25-30 to juz wg mnie niekwestjonowane

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Drexler w peaku był MVP-kandydatem, pomimo niekiedy so-so gry w playoffach był pierwszą opcją moocnego contendera, potem miał legit sezony jako sidekick + dobre longevity, a Ty go porównujesz do ot co fajnych allstarów albo graczy z krótkim peakiem. 

Tak że top20-25 to przesada (musiałby być jednym z najlepszych graczy tej dekady ~86-95, a tak nie było; Barkley z MVP, skradzionym MVP, 11x All-NBA teamami to właśnie top20-25 alltime, bo jak jesteś top5 graczy swojej dekady to alltime daje Ci miejsce właśnie w tych okolicach), żeby go mieć ,,luźno poza top50'' to trzeba byłoby mieć mocny bias.

Dziwne ze skrajności w skrajność. Typ ma 25-7-6 w pięcioletnim peaku i czternaście sezonów z 18-5-6 wzwyż ze średnimi 22-6-6 (w playoffowych teamach), epik kariera. Tier wyżej od Allena czy Pierce'a. 

Taki KJ ma w peaku 9 sezonów 20-10, w 7 letnim peaku 22-10-3 w PO, prowadził najlepsze ofensywy ligi, tyle samo all-nba co Drexler

Dawaj listę top50 swoją, a nie rozmydlaj temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar

Problem z TP czy Manu jest taki że oni przez całą karierę byli 2-3 opcjami w Spurs

Manu był świetny, ale daj spokój,  gościu był przez większość kariery rezerwowym, bardzo niewiele osiągnięć indywidualnych. Odejmij mistrzostwa zdobyte u boku Duncana i co ci zostaje?

Drexler jako lider dwukrotnie doprowadzał Blazers do finałów, przegrywając ze świetnymi ekipami, dwukrotnie w top 5 głosowania na MVP, 10x all star, do tego wyraźnie lepszy peak

Uzbierał ponad 20K pkt, 6K zbiórek, 6K asyst, 2K przechwytów jako jeden z kilku w historii.

Pau Gasol??

 

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RappaR napisał:

A zachód 90 nie był lepszy od wschodu 03

to też jest bullshit

Lakers z ciągle mocnymi Magiciem i Worthym z bandą fajnych grajków wokół

Suns z peak KJem (którego sam tu nie raz propsowałeś) i Chambersem (+ Hornacek i Majerle jako turbo rolsi)

Jazz z prime Malonem i Stocktonem

Spurs z Robinsonem (niby rookie, ale on w takim wieku przyszedł do ligi że z miejsca był all-nba level grajkiem) i bandą fajnych graczy (Cummings, Cheeks, Strickland)

Rockets z Hakeemem (i bandą ~kasztanów, ale Hakeem to Hakeem :))

 

na wschodzie 03 miałeś

Pistons (ale słabszych niż rok później)

Pacers z 37-letnim millerem i Jermaine jako główną bronią ofensywną

76ers Iversona (też ofc słabsze niż w 'finałowym sezonie')

C's bujające się ciągle z cancerem Walkerem

Magic, gdzie TMac robił za odpowiednik Hakeema

i w sumie tyle z poważnych ekip

 

generalnie zachód 90 był w opór lepszy od wschodu 03

6 minut temu, RappaR napisał:

Taki KJ ma w peaku 9 sezonów 20-10, w 7 letnim peaku 22-10-3 w PO, prowadził najlepsze ofensywy ligi, tyle samo all-nba co Drexler

i Drexler go ograł w tym peaku (nawet 2 razy - w 90 i 92), gdzie obaj mieli legitne ekipy :)  a w bonusie sie nie połamał za chwilę, więc ma też sensowne longevity w pakiecie!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.