Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.netflix.com/tudum/articles/the-redeem-team-announcement

Do tego pojutrze tj. 23.08 będzie dokument o And1 a 30.08 o Timu Donaghym. Na netflixie pojawiły się też dwa klasyki "Above the rim" oraz "Love & Basketball" ale niestety nie ma ich w PL, oby się pojawiły w niedalekiej przyszłości. Wrócił za to Kosmiczny Mecz po kilku miesiącach nieobecności.

Nie będzie natomiast tego zapowiadanego dokumentu o Kobem, wygląda na to iż mimo podania info przez całe maści serwisów filmowych okazało się to nieprawdą albo po drodze coś się wykrzaczyło.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, danny napisał:

przecież to nie homlgren, ten gościu na filmiku ma 3 razy większy obwód łydki

 

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

To jest Steelo Brim czyli aktor a nie Holmgren, przecież nawet widać, że skóra nie jest biała no i dodatkowo Chet grał w Zoom Freakach 3 a nie w Air Jordanach10.

Nauczka dla mnie, wrzucilem bo Wojnarowski to podal i z automatu uznałem że to chet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingsi przez tutejszych specjalistow zostali uznani, ze zespol z najbardziej przepalonym pickiem, także bez wzgledu na grę KM i CH, obecnie wydaje się ze najbardziej przepaliła Okla. Oczywiscie było wielu zawodnikow, ktorzy nie zagrali w swoich 1 sezonów - Griffin, Embid, jednak jesli chodzi o Holmgrena to zaczyna sie pojawiac coś o czym mowili wielu komentatorow o tym, że chlopak przy takiej budowie ciala moze zdecydowanie być flopem.  I może nie ujechąc w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, też o Holmgrenie pisałem, że trzeba bedzie na niego chuchać i dmuchać, ale to bardziej w kontekście kontuzji przeciążeniowych czy też wynikających z gry kontaktowej. Ale coś takiego, w takich okolicznościach to pech po prostu. Banchero też widziałem, że zaliczył glebę na tych śmiesznych rozgrywkach, ale widać miał więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.