Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, vero1897 napisał:

W którym momencie to niby pokazał? Pierwsze z czym mi się ten trener kojarzy to ISO, ISO i jeszcze więcej ISO. Najpierw było to zrzucane na charakterystykę gry Duranta i RW0, później się szybko okazało, że inny zawodnicy pod Donovanem grają z grubsza to samo. Nie zauważyłem też, żeby dodawał coś od siebie do stylu gry swoich ekip a pomimo faktu, że przychodził jako uznany trener Uniwersytecki rozwój młodzieży pod jego okiem nie wyglądał jakoś wybitnie.

Wg mnie pokazuje to teraz, nie jest wybitny ale też nie mamy wybitnego składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chicago robi się gęsto i patrząc na nadchodzące 10 meczów, gdzie najłatwiejszym 🙄 teoretycznie rywalem będzie SGA i spółka, już za chwilę może się zrobić bilans 8-18 czy nawet 7-19. Ktoś kto nie śledzi dokonań Donovana może uznać, że chłopaków dopadł zwyczajny kryzys, sęk w tym, że Byki od przerwy na granie gwiazd w zeszłym sezonie robią bilans 14-25 i są dokładnie w tym miejscu w jakim byli w poprzednich rozgrywkach, czyli wszystko spoczywa na barkach DDR. Dodatkowym problemem jest Lavine, który już rok temu dawał sygnały, że nie pasuje mu rola tego drugiego. Czy warto było rzucać mu aż taki hajs? Litwin ma problem, bo odmienić oblicze tego zespołu nie będzie łatwo, a zwyczajny tank nie wchodzi w grę ze względu na wymianę z Orlando. Trzeba się decydować i to szybko, bo wskoczyć do top4 draftu nie będzie łatwo, że o szczęściu w losowaniu nie wspominając. Można się łudzić, ale ja jestem zwolennikiem spakowania Vuca, DDR, Lavine'a i wyrwania maksymalnej liczby wyborów zostawiając ten zespół w rękach nowego trenera, który postawi na Williamsa jako pierwszą opcję, a Lonzo niech spokojnie się kuruje zostawiając tym samym miejsce Ayo/Terremu i Cobiemu. Czy dałoby się wyrwać Wisemana czy Kumingę za Vuca?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tankathon napisał:

Można się łudzić, ale ja jestem zwolennikiem spakowania Vuca, DDR, Lavine'a i wyrwania maksymalnej liczby wyborów zostawiając ten zespół w rękach nowego trenera, który postawi na Williamsa jako pierwszą opcję,

Na DeRozana chętny by się na pewno znalazł, na Vucevicia być może ktoś by się skusił, ale z LaVinem to wpierd...  się totalnie. Stosunek kontraktu do jakości jest tak niekorzystny, że pewnie nawet Lejkersi nie poszliby na wymianę za Westbrooka.

Z Williamsem jako liderem to chyba żartujesz? Koleś gra trzeci sezon i żadnych postępów, z chęcią wymieniłbym go na Sochana.

Lonzo jest ok. ale co z tego jak chłopak nie ma zdrowia.

Ogólnie to znowu jesteśmy w czarnej dup... . Weterani którzy mieli stworzyć zespół na teraz nie sprawdzają się, a młodych zdolnych brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Proszę Cię, w sekundę by deal został klepnięty

A niech go biorą w pizdu. Zaczął mnie irytować w poprzednim sezonie, a teraz to już go mam naprawdę dosyć. Dzisiaj  przeszedł sam siebie, 1/14 z gry i ława w końcówce meczu. 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

I teraz byłby lineup Ball - Lavine - Wagner - Markkanen - Carter Jr.

Nice. Classic Bulls

też nie można zapominać poczatków nowego GMa i to jak wyglądali ze zdrowym Lonzo, mają sporo pecha, ale tego bałaganu chyba nie da się już naprawić, Zach otwarcie krytykuje decyzję Donovana, a ciśnienie na wynik jak zawsze w Chicago jest na topowym levelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Thomas napisał:

Z Williamsem jako liderem to chyba żartujesz? Koleś gra trzeci sezon i żadnych postępów, z chęcią wymieniłbym go na Sochana.

 Przy opcji wyprzedaży dlaczego nie dać mu piłki,  liderem tanku też ktoś musi być.

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

I teraz byłby lineup Ball - Lavine - Wagner - Markkanen - Carter Jr.

Nice. Classic Bulls

 Z czego 3 byłoby połamanych, w końcu dalej by grali w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kcp78 napisał:

ani jednego spotkania b2b, gsw w kryzysie, suns bez paula, na dokladke okc i sacto (obie najpewniej skoncza sezon bottom 10). 'okrutny' w c***!...

 Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale Chicago przegrało 6 spośród 7 ostatnich spotkań, z czego ostatnie na własnym parkiecie z Orlando, przyjmując blisko 70 pkt w pierwszej połowie.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tankathon napisał:

 Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale Chicago przegrało 6 spośród 7 ostatnich spotkań, z czego ostatnie na własnym parkiecie z Orlando, przyjmując blisko 70 pkt w pierwszej połowie.

no i? czy to cokolwiek zmienia w kwestii 'okrutnego' road trip?! nie sadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.