Skocz do zawartości

EBL 2022/2023


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Beka. Podejrzewam, że Radzio sam nie ma jeszcze dokładnie ustalonych wytycznych jak to ma dokładnie wyglądać stąd też kluby nie wiedziały jak to wpisać (a trzeba też dodaż iż nagle im zmieniono termin rozpoczęcia rozgrywek).

Też ciekawe. Sam się głowię jakim cudem taka Gryfia zostaje dopuszczona do organizowania meczów, ponieważ ta hala to jest tragedia choć bardziej pod względem trybun itd aniżeli samego parkietu.

Przy okazji Stal, Pierniki i Spójnia mają nowych rozgrywając a -niezwiązane z PLK- Waca podpisał w Baxi Manresa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://super-basket.pl/kluby-plk-w-strachu-wizja-prawdziwej-ligi-3x3-coraz-blizej/

Ja pi****le, tak to tylko idzie skomentować. Niech ktoś weźmie i Radosnego wywiezie na taczce, bo ten człowiek jest niepoważny. Już pomijam iż to obecne 3x3 to jest amatorka pełną gębą i kompromitacja której nawet ew. dobry stricte sportowy poziom nie obroni (nie chce mi się streszczać, polecam poczytać #plkpl na twitterze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, LAF napisał:

https://germanhoops.com/2022/04/21/spencer-reavesbayer-giants-leverkusen-can-call-brother-austin-his-best-friend-despite-beating-the-hell-out-of-each-other-for-15-years/

 

No nieźle. Może Austin przyjedzie wesprzeć brata na żywo 

 

A tak prezentuje się grupa. 


DF9FB233-25FB-4277-A5BF-B82E88D238AC.thumb.jpeg.20b063b2e53681bc59a44ff9035af851.jpeg

Niewiele wiem o tych zespołach , ale jest szansa na awans chyba ? Plan minimum wykonany , ale warto powalczyć w dalszym etapie. 

8krotny mistrz cypru , 9 krotny mistrz niemiec i 3 krotny mistrz rumunii :)

ogórki chyba odpadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szewczyk poszedl pod dach.

Mam straszny zgryz z tym, tzn niby wyniki ma, gral tu tyle co Pluta, mistrzostwo vs Torun to w duzej mierze jego zasluga, ale jakos mi nie pasuje ze role player past prime jest pod dachem, zwlaszcza ze mial troche za uszami jesli chodzi o sprawy pozaboiskowe, ktore srednio pokazywaly przywiazanie do klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.