Skocz do zawartości

EBL 2022/2023


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, LAF napisał:

No właśnie. W 3 Q rzucili tylko 8 punktów. Miłoszewski był bezradny. 
 

Niby nie wpadało, ale to było wynikiem dobrej obrony. No i jednak trafiali np Mazurczak z połowy 

Anwil zawsze dobrze broni, nie było tu specjalnego zjedzenia kogokolwiek, King miał trafialnw rzuty, po prostu nie trafiali a ten rzut z połowy to wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2023 o 08:41, Koelner napisał:

Rybki

 

W dniu 14.05.2023 o 11:40, Reikai napisał:

Imo tez rybki, chlopy sa zajechane tym ze prime formy zrobili za wczesnie, a ten King to fajna druzyna.

Jak obstawiacie tym razem, ponuraki? :)

Mnie trochę bawi, jak King starał się od początku robić z siebie underdoga, ale teraz to już nie przejdzie - drugi seed, dwa wygrane mecze w serii i decydujący u siebie. Presja po ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jendras napisał:

 

Jak obstawiacie tym razem, ponuraki? :)

Mnie trochę bawi, jak King starał się od początku robić z siebie underdoga, ale teraz to już nie przejdzie - drugi seed, dwa wygrane mecze w serii i decydujący u siebie. Presja po ich stronie.

Wszystko zależy od Sandersa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tyle ze zjedzenia Miloszewskiego przez Frasunkiewicza :P Miloszewski zjechal go i w RS(ostatnia zagrywka na zwyciestwo !! cos czego Frasun nie potrafi), a i ta seria jakims cudem tylko dotarla do 5 meczu. Frasunkiewicz kolejny raz nie radzi sobie w PO. 3333333333333, ISO, 3333333333 ISO. Pokazal to Milicic, Kaminski a teraz Miloszewski.

Gratulacje dla Kinga, zdecydowanie byli lepsi.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ała

Myślałem, że grający od paru miesięcy o życie Anwil lepiej zniesie presję decydującego meczu. Na pewno nie spodziewałem się jednak aż takiego blamażu. Drugi rok z rzędu odpadamy przez nieudolność ofensywą. W poprzednim sezonie pamiętne 3 punkty w pierwszej kwarcie z Legią, wczoraj 7 w drugiej. Szkoda mi tej ekipy, pokazała w tym sezonie kawał serducha, ale King był drugim seedem nie bez powodu. Mistrz jednak IMO będzie z drugiej strony drabinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

@Reikai a czy to Frasunkiewicz robił stratę za strata ? 
 

Czy to wina Frasunkiewicza , że Petrasek zapomniał jak się w kosza gra ?

To Frasunkiewicz ich ustawia, to Frasunkiewicz dostaje kolejne baty od innego polskiego trenera w PO(za rok moze Gronek go pojedzie?), to Frasunkiewicz przegyrwa serie jako faworyt 3 raz z rzedu, to Frasunkiewicz proponuje 1 na 1 i za 3 kolejny rok z rzedu, to Frasunkiewicz nie reaguje jak nie wychodzi, to druzyny Frasunkiewicza latwo rozgryzc w serii PO.

A Petrasek jest Petraskiem, fajny role player ktoremu jesli nie wykreujesz rzutu to nie bedzie go w meczu. Udowodnione nie raz. Nie gra na post,nie wykreuje sobie rzutu,  w ataku to glownie spot up shooter.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frasunkiewicz w dwa sezony spłacania długów ugrał brąz i europejski puchar, więc dla mnie decyzja z pozostawieniem go zrozumiała, mimo wszystko zasłużył, żeby dostać szansę wykazania się przy "normalnym" budżecie. Ale trzeba się liczyć z tym, że jako trener ma ograniczenia, których raczej już nie przeskoczy, dlatego Anwil będzie potrzebował paru gwiazd (przede wszystkim mocną jedynkę), które ogarną mu atak. Rok temu mieliśmy Matthewsa i w pewnym stopniu Bella i udało się zając trzecie miejsce (choć IMO skład był na finał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

Nie No @Reikai Frasunkiewicz to TOP ka trenerów w lidze. Oczywiście w ataku ciężko mu idzie , ale obronę to potrafi ustawić jak mało kto. 

Dodatkowo chłonie ten włocławski vibe

Ja tam się cieszę , że został. Jednak teraz będzie weryfikacja. Dostanie w miarę normalne środki na zawodników i zobaczymy kogo sprowadzi. Chociaż inna kwestia jest taka , że brakuje kogoś typu Juć , czyli kogoś od skautingu. Niby jest Sokar , ale wiadomo. 

Nie potrzeba weryfikacji, wszystko już wiadomo. Frasunkiewicz to fajny trener od obrony, który jest mega prosty do rozgryzienia w serii PO. Przegrał kilka serii w Po będąc faworytem, przegra następne. 

Najgorszy nie jest, ale ma ograniczenia o których pisał Jendras. Ogrywać można amatorów z Finlandii i 7 osób że spadkowicza z  Turcji,  a nie wygrać serie w PO kiedy ktoś wie jak ustawiasz drużynę.

Ale oczywiście zasłużył na przedłużenie wygraną w Pucharze, co by o tym Pucharze czy konkurencji nie mówić. Mam na myśli jedynie to, że pewnego poziomu nie przezkoczymy bo ISO napierdalanie łatwo powstrzymać.

Nie cieszyłbym się też z większych pieniędzy, na każdego Matthewsa podsuniętego pod nos przypada Bostic. 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.