Skocz do zawartości

Boston Celtics 2022/2023


MA23

Rekomendowane odpowiedzi

Shams Charania ShamsCharania
9s
The Boston Celtics are trading C/F Noah Vonleh and cash consideration to the San Antonio Spurs, sources tell @TheAthletic @Stadium. The Spurs will waive Gorgui Dieng to create roster space, sources said.
_____________________________
 

W druga stronę za cash i gracza ( spurs już go waved) martwy pick 2rd 55 protected 

tym ruchem Boston robi wolny slot plus 9 mln oszczędności w podatkach 

Coś się wydarzy w BOS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LAF napisał:

Widać było , że głównym celem w D było zatrzymanie Doncicia i to się udało. 7/23 FG czyli 30 % FG. Po pierwszej kwarcie zacząłem się zastanawiać jakie papiery ma Al na Joe, że wychodzi w s5 jednak później było zdecydowanie lepiej. JB w ogóle nie widoczny w tym meczu to pokazuje jaką głębią dysponuje ta drużyna. Jayson ładne triple double zrobił , dodam też iż całkiem udany mecz miał White. Dobre wejście z ławki Brogdona a Smart cóż. Można by zrobić komplikacje jego zagrań z tego meczu i dać do shaqtin a fool

Weź Smarta do swojej drużyny bo już nie mogę czytać tego jak wychwalasz White'a. Smarta nie lubię, ale White jest bez szans w porównaniu z Marcusem. 

Przynajmniej zachwalanie Griffina sobie odpuściłeś.

Gallinariego nie mogą chyba wymienić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Przecież on w tym meczu był -12 i po jego zejściu nastąpił zryw Chicago. Mecz meczowi nie równy. 

On zszedl przy 63:59 dla Celtics i pilce Bulls na 8 min do konca 3 kwarty. Po dwoch minutach bylo plus 13 dla Celtics, po czterech plus 16, a jedyny zryw jaki nastapil to 5 min do konca meczu gdy Lavine zaczal trafiac wszystko. Takze no nie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

To sprawdz sobie Play by Play ; ] 

https://www.espn.co.uk/nba/playbyplay/_/gameId/401468761

Play by play dokladnie potwierdza to, co napisalem. Zszedl przy 8 minucie, po trzech minutach od jego zejscia zrobilo sie -15. Derozan wszedl jeszcze na chwile, dwa razy podal pilke i juz nie wszedl. Jasnym jest, ze od momentu kontuzji Bulls dostali gonga, a jedyny zryw jaki byl pod koniec meczu, a nie gdy Derozan zszedl.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

CE94725F-5570-4E78-9D2B-FA54773BFB9E.thumb.jpeg.dc5bd9509f74c164c151a6a5347f4c22.jpeg

 

Zszedł w 8 minucie a w 7 rzucał jumpera ? 
 

Tutaj jak bym jest napisane, że zszedł gdy było -13 i później poszedł zryw bez niego. 

Kontuzja wydarzyla sie w 8 minucie, wszedl na chwile na boisko probujac to rozchodzic, oddal rzut, dwa razy podal ale bylo widac ze jest kontuzjowany. W 2 minuty od kontuzji z -4 zrobilo sie -13, a zryw wydarzyl sie na 5 minut do konca meczu, bo Lavine zrobil berserkera prawie wyciagajac ten mecz.

Takze nie, Bulls nie zrobili zadnego runa w momencie jego zejscia, bo a) od kontuzji dostali w mazak dosc szybko(dwie trojki Tatuma, w tym ta druga gdzie Derozan po prostu stanal na boisku z bolu i nie mogl sie nawet ruszyc do niego), potem do konca meczu utrzymywalo sie to -13(-11, -15), na 5 minut do konca bylo -11 i wtedy Lavine wyciagnal na -2. Takze no po prostu nieprawda jest, ze kontuzja Derozana w czyms pomogla, bo raz ze od kontuzji dostali w 2 minuty ostro w mazak, a dwa do samej koncowki meczu przewaga byla taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekam aż LAF przyjdzie i zacznie rozpływać się w zachwytach nad fenomenalną grą White'a.

Trochę za łatwo Pels rzucali za 3. No i jak na fakt, że grali bez 2 podstawowych zawodników to wynik szału nie robi. Chociaż w sumie Celtics grali bez Smarta i Roba. 

Teraz czas na Neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LAF napisał:

@ptak nie oglądałem poprzedniego za to z Nets obejrzałem. 
 

White był najlepszym graczem w pierwszej połowie
 

 

... ale z drugiej mając dobrze dysponowanego White’a 

My chyba zupełnie inne mecze oglądaliśmy. Dziura w obronie, zero rozegrania te jego 3 to trafiał jak dostał podanie i stał 2 metry do najbliższego zawodnika Nets (sam podać nie potrafił) nie mam pojęcia dlaczego tak zachwalasz White'a, dobrze że Griffina sobie odpuściłeś.

Jeżeli Smart cieniuje to co powiesz o Whicie statystyki na które lubisz się powoływać  wyraźnie pokazują, że jest słabszym zawodnikiem.

Kończę ten spór, bo niedługo dojdzie do tego, że stwierdzisz iż White jest lepszy od Browna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum jest zajebisty i swietnie sie rozwinal, ale dalej ma te swoje momenty aka 2019/2020 i jak sie juz obsrywa albo jest off, to tak absolutnie na maxa i nie da sie wtedy na niego patrzec, bo sie potyka o wlasne nogi. 

Ciezko mu bedzie MVP dac przy takim Joku, ale samo to ze jest w TOP3-TOP5 swiadczy o tym jak zajebisty sie zrobil, czytalem ostatnio temat o drafcie 2017 na tym forum i dosc ciekawie sie czyta takie opinie po latach jak np Josh Jackson > Tatum.

A, no i Lonzo > Tatum wybrany przez Lakers, ugh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

Tatum jest zajebisty i swietnie sie rozwinal, ale dalej ma te swoje momenty aka 2019/2020 i jak sie juz obsrywa albo jest off, to tak absolutnie na maxa i nie da sie wtedy na niego patrzec, bo sie potyka o wlasne nogi. 

Ciezko mu bedzie MVP dac przy takim Joku, ale samo to ze jest w TOP3-TOP5 swiadczy o tym jak zajebisty sie zrobil, czytalem ostatnio temat o drafcie 2017 na tym forum i dosc ciekawie sie czyta takie opinie po latach jak np Josh Jackson > Tatum.

A, no i Lonzo > Tatum wybrany przez Lakers, ugh.

76 wymienił go na Fultza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić nie zapomnę jak ely3 twierdził, że Brown jesy słabszy niż twierdzę ja (to mój ulubiony gracz) i sztab Celtics. On rok przed Tatumem był 3. Przed nim Simmons i Ingram. W klubie mówiono, że to zawodnik który odpali po latach. Szkoda wyborów Kings i Grizzlys.

Dziękujemy wam Nets 😁

Po raz pierwszy obejrzałem mecz z odtworzenia. Wynik znałem ale chciałem to zobaczyć. Mecz w San Francisco i ten w Bostonie były zajebiste. Wyglądały jak mecze w PO a nie w RS. 

Zapomniałem o White'cie. Jak zwykle świetna gra, skuteczny w obronie, w ataku też swoje dorzucił. 

Żeby nie było to nie jest zły zawodnik ale porównywać go można z Williamsem a nie że Smartem. Chociaż dla Celtics lepiej byłoby gdyby grał tak jak to opisuje LAF.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.