Skocz do zawartości

Boston Celtics 2022/2023


MA23

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lorak napisał:

jeśli chodzi o peak, to na pewno (abstrahując od tego, że Tatum jeszcze nie osiągnął peaku ;]), bo jest na półce legi MVP, a PP nigdy do tego poziomu nie doszedł.

Nom, dla mnie też spokojnie już go pobił, ale trochę starszych fanów Celtics boli serduszko jednak w tym temacie, że jakiś gowniarz przebił legende.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach 90% 1 i 2gich opcji w zespolach bedzie indywidualnie lepszych od 'legend' z przed 10/20/30 lat.
Poziom gry wzrosl diametralnie, a cala koszykowka sie dosc mocno zmienila.

Ja zaczalem kibicowac Bostonowi w 2003/2004 roku, wiec juz za czasow kiedy zespol byl prowadzony przez PP i AW.
PP byl, jest i bedzie ikona Celtics. To byl full pakiet, ateraz mamy lidera - JT i serce - Smarta. ;) 

Podsumowujac, sportowo: JT > PP pod kazdym aspektem. 
Natomiast w oczach 99% ludzi, ktorzy ogladali jednego i drugiego - mysle ze JT ma jeszcze dluga droge = duzo wyzej postawiona poprzeczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, january napisał:

Tatum wyjątkowo zagrał koszmarnie i to dlatego Cs przegrali.

No i byłoby bez OT, gdyby nie fart z trójką z 12 metrów o tablicę Jaylena (kapitalny mecz), a tak to Butler po rozjechaniu Cs pod koniec 4Q jeszcze musiał ich dobić w OT.

Z Miami bez centra Boston nie wygra. Chyba, że Tatum i Brown rzucą minimum 60pkt. Wrócił Butler i zrobił różnicę.

p.s nie znam się na koszykówce, ale przewidziałem ostatnia akcje meczu. 

Co do meczu. Na żywo napisałem, że 20 strat i finalnie 14 rzutów mniej (wtedy było 20, nadgonili pod koniec meczu) przy słabszej dyspozycji Tatuma nie pozwala na wygranie meczu. 

Jak ja bym chciał, żeby Griffin grał tak jak LAF to sobie wizualizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał:

Nie było by tego W gdyby nie Griffin. Można się śmiać , ale nikt się nie spodziewał takiego występu Blake’a. To jak wsadził nad obrońca Raptors przypominało mi jego wsadki w LAC. Do tego mega ważna dobitka. 
 

Smart przez trzy i pół kwarty grał słabo. Był najsłabszym ogniwem. Ostatnie półtorej kwarty meczu przypomniał sobie, że jednak wychodzi w tej s5 i coś by trzeba było pokazać. No i pokazał. 

Wychodzi 5 kwart😁

Griffin jak w pół godziny miał podobny wynik co Kornet w połowę tego czasu. Jedno trzeba powiedzieć, widać doświadczenie i boiskowa inteligencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Jayson ciągnął za uszy Boston jak tylko mógł i pokazał, że jest chodząca definicją lidera.

Wiesz ja bym ci czasami zalecał usiąść w rogu i przemyśleć to co piszesz. W ciągu 24 godzin napisałeś ,ze wystarczy jeden zły gwizdek by Tatum stracił ochotę na grę.. A potem piszesz ,że to chodząca definicja lidera

Przeszukałem encyklopedie, słowniki i nigdzie nie widziałem w definicji lidera opisu ,że jest to ktoś kto łatwo traci zainteresowanie i poddaje sie przy pierwszym niepowodzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.