Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

 The nightmare is back dzięki temu episode 24

Ta trójka, którą przy stanie 93-95 na 5 sek przed końcem OT w  Game 5 trafił Horry, to dla mnie największa  trauma jako fana Tłoków z ponad 30 letnim stażem. 

Finały w 2005 roku po meczu nr 2 zapowiadały się kiepsko dla DET, a dla kibiców postronnych jako nudne. Mimo że Tłoki były obrońcami tytułu, to raczej SAS upatrywano w roli faworytów. DET już w ECF miało olbrzymie problemy z Heat z Shaqiem i Wadem. Jednak przy stanie 2-3 udało się wtedy oszukać przeznaczenie wygrywając dwa elimination game, w tym G7 w Miami. SAS w tym czasie dość łatwo w pięciu meczach ograli Suns w WCF. Początek finałów zapowiadał ich rychły koniec. SAS wyszli na prowadzenie 2-0, wysoko oba mecze wygrywając. Nieoczekiwanie, po zmianie gospodarza rolę odwróciły się i Spurs G3 i 4 dostali jeszcze większe bęcki niż Detroit w TX. Wszystkie 4 mecze nie były zbyt dramatyczne, G5  rozgrywany  także w Detroit  to wynagrodził. Niestety, dla fanów Tłoków już na zawsze zostanie w pamięci z powodu  przeklętej trójki Horrego. Dziś, w dobie kanonady 3FG, gdzie trafienie 15 trójek w meczu nie robi na nikim już wrażenia, może dziwić takie podejście. Jednak w 2005 trójki nie były już białym krukiem, ale wciąż jeszcze nie były masowe. Dość powiedziec że  DET w serii siedmiomeczowej mieli zaledwie 18 3FGM,  SAS sporo lepiej (51), ale to nie są wciąż oszałamiające ilości. DET jeszcze raz podnieśli się w G6, wygrali w TX kolejny elimination game. Na więcej Spurs nie pozwolili i to oni mogli cieszyć się trzeciego tytułu. 

Jeszcze o Horrym. On już w 1994 roku był po słowie z Detroit i prawie został Tłokiem. Jednak Sean Elliot, który poszedł w dealu z DET do HOU, nie przeszedł testów fizycznych i wymianę cofnięto. 

Trochę reminiscencji , ale temat rocznicowy, to pozwoliłem sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przejrzałem te picki które dostaliśmy za Murraya i to są w rzeczywistości gówno picki. Nic z tego nie bedzie. Jedyna nadzieja to wysoki draft w tym roku i co roku picki własne. Ja wiem ze jedynie pozbycie się Murraya to była jedyna szansa na bycie na podium w wyścigu po francuza ale za niego można było wytargować coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Spurs potrafią wygrać z bijącymi się o druga pozycję na zachodzie Sacramento Kings i to bez Jonhsona, Vassella i Sochana, to znak, że dobrze się dzieje w tym zespole.

W przyszłym sezonie będę im kibicował. Zawsze numerem jeden będą byki, ale ze względu na Jeremiego będę kibicował także im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2023 o 19:09, Thomas napisał:

Jeśli Spurs potrafią wygrać z bijącymi się o druga pozycję na zachodzie Sacramento Kings i to bez Jonhsona, Vassella i Sochana, to znak, że dobrze się dzieje w tym zespole.

W przyszłym sezonie będę im kibicował. Zawsze numerem jeden będą byki, ale ze względu na Jeremiego będę kibicował także im.

To kompletnie nic nie znaczy. Totalnie nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec sezonu ale nie będzie podsumowania RS bo losowanie loterii draftu ( poprzez wcześniejszy rzut moneta extra z HOU) napisze podsumowanie lepiej. 
 

Strasznie rozlazł się sam konkurs Sochana. 
 

wiec aby zamknąć temat wrzucam ostatnie pytanie konkursowe:

jaki numer draftu ostatecznie wylosują San Antonio Spurs

wszystkich dotychczas głosujących zapraszam do zamknięcia konkursu. 
 

moja odpowiedz: #3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.