Skocz do zawartości
ignazz

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23

Rekomendowane odpowiedzi

No sporo. Planowałem czworokąt:

DALLAS

HOUSTON

SAN ANTONIO 

CORPUS CHRSTI

po obliczeniu wszystkiego i porównaniu tego z kalendarzem Nba zrobiłem korektę i MIA SAS zrobię samolotem nie ruszając się z Alamo potem. 
W czasie mojej obecności tak jak pisałem są tylko dwa mecze w Teksasie poza spurs. Bez sensu. 

Po prostu zbyt mało zysku nba dla takiej jazdy i to z rodzina. 

Do El Paso i tak się nie wybierałem. 

Z drugiej strony zrobiłem kiedyś SF Las Vegas Kanion Kolorado Flagstaff Phoenix San Diego ŁA 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 asyst łącznie od S5 spurs w meczu o nic to aż strach oglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pop widac że w c*** ufa Sochanowi

Zajebista robotę zrobił na lilardzie w końcówce 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SAS miało teraz 5 meczy tydzień. Efekt: bilans 0-5 i łącznie przegrana róznicą 115 pkt. Zacnych ma  towarzyszy niedoli Detroit (choć może lepiej pasuje tu określenie,, konkurenci w Tank wars") Niestety nasz rodzynek Jeremi miał w tym spory udział. Łącznie - 75pts co zrobiło z niego lidera za ostatni tydzień w tej mało pochlebnej kategorii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za ostatnie 10 meczów Spurs jest najgorsze we wszystkim co możliwe... Tankowanie w tym sezonie zaczęło sie w listopadzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj przez chwilę oglądałem Spurs vs Suns. I tak koszmarnej drużyny jak SAS to nie widziałem chyba nigdy. Spurs idzie na historycznie najgorszy sezon w historii. Starałem się odtworzyć w pamięci najgorsze druzyny i Spurs ma na razie gorsze MOV niż 76ers z czasów procesu . Właściwie tylko Bobcats z tego historycznie fatalnego sezonu byli gorsi. Spurs są fatalni. Talentu brak. Do tego jeszcze kontuzje. zakładam ,że realne a nie wymyślone. 

I jeśli mówimy o Bobcats to spurs od 3 tygodni gra jak tamto Bobcats. Z róznych względów tamtego fatalnego wyniku nie pobiją ale kto wie czy Spurs nie zrobią rekordu porażek z rzędu. Niestety juz bardzo słabo pamietam tamtych Bobcats ale mam wrażenie ,że San Antonio idzie w tym kierunku. Tank for Vic na pełnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczorajszy mecz był tak fatalny i jeżeli chodzi o randomowy RS z mojej strony najgorszy jaki widziałem.  Tu nie ma co pisać. W 3 Q przełączyłem i jedynym pytaniem może być dlaczego tak późno. Bardziej przygnębiający mecz to był wypad z PO w 98 z Jazz na 2:4 gdzie chłopaki siedzieli nieruchomo na ławce gdy dostawali oklep. Ale tam była walka PO a teraz trudno opisać co to było. 

Może być jeszcze gorzej jak oddamy weteranów za picki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, ignazz napisał:

Może być jeszcze gorzej jak oddamy weteranów za picki.

Chyba drugą runde TOP50 chronioną? Bo niby który weteran jest wart coś więcej?

A w ogóle jacyć weterani grają? Bo wczoraj chyba wszyscy byli out

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, ely3 napisał:

Poeltl jest fajny.

Edytowane przez Reikai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Reikai napisał:

Poeltl jest fajny.

W czym? Dałbyś za niego pierwszą rundę? On przecież w większości ekip nie byłby starterem . To raczej rezerwowy center a za takich nie dajesz pierwszej rundy. I już taniej brać z rynku Hassana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Reikai napisał:

Poeltl jest fajny.

Nie w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy inna wycenę Austryjaka. Trudno. Trzeba czekać. 

1 godzinę temu, ely3 napisał:

A w ogóle jacyć weterani grają? Bo wczoraj chyba wszyscy byli out

To nadal młody i ciekawy gracz. Nie można wyceniać go tylko i wyłącznie na podstawie tego dziwnego sezonu gdzie spurs walczą sami ze sobą a jak już na poważnie to o wybór w drafcie.  Gość nie zapomniał jak się gra i nie stracił nagle 90% swojej wartości. 
Obecnie gdy gra połowa i tak mało utalentowanego ale młodego składu grę ciężko chwalić za cokolwiek ale Ely twoje reakcje ostatnio na spurs są mocno alergiczne. 
Poeltl dla paru klubów może mieć mimo twoich zapewnień o #50 wyborze wyższa wartość. 
Daj go do Golden, Charlotte ( tylko po co ) czy Toronto i nawet do Lakers aby Davis jak nie chce na C ( aktualne te żale przy takiej grze?) i to będzie bardzo dobry ruch. 
Sporo statystyk bazuje mimo wszystko w połączeniu z wynikami zespołu ( te są tragiczne przecież) lub partnerów obok czy oceniają role w zespole ( jak zespół nie funkcjonuje to nie nadrobisz indywidualnie) co z automatu skreśla jego notowania niezależnie od jego jakości. A on akurat moim zdaniem rozwija się prawidłowo i nie jest wart late 2rd. Mimo waszej opinii. 

Za top 50 protected to Josha Richardsona nie pozyskasz. 

A tak ku prawdzie to pisałem o oddaniu weteranów nie w kontekście niejakiego zysku tylko osłabienia jeszcze bardziej rotacji. 

Nie będzie chętnych to się zostawi graczy. Będą to się odda. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.11.2022 o 15:17, ely3 napisał:

Za ostatnie 10 meczów Spurs jest najgorsze we wszystkim co możliwe... Tankowanie w tym sezonie zaczęło sie w listopadzie

I bardzo dobrze. SA musia znalazc sie w 1ej trojce zespolow z najwieksza szansa w drafcie. To jet glowny cel na ten sezon i nie moga tego spier... tak jak Utah. Wystarczylby powrot Poetla i Sochana i od razu by zaczeli wygrywac wiec mam nadzieje ze obaj ci panowie zostana naprawde dopieszczeni w pielegnacji zadrapan opuchlizn i odlezyn od siedzenai na ławie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ignazz napisał:

Daj go do Golden

Po co im skoro mają Looneya, Draymonda? JaMychala Gdzie niby jego miejsce?

czy Toronto

Od kiedy to Raptors chcą grać z centrem? Gdyby chcieli to by brali za minimum Whiteside czy kogoś innego. Oni wolą mieć 4 skrzydłowych o podobnym wzroście. Monilnych dobrych obrońców i od 3 lat praktycznie grają bez centra więc skąd pomysł ,że nagle by chcieli wrócić do Poetla

Lakers

ze niby Lakers mają oddać wybór z 27 za Poelta?

Ja wiem ,ze promujesz od początku sezonu pierwszą rundę za Poetla a nawet Josha Richardona tylko ,że obaj grają bardzo słaby sezon. I GM owie patrzą na graczy tu i teraz. Gdyby w tej chwili Jazz robiło wyprzedaż to prędzej kilku się rzuci na Olynyka niż grającego bardzo słaby sezon Poetla

Spurs w ogóle to usadziło już na naciąganych kontuzjach praktycznie każdego . I jak zawsze w takich przypadkach mam nadzieję ,że karma dopadnie i nr 1 trafi do Pistons, Thunder czy innej starającej się coś grać ekipy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toronto?
wybrali go w drafcie i do dziś cenią. Było zapytanie. 

Karma?

jakby tamte drużyny przez lata nie kombinowali. Okc? Chcesz nagradzać za lata sadzania lepszego talentu a karać spurs bo posadzili paru młodych i to ostatnio wcześniej grając jak równy z równym wiele razu. Zaślepia Ciebie dziwny Hejt

Zapytaj SGA tak ostatnie 3 lata. 

Ochłoń i wróć do tematu spurs bo się uczepiłes konceptu 19-21 lat x 5

Przed sezonem był to zespół oceniany jako z najmniejszym talentem i nic się nie zmieniło. Oprócz faktu ze utraciliśmy Primo. 

W dosyć mało koszykarskich okolicznościach czyli talentu mniej niż zakładano w lato 

A z suns trafiłeś na wyjątkowy mecz pod względem braku walki 

Tak nie było w każdym meczu 

I oczywiście przy takich wynikach zespołu wartość graczy pod wymiany niestety spadła. Stad za pół darmo bym ich nie robił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, marceli73 napisał:

Wystarczylby powrot Poetla i Sochana i od razu by zaczeli wygrywac

Ja wiem, że piszesz ironicznie, ale wciąż LOL 😂... 

Każdego ordynarnego 'tankera' dosięgną gromy Zeusa koszykówki (jakkolwiek go zwą)!... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej raz na kilkanaście lat porządnie przytankować i przy sprzyjającym szczęściu mieć spokój przez dekadę niż się wiecznie bujać na granicy PO awansując do nich co 5/6 lat. I trochę dziwne @ely3 te przytyki bo dobrze wiemy tutaj wszyscy, że twoi Jazz zrobili w lecie dużo by być teraz właśnie w podobnym miejscu co Spurs, tylko im się to nieoczekiwanie pokomplikowało. Nie twórzmy zaraz fałszywej narracji, że skoro Markkanen gra obecnie koszykówkę życia w NBA to taki był właśnie plan podczas pozyskiwania go, bo poprzednie kluby zrezygnowały z niego bez większego żalu a sam Fin był dodatkiem, rozpatrywanym nawet jako ewentualny przydatny asset pod kolejną wymianę, napewno nie jako game changer dla klubu. Clarkson regularnie potrafiący dostrzegać partnerów na boisku to też coś czego do tej pory nie było okazji pooglądać. Co do Spurs to oni od jakiegoś czasu dryfowali właściwie nie wiadomo dokąd, teraz chociaż wszystko jest jasne a czy dopisze im szczęście czy nie to się okaże. A to czy draftowa jedynka koniec końców trafi do kogoś z dwójki Jazz/Spurs nie zmieni faktu, że pomimo dużej rozbieżności bilansu przed sezonem obydwie te ekipy planowały to samo - ostry tank.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi