Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zamierzam jakoś mocno i stanowczo tłumaczyć gracza ze swoich zabaw gdy będzie tam potwierdzony bezsprzecznie element zmuszania kobiet mimo ich sprzeciwu do obojętnie jakiś zabaw ale…

KB po dosyć mocnym zarzucie gwałtu poleciał sobie z DT a tu gracz możliwe ze za brzydkie i oczywiście karygodne ekscesy wyleci z ligi może nawet wtedy gdy o gwałcie nie było mowy. 
Mamy dziś polowanie na czarownice w imię poprawności politycznej i możliwe ze tu facet zostanie ścięty za jakieś głupie dyndanie fallusa. 
w samych czynach ekshibicjonizmu a dokonaniu gwałtu osobiście widzę ogromny margines ocenny inaczej obciążający.  Oba czyny oczywiście oceniam negatywnie bez wątpliwości. 
 

nie wiem na ile i na co były zmuszane ofiary tych występków ale potrafię sobie wyobrazić równocześnie także pewien element prowokacji lub skorzystania z okazji wycyckania milionera z kasy. Dlatego kluby robią szkolenia z tych zachowań unikania dwuznaczności gdzie zostając bez świadków może gracza spotkać pomówienie bolesne w skutkach. 
oczywiście pewnie nigdy się nie dowiemy wszystkiego i nie chce tu z ofiary robić agresora ale prawda jest ze czasem coś jest dwuznaczne i trudne w ocenie. 
 

primo dostał w czapę ale coś czuje ze nie pobił jakiegoś rekordu obyczajności w skali ligi. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

I z powodu tej niewiedzy postanowiłeś założyć wariant ,że to kobiety go prowokowały? dwie kobiety w dwa dni? To ogólny spisek anty PRimo

Wiesz. Facet był prześwietlany przez scoutow i wielokrotnie w różnych klubach akcentowano jego charakter i pewne pozytywne cechy osobowościowe. On nie ma łatki jakiegoś Greena czy SJaxa. Nie było poza młodziutkim wiekiem red flags. 
Rozumiem ze teraz idzie ofensywa ( nie dziwie się bo doniesienia są zatrważające) w mediach ale to był serio bardzo dobrze postrzegany chłopak. Młody i uczynny. Co podkreślało sporo osób. 

Działania klubu pokazują ze jest tam grubo co martwi jeszcze bardziej ale tez nie udawajmy ze w USA pozwy nie maja swojej specyfiki. 

Prosty przykład ze pod szpitalami kręci się cała masa prawników pijawek szukających zleceń od pacjentów wychodzących ze szpitala.  Gortat tez opisywał jakie niebezpieczeństwa czekają na graczy nba gdy znajdziesz się w dwuznacznej sytuacji. 

I tu w żadnym przypadku nie piętnuje kobiet ofiar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Wiesz. Facet był prześwietlany przez scoutow i wielokrotnie w różnych klubach akcentowano jego charakter i pewne pozytywne cechy osobowościowe. On nie ma łatki jakiegoś Greena czy SJaxa. Nie było poza młodziutkim wiekiem red flags. 
Rozumiem ze teraz idzie ofensywa ( nie dziwie się bo doniesienia są zatrważające) w mediach ale to był serio bardzo dobrze postrzegany chłopak. Młody i uczynny. Co podkreślało sporo osób. 

Wysoki Sądzie! Powtarzam, nie uwierzę
że mój młodszy syn, choć narkotyków sam nie bierze
sprzedaje je w mieście ludziom bardzo młodym
przecież kiedyś wygrał w ping-ponga zawody!
Nie wierze też, że do szkoły przestał chodzić
trzy lata temu. Przecież mówił mi, że chodzi.
Świadectwa nie widziałem, powiedział, że zgubił,
po pracy sił nie miałem, aby z nim pomówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Czy Ty się czasem czytasz? Facet w dwa dni najpierw zrobił to pokojówce a potem pracownicy klubu. Za każdym razem zakluczył drzwi i nie chciał pozwolić wyjść. Co tu niby pozostaje dla Ciebie niejasne?

 

Pewnie nie ale może to dobrze ,że teraz kobiety nie boją się mówić o takich rzeczach bo kiedyś to bały się opinii Ignazzów tego świata , którzy od razu mówili to one prowokowały. Czyhają na kase milionera itp...

Dobrze ze w końcu można mówić otwarcie o tych przestępstwach seksualnych. Ale to może powoli się zrobić coś na modlę BLM. I pójść w druga zbyt stronę. Co oczywiście nie neguje okropności czynów o znamionach gwałtu czy przemocy seksualnej 

Tez o tym pomyślałem.  

Ale sady powinny brać pod uwaga także opinie jaka ma oskarżony i wcześniejsze zachowanie. 

A facet miał dobra opinie. Choć może teraz będzie wysyp nowych informacji i wyjdzie na to ze już w przedszkolu atakował rówieśników. 

Szambo wywaliło. Teraz idzie totalnie w stronę ferowania wyroku. Doniesienia są fatalne. Ale jednak poczekam. 

Tu zachowanie klubu względem gracza gdy oskarżycielem jest pracownica spurs ( była?) sugeruje ze jest niewielka szansa aby to było coś błahego. Tu będą potężne i ciezkie zarzuty. 

I zrozumcie ze jestem w szoku patrząc ze takie coś mógł zrobić tak lubiany i raczej sympatyczny gracz.  

Stad po omacku niejako szukam różnych scenariuszy. Od skrajnego złego i brutalnego po miękkie i głupie naiwne krzywdzące druga stronę. 

Po prostu szok. A burza w mediach nie pomaga. 
D4-ACD90-E-3-DFC-4-ADF-AE94-2-DFD16-C3-C

 

 

Pytanie dla mnie dosyć istotne jak takie kwestie będą rozwiązywane w nowej CBA bo wyglada mi na to ze liga pójdzie w stronę osłabienia tych gwarantowanych kontraktów. 
 

niby jest 

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q112

ale ani VIN Baker ani Spree nie zostali z tego paragrafu zwolnieni.  Spurs będą płacić Primo kolejne dwa lata. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lorak napisał:

w twicie Charani jest mowa o former pracownicy, ale nie widzę żadnego timeline, więc co wskazuje na te 2 dni?

Naprawde przeczytaj może chociaż stronę tego wątku bo jest jasno napisane ,że najpierw zawieszono go za akcje z Housekeeper w hotelu a następnego dnia go wywalono bo przyszła do nich pracownica Spurs

Naprawdę Lorak nie chciało ci się nawet przeczytać tego co tu wrzucali inni użytkownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra @ignazz poprostu przyznaj, że masz problem z utratą prospekta a nie tworzysz jakieś kocopoły. Może i do tej pory Primo był bez zarzutu ale czy fakt dopływu dużej gotówki nie mógł mu w międzyczasie poprzestawiać w głowie i jest taki nierealny? Poza tym to nie są zarzuty od jednej kobiety ale od dwóch. Nie ma co go kamienować ale zaczynanie dyskusji od "teraz laski szukają tak sposobu na wyciągnięcie kasy od bogatego faceta" jest conajmniej dziwny. Wrzucanie do tej dyskusji Kobiego czy innych przypadków też nie wiem po co?

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Naprawde przeczytaj może chociaż stronę tego wątku bo jest jasno napisane ,że najpierw zawieszono go za akcje z Housekeeper w hotelu a następnego dnia go wywalono bo przyszła do nich pracownica Spurs

kiedy ona wniosła pozew, a kiedy on się przed nią obnażał, to przecież dwie oddzielne kwestie.

a skoro jest byłą pracownicą, to najprawdopodobniej miało to miejsce już jakiś czas temu (gdy jeszcze pracowała dla spurs).

8 minut temu, ely3 napisał:

Naprawdę Lorak nie chciało ci się nawet przeczytać tego co tu wrzucali inni użytkownicy?

może nie wyciągam takich pochopnych wniosków jak ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Wiesz. Facet był prześwietlany przez scoutow i wielokrotnie w różnych klubach akcentowano jego charakter i pewne pozytywne cechy osobowościowe. On nie ma łatki jakiegoś Greena czy SJaxa. Nie było poza młodziutkim wiekiem red flags. 
Rozumiem ze teraz idzie ofensywa ( nie dziwie się bo doniesienia są zatrważające) w mediach ale to był serio bardzo dobrze postrzegany chłopak. Młody i uczynny. Co podkreślało sporo osób. 

 

I zawsze na klatce mowil dzien dobry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Naprawde przeczytaj może chociaż stronę tego wątku bo jest jasno napisane ,że najpierw zawieszono go za akcje z Housekeeper w hotelu a następnego dnia go wywalono bo przyszła do nich pracownica Spurs

Naprawdę Lorak nie chciało ci się nawet przeczytać tego co tu wrzucali inni użytkownicy?

przecież lorak ma rację xD

w dwa dni wyszły na jaw dwa przypadki, ale ten drugi miał miejsce zapewne x czasu temu 

 

#rozczarowany

 

aha i #muremzaignazzem -> póki nie ma w tej sprawie wyroku/niepodważalnych dowodów to nie ma co rozpalać stosów -> hameryka to specyficzne miejsce w tym temacie (i dowód na to jak szkodliwy jest nadmierny rozwój prawa) -> ja mam zawsze przed oczami sprawę polskiej kapeli metalowej, której członkowie zostali aresztowani na kilka miechów na podstawie zeznań laski która była wcześniej skazana za...składanie fałszywych zeznań (ofc 'społecznie-wrażliwi' przez te kilka miechów zdążyli obrzucić typów toną gówna).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 zaskakujesz mnie takim jednoznacznym podejściem do tematu gdzie tu nie jest jasno napisane ze w tym samym hotelu w odstępie 2 dni to się działo. Po prostu druga osoba niejako zgłaszając podobny zarzut dosyć mocno potwierdziła wysokie prawdopodobieństwo wydarzenia z pokojówka. Tu nie ma oczywistych prawd bo nawet słowo „former” być nawet zmyślone aby chronić obecne pracownice spurs ( jeżeli ofiara była osoba która dalej pracuje) i aby media nie szukały na liście płac tak jak to było w Bostonie. I nadal nie wiemy co tam było, płaszcz bez gaci, kaszanka na wierzchu czy próba gwałtu czy gwałt.  Mimo ze to wszystko są karygodne zachowania to chyba możemy mimo wszystko zrobić gradację i nie porównywać pokazania siusiaka do gwałtu. 
 

@vero1897

przywolalem KB tylko w tym kontekście ze możliwe jest czego się pewnie nie dowiemy już nigdy ze dojrzały już KB może zgwałcił ( nie poparte wyrokiem przypuszczenie) w Denver a w lato grał w Dream team i są o nim dokumenty chwalebne podczas gdy 19 letni Primo bardzo niedojrzały może głupio paradował z faja blokując wyjście z pokoju i wywala go z ligi. Tego po prostu nie wiemy bo równie dobrze w Denver mogło nic nie być a Primo mógł zgwałcić dwie osoby. 
 

na chwile obecna ani bym nie rozstrzygał tego ani tym bardziej pouczał innych co maja i jak pisać w tym temacie. 
 

i nie jest tak ze jako pierwsza opcje stawiam ze kobiety naciągają tylko zwracam uwagę ze to USA. 
 

zachowanie klubu jest tu złym omenem dla Primo. 

11 minut temu, Chytruz napisał:

I zawsze na klatce mowil dzien dobry!

Wiesz o co mi chodzi. Mamy sporo czarnych charakterów w nba gdzie taka afera by nie zaskoczyła innych. Udział Primo w tym jest mimo wszystko zaskoczeniem. 

Osobiście nie znamy graczy wiec i tak nie jesteśmy tu jakimkolwiek istotnym głosem. 

Możemy sobie pogdybac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

Wiesz o co mi chodzi. Mamy sporo czarnych charakterów w nba gdzie taka afera by nie zaskoczyła innych. Udział Primo w tym jest mimo wszystko zaskoczeniem. 

Ale o Primo od czasu gdy zaczął kosić niezły hajs z NBA wiemy niewiele a to, że jako no name był miły i uczynny gówno znaczy. Od dziś się dowiadujesz, że ludziom od pieniędzy odbija i im się wydaje, że mogą więcej? A to, że w NBA jest pełno dziwaków i innych osobistości to żaden argument na jego korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.