Skocz do zawartości

nOwe śmieci


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego simki stanęły na 29 dniu? Forum wprawdzie padło, ale strona Simbasketu działa. Można wchodzić na swój roster, sprawdzać czy ktoś jest kontuzjowany, zmieniać taktykę... Wyniki kolejnych dni też dało się wrzucać. Wynikły po drodze jakieś kontrowersje, wiszące trejdy, które wymagały omówienia? Jak na mój gust, to pomimo tej "awarii" sezon mógł się toczyć, może wolniej, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego simki stanęły na 29 dniu? Forum wprawdzie padło, ale strona Simbasketu działa. Można wchodzić na swój roster, sprawdzać czy ktoś jest kontuzjowany, zmieniać taktykę... Wyniki kolejnych dni też dało się wrzucać. Wynikły po drodze jakieś kontrowersje, wiszące trejdy, które wymagały omówienia? Jak na mój gust, to pomimo tej "awarii" sezon mógł się toczyć, może wolniej, ale jednak.

Z tego co mi wiadomo grupa trzymająca władzę miała problem z wirusem na serwerze SimBasketa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i liczę, że prędko ruszymy, czyli problemy z wirusem zostaną rozwiązane.

 

Będzie trzeba pozakładać tematy o wymianach, zatrudnieniach, zwolnieniach etc.

też mam nadzieję. Na razie trwa diagnozowanie jeszcze, chociaż od niedzieli trojana ani widu ani słychu.

 

Dzisiaj się zajmę tematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

czy daloby rade naprawic na stronie simbasket.com linki do czytakow?

u mnie dzialaja tylko linki do taktyki i rosterow reszta nic nie diala. nie wiem czy to tylko u mnie czy co ale sadzac po tym ze nikt nie zglaszal tego problemu to tylko u mnie tak jest.

dobrze byloby tez zrobic zeby na simbasket.com mogly wejsc nie tylko GMowie ktorzy graja w lidze ale tez inne osoby ktore ewentualnie chcialyby posledzic rostery wyniki itd. GMowie dopiero pozniej logowaliby sie w panelu zarzadzania teamem czy cuś

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.