Skocz do zawartości

ATF 00' - GŁOSOWANIE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem ze ci co graja głosują prywatnie? 

Tu powinien byc temat dla o.g z forum co nie brali udziału 

Wpisujcie swoje nicki może kogos namowimy do głosu? 

Ja chciałbym poznać opinie

@mac 
@lorak

@Chytruz

@ely3
chlopaki wiem ze możecie nie mieć cZasu na gownogierke ale jak dacie radę to byłbym wdzięczny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Myślałem ze ci co graja głosują prywatnie? 

Tu powinien byc temat dla o.g z forum co nie brali udziału 

Wpisujcie swoje nicki może kogos namowimy do głosu? 

Ja chciałbym poznać opinie

@mac 
@lorak

@Chytruz

@ely3
chlopaki wiem ze możecie nie mieć cZasu na gownogierke ale jak dacie radę to byłbym wdzięczny. 

 

Co to znaczy „gównogierka”?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G1
c***owa grupa generalnie do oceny, najchętniej dałbym ex eaquo 3 miejce dla Reikaia Julka i Koelnera, gdyż każdy skład ma dość poważne wady, a 4-5 Blackmagic i Ronnie.
 

koelner - brakuje sensownego centra, zastanawiam się czy ZO(raptem 9 wystepów +30 punktów w RS a 0 w PO ) julka by to potrafił wykorzystać i nie wiem, może jednak nie, czwórka Kobe, Cwebb, Kirilenko, Deron powinna fajnie ze sobą współgrać.

reikai - DRob z kontuzją pleców, ma być full time dpoty, na dodatek nie ma tu MJ'a jak u Rappara w poprzedniej zabawie, wiec jego choke może boleć, ale LBJ i Allen to poteżna moc w ataku. Szkoda fatalnych picków Lewis, Amare, Rondo,
julek - Podobnie jak Rappar dobrze zacząłes z KG i ZO, co z automatu będzie stawiać Cię w top 5 wszystkich składów, ale obudowałeś to słabo, picki 3-9 mi się nie podobają.

blackmagic - Ciężko mi ocenić ten skład niby picki ok pod względem value, ale jakoś ten team mi się nie zgrywa i nie widzę synergii.
ronnie - Duncan nie uratuje tego teamu, 3 SFów (Iggy, Melo, Marion) i Arenas... wątpliwa ławka, wątpliwy Camby, debiutant Rose ma wejść przeciwko HoFom?

G2

P_M - bo mój skład, więc wiadomo, że niszczę.


january - podoba mi się ten skład, jest całkiem nowoczesny, ale nie wierzę w 22letni CP3 jako GTG, który miałby pociągnąć ten team ku zwycięstwu, może dać radę, zwłaszcza, że tutaj nie ma kto opi*****ić Gaola i Odoma. Manu mimo mojej sympatii jako full time druga opcja w tym ATFie jest so-so pod względem ilości rozegranych minut.

rappar - Dobrze zaczął z Dirkiem i TMaciem, ale im dalej tym gorzej. Payton dla mnie jest strasznie overrated, ale mit obrony nad Jordanem pewnie gdzies tam się unosi. Generalnie nie za bardzo widzę synergię, bo Payton nie lubił grać bez piłki, a tutaj mamy TMaca, któremu szkoda by ją było zabierać. Na centrze starzy Mutombo i Ewing dodatkowo MJ, którego nie widzę z ławki w ATFie.
bmf - Shaq jest tutaj najlepszym potworem w 1 sezonówce, ale wybrać w drugiej rundzie starego Millera, to straszny bubel, nie widzę tej ekipy wygrywającej z takim obwodem.
laf - najsłabsza drużyna w grze, totalnie nieefektywni Iverson i Artest, chokeujący Stojakovic Howard nie mający przewagi atletyzmu nad nikim tutaj, bo nawet Gasola nie potrafił zdominować w finałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój working file

czerwoni - grupa 1, zieloni - grupa 2

team zalety wady O D fit wynik
BMF Shaq, super s5 średniawa ławka (Hinrich jako jedyny obstawiający PG i SG), obrona ‘bez szału’ 2 7 2 3,67
Reikai mega s5 tragiczna ławka z wynalazkami w stylu Amare i Rondo 5 6 1 4
Rappar fajny ofensywny duet Dirk/T-Mac i ciekawi rolsi Ewing i Jordan – ha ha 4 5 3 4
january sporo 2-way grajków brak jakiegoś sensownego lidera (CP3 ha ha) 7 2 4 4,33
Koelner Fajne 0 kiepskie D, brak legitnego centra (Nene i młodziutki LMA…) 3 8 5 5,33
blackmagic mega O słabiutkie D, Rasheed i Bosh się gryzą 1 9 6 5,33
Ronnie b. fajna obrona, atletyzm pierwsze opcje Arenas i Carmelo xD, słabi Pgs 8 1 7 5,33
P_M dużo value picków słabiutki fit, jedyny legit shooter to Brent Barry… 6 4 9 6,33
LAF fajne w D obudowany Iverek jedyny sensowni shooterzy są na rezerwie, 4ty pick gra 14 min na mecz xD 9 3 8 6,67

więc z grupy 1 wychodzą: julekstep i Reikai

z grupy 2 wychodzą: BMF i Rappar

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa 1 -

 

rozumiem ze każdy daje sobie pierwsze miejsce ?

1. RonnieArtestics

2. Reikai - dla mnie najlepiej ułożona ekipa w całej grze. Oprócz mojej oczywiście ;)

3. Koelner - kupuje ten skład. Webber tu by się pięknie odnalazł. Jedynie ten Nene wybrany w V rundzie straaaszbie mi wadzi żeby dać więcej. 

4. julekstep - super D ale brak jakiegokolwiek kozaka w ataku który przejąłby mecz, cartera czy garnetta można spowolnic w ataku. 
 

5. Blackmagic - Nash pierce ta para liderów mi się najmniej podoba w całej grze. 
 

Grupa2:

1. p_m - kupuje ten team calkowicie, jest fajny lider, jest toughness w obronie, jest zajebisty rozgrywający, drugi faworyt do tytułu jak dla mnie

2. January pierwsze 3 rundy wyszły ci fenomenalnie ale później bez szalu. Ogolnie team pełen swingmanow zajebistych, ale brakuje do perfekcji troszkę talentu pod koszem imo wobec tej dekady w której gramy. 
 

3. Bmf - wg mnie Brand dużo za wcześnie i ten team jest trochę „powolny”. Ogolnie fajny balans i malo do czego można się przyczepić ale teamy january i pm po prostu bardziej mi się podobają.

 

4. Laf - nie rozumiem kompletnie rotacji, gra dłuższe minuty terrym niż stojakovicem i parkerem wybranymi dużo wcześniej. Ale ten team miałby jedna duuza zaletę o której Laf nawet nie wspomniał. Mental toughness. Ai3, Artest i Dwight, Parker w prime to by wychodzili z szatni na pełnej kurwie. 
 

5. RappaR - nie kupuje fitu mcgrady-nowitzki, obaj w obronie mocno słabi i o ile dość dobrze to obudowales w s5 to na lawce widzę ze dwóch staruchow za dużo. Taki jeden Jordan czy Ewing by był spoko ruchem nawet, ale nie wszyscy naraz. Ten team wydaje mi się najsłabszy w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja

2. january

3. julekstep

4. Reikai

5. Rappar

6. Koelner

7. blackmagic

8. P_M

9. Ronnie

10. LAF

Wrzucę swoje notatki jakby ktoś chciał mnie hejtować za wybory, oczywiście serdecznie zapraszam.

 

 

Plusy

Minusy

Koelner

Bryant git

Questionable w D (Deron, Webber, Redd, Richardson)

 

Fit na plus

 
 

Spacing na plus

 

 

     

LAF

 

Słaby backcourt w D, średni front z ławki w D

Atak - słaby fit, średni talent

     

blackmagic

Nash git

nie wiem skąd wziął się RIP-dobry obrońca

 

Dobry fit

więc średni backcourt w D

   

zwłaszcza że Pierce też był już starszy i wolniejszy

   

i jeszcze Bibby z ławki, i Yao na pickach, brakuje mi D na coś above average, ale nie jest źle

     

january

CP3 git

bez dziury w D

 

fit git

więc mi się podoba, nie ma się do czego przyczepić

 

spacing spoko

talent spoko

poza brakiem obrońcy na Shaqa, wink, wink

     

Reikai

LeBron jest git

Allen + Billups so so w D

 

spacing git

ten Rondo, po cóż, ale będzie overall wysoko

 

talent git

 
     
     

julekstep

D git

poza kitem ze Stocktonem nie ma się do czego przyczepić

 

O git

i Millerem, byłby meh IMHO w tym formacie, ale overall top

     
     

Ronnie

D git

za słaby spacing

   

za dużo średnio efektywnych graczy bez shootingu/innych team player skillsów jak Iguodala, Melo, Jackson, Martin, Camby czy rookie Rose, średnio gdy Twoją pierwszą opcją jest low post threat, Arenas to za mało

     
     

P_M

talent git

meme spacing, no ja przepraszam bardzo

 

D ok

 
     

Rappar

Dirk git, T-Mac tez, chociaz w clutch był memem z tego co wiem

dziwne te ostatnie picki

 

spoko rolesi, Payton git

 

 

 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reikai - Bo tak
Ronnie - Kupuje to. Prime Duncan, niedoceniani za te sezony Melo i Arenas(odpuscmy gadanie o cancerach itd w przypadku jednego sezonu, w ktorym akurat Arenas byl zajebisty), dobrzy rolesi. 
Julek - Spoko, nie ma sie o co dojebac za bardzo, moze Steve Smith jest dla mnie meh. Garnett zawsze na propsie, ale minimalnie wyzej mam jednak Duncana i wybrane sezony rolesow Ronniego. Ale widze w tej parze G7 i mozliwosc pojscia w dwie strony, innego dnia moglbym zaglosowac inaczej.
Koelner - z bolem tylko tu, bo ciezko mi Bryanta dawac nisko ale nie pomogl Webberem, czy Nene tak wysoko. Bylby nizej niz blackmagic, ale wierze ze KB w serii pocisnie Pierca i Nasha.
Blackmagic - Najslabsza para liderow jak ktos wspomnial, albo przynajniej majaca za malo mojej milosci czyli Nash i Pierce. Bibby tez mi sie nie podoba, Bosha wzialbym chyba sezon pozniej. Plus za Yao. W B bylby wyzej


B
BMF - Dobrze dobrany roster to top rozpierdalacza w tej zabawie. Nie jestem pewien Branda i Millera jako glowna pomoc, ale Gruby powinien zamiesc ta grupe tym, ze nikt nie ma na niego obroncy w B, poza Lafem, no i Rapparem. Ben Wallace jest za maly i Shaq zawsze patrzac po statach robil sieczke na nim, poza 2004.
Rappar - Lubie tego Tmaca, jak ktos chce cos powiedziec o PO to zachecam do zajrzania w roster i spojrzenia na statystyki Tmaca z tej serii. Nizej tylko dlatego, ze Shaq powinien jednak przejsc Mutombo.
January - Typowy sklad Januarego, czyli fajny, uzupelniajacy sie, niby bez wad ale czegos mi tu brakuje. Chyba ten CP3 z Manu mi nie leza, CP3 wiadomo ze zostanie zamkniety w PO przez kogos, a potem wyjdzie jakas kontuzja.Chyba brakuje mi pewniejszej opcji jako GTG, chociaz lubie kazdego z tych zawodnikow(nawet CP3 mimo ze go nieustannie cisne, ale to za ten parasol ktory ma wiekszy, niz ktokolwiek inny w historii). Joe Johnson bedzie ratowal dupe.
P_M - Brakuje mi tu spacingu przy Wadzie i Kiddzie jednoczesnie, chociaz na pewno nieprzyjemny team do grania i raczej ciezko sie bedzie przeciwko nim biegalo, gdy Kidd z Wadem sie rozpedza. Grant Hill jedna milosc.
LAF - Jezeli gra Parker i Iverson jednoczesnie, to jest to murowany wpierdol w D. Jezeli na PG gra Iverson, a na 2 Terry to jak wyzej. Brakuje mi tu plastra na obwodzie poza Artestem, albo chociaz przyzwoitego obronce na 1/2. Iverson jest niedoceniany, bo my purysci sie smiejemy ze jarali sie nim ludzie bo robil fajne crossovery, ale jednak brakuje mi tu permiter D i kazdy z grupy powinien to wykorzystac.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Reikai

Ronnie

Julek

blackmagic

Koelner

 

january

BMF

RappaR

PM

LAF

Reikai

1

2

3

5

4

 

3

1

2

4

5

Ronnie

2

1

4

5

3

 

2

3

5

1

4

Julek

2

5

1

4

3

 

3

1

2

4

5

blackmagic

2

3

4

1

5

 

2

1

4

3

5

Koelner

3

4

2

5

1

 

5

1

4

3

2

january

1

2

3

4

5

 

1

2

3

4

5

BMF

2

5

1

4

3

 

2

1

3

4

5

RappaR

3

4

2

1

5

 

3

2

1

4

5

PM

2

5

3

4

1

 

2

4

3

1

5

LAF

3

2

5

4

1

 

2

5

4

3

1

Średnia

2,1

3,3

2,8

3,7

3,1

 

2,5

2,1

3,1

3,1

4,2

Pewnie tego nie skończymy, ale tak to wygląda. ;]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

 

 

 

Reikai

Ronnie

Julek

blackmagic

Koelner

 

january

BMF

RappaR

PM

LAF

Reikai

1

2

3

5

4

 

3

1

2

4

5

Ronnie

2

1

4

5

3

 

2

3

5

1

4

Julek

2

5

1

4

3

 

3

1

2

4

5

blackmagic

2

3

4

1

5

 

2

1

4

3

5

Koelner

3

4

2

5

1

 

5

1

4

3

2

january

1

2

3

4

5

 

1

2

3

4

5

BMF

2

5

1

4

3

 

2

1

3

4

5

RappaR

3

4

2

1

5

 

3

2

1

4

5

PM

2

5

3

4

1

 

2

4

3

1

5

LAF

3

2

5

4

1

 

2

5

4

3

1

Średnia

2,1

3,3

2,8

3,7

3,1

 

2,5

2,1

3,1

3,1

4,2

Pewnie tego nie skończymy, ale tak to wygląda. ;]

Good job. Robimy Finał z matchupami i opisem pierwsze miejsca z dwóch grup ? Chyba jedyny realny sposób zeby to skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.