Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Alonzo napisał:

Dla Heat to gracz porównywalny z Bookerem - o czym sie często na Florydzie mówiło/pisało. 

6 minut temu, Alonzo napisał:

Herro to nie jest rezerwowy, tylko podstawowy shooting guard Heat na lata. 

1. O cie baton, nawet ja tak nisko Bookera nie cenie.

2. To jeszcze gorzej 

 

Problem w tym Alonzo że daliśmy mu już trochę pograć i te dwa ostatnie PO to jest tragedia. Fajny gracz na klepanie lamusow w styczniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Problem w tym Alonzo że daliśmy mu już trochę pograć i te dwa ostatnie PO to jest tragedia

ale czemu pomijasz udane PO w rookie season przy runie do Finałów, gdybyśmy mieli tak każdego rozliczać to taki Mitchell nie miałby prawa być tam gdzie jest po dwóch ostatnich PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Herro ma 23 lata jest po swoim trzecim sezonie czyniąc w każdym postępy, Clarkson na tym etapie kariery był dwa lata starszy i kopał się po czole w, średnia jakieś 52TS w lottery teamie na fatalnej trójce, zanim stał się jednym z lepszych rezerwowych trzeba było czekać następne x lat, nie wiem więc jak w takiej sytuacji można mówić, że 52/4 to jest jakiś punkt odniesienia, wypada się trochę zastanowić czasem co się pisze albo nie pisać nic 

Porównywanie Herro do Clarksona jest kompletnie nietrafione przez Elyego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale czemu pomijasz udane PO w rookie season przy runie do Finałów, gdybyśmy mieli tak każdego rozliczać to taki Mitchell nie miałby prawa być tam gdzie jest po dwóch ostatnich PO

Zastosowałem to samo, co stosuje się wobec Lakers czyli że bańka się nie liczy :P

A tak serio, to nieprawda jest ze on co roku robi postępy. Po udanej bańce mieliśmy fatalny sezon gdzie wypadł z rotacji, a reporty z szatni Heat mówiły o tym, że odjebalo chłopu przez te piosenki o nim Jacka Harlowa i sodówka max.

Rok temu wyglądał dobrze w RS, ale w PO był znowu niegrywalny.

2020/21 - 18.2 net rtg w PO

2021/2022 -7.7

Tyczka w obronie i ceglarz. Możemy założyć, że wróci do formy z bańki, ale nic na to nie wskazuje na ten moment i bardziej banka była fluke niż jego realna wartością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

2020/21 - 18.2 net rtg w PO

2021/2022 -7.7

wciąż to nie jest nic co miałoby go skreślać, ilu znasz 21-22latków mający pozytywny impact w PO? przepłacony jest na pewno, ale teraz to standard już, Heat zaryzykowali świadomie, myślisz, że oni tych adv stats nie znają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

A tak serio, to nieprawda jest ze on co roku robi postępy. Po udanej bańce mieliśmy fatalny sezon gdzie wypadł z rotacji, a reporty z szatni Heat mówiły o tym, że odjebalo chłopu przez te piosenki o nim Jacka Harlowa i sodówka max.

Ło!!!! Kiedy wypadł z rotacji?

Qrde.. nie tylko przegapiłem contenderowanie Heat wg liczbnych userów z forum jak mieliśmy w Heat lata wielkiej smuty polebronowych w Miami, to na dodatek przegapiłem tez Herro wypadającego z rotacji..

Tam były kontuzje a nie wypadnięcie z rotacji. Natomiast tak - odwaliło mu z popularnością po bańce i grą w reklamach i tam różne rozmowy z graczem były nie tylko Rilesa i Spo, ale też szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alonzo napisał:

Ło!!!! Kiedy wypadł z rotacji?

Qrde.. nie tylko przegapiłem contenderowanie Heat wg liczbnych userów z forum jak mieliśmy w Heat lata wielkiej smuty polebronowych w Miami, to na dodatek przegapiłem tez Herro wypadającego z rotacji..

Tam były kontuzje a nie wypadnięcie z rotacji. Natomiast tak - odwaliło mu z popularnością po bańce i grą w reklamach i tam różne rozmowy z graczem były nie tylko Rilesa i Spo, ale też szatni.

1. Nie contenderowanie, a nie bycie zaoraną organizacja. Dalej nie przyznasz ze nie miałeś racji? :P

2. Wypadl z rotacji to może dużo powiedziane i przesadziłem,  ale były sytuacje że był zbenchowany i gral ogony, w okolicach stycznia lub trochę później bodajze, potem jego wypowiedzi że musi się poprawić itd. Były kwasy z nim, Spo gral nim mniej, pamiętam serie artykułów w prasie USA. Miałem na myśli bardziej zbenchowanie przez niegranie nim w końcówkach, było coś takiego jak dobrze pamiętam.

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wciąż to nie jest nic co miałoby go skreślać, ilu znasz 21-22latków mający pozytywny impact w PO? przepłacony jest na pewno, ale teraz to standard już, Heat zaryzykowali świadomie, myślisz, że oni tych adv stats nie znają?

Pozytywny, a totalnie minusowy za 130 baniek to jednak imo co innego.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

1. Nie contenderowanie, a nie bycie zaoraną organizacja. Dalej nie przyznasz ze nie miałeś racji? :P

Już się nauczyłem, że realia a forumowa rzeczywistość to dwa różne światy. :)

W momencie gdy Twoja największą nadzieją na upside jest atletyzm Jamesa Ennisa i niespodziewanie dobra postawa nonamea Tylera Johnsona  w Summer League wiedz, że jesteś w ciemnej d.. Rożnica jest tylko jak się z tego wychodzi..

6 minut temu, Reikai napisał:

 

2. Wypadl z rotacji to może dużo powiedziane i przesadziłem,  ale były sytuacje że był zbenchowany i gral ogony, w okolicach stycznia lub trochę później bodajze, potem jego wypowiedzi że musi się poprawić itd. Były kwasy z nim, Spo gral nim mniej, pamiętam serie artykułów w prasie USA. Miałem na myśli bardziej zbenchowanie przez niegranie nim w końcówkach, było coś takiego jak dobrze pamiętam.

Nie pamiętam jak było z końcówkami niektórych meczy - możliwe że nie grał czasami w końcówkach, ale w rotacji był zawsze. Bardzo dobrze grający Nunn za to był poza rotacją bo stawiali na Herro. Nunn musiał sie przebijać  cały sezon, a szanse dostawał właśnie jak wypadał z urazami Herro. Te urazy (wypadanie i powroty) utrudniały Herro wtedy złapanie odpowiedniego rytmu - ja tak to zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Pozytywny, a totalnie minusowy za 130 baniek to jednak imo co innego.

NetRtg nie odzwierciedla realnego impactu zawsze i wszędzie, dwa lata temu Nurek miał +kilkanaście przy -8 Joka, a Nuggets i tak wygrali w sześciu meczach 

ponawiam pytanie, kto w wieku 21 lat zagrał PO na poziomie veterana i dał impact na poziomie kontraktu Herro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale czemu pomijasz udane PO w rookie season przy runie do Finałów, gdybyśmy mieli tak każdego rozliczać to taki Mitchell nie miałby prawa być tam gdzie jest po dwóch ostatnich PO

To było w bańce? Gość jest przepłacony i tyle w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Herro ma 23 lata jest po swoim trzecim sezonie czyniąc w każdym postępy, Clarkson na tym etapie kariery był dwa lata starszy i kopał się po czole w, średnia jakieś 52TS w lottery teamie na fatalnej trójce, zanim stał się jednym z lepszych rezerwowych trzeba było czekać następne x lat, nie wiem więc jak w takiej sytuacji można mówić, że 52/4 to jest jakiś punkt odniesienia, wypada się trochę zastanowić czasem co się pisze albo nie pisać nic 

Czyli nie zrozumiałeś koljeny raz wpisu. Powiedz mi czemu porównujesz Clarksona w 3 roku kiedy ja pisałem o Clarksonie w momencie podpisania umowy z Jazz?

TS mieli takie same ( Clarkson nawet lepsze) byli tak samo fatalnymi obrońcami. Punkty zdobywali takie same jeśli uwzględnimy różnice w minutach gry. Jedyne plusy Herro to ,że jest młodszy i jest mniej egoistyczny. ale to co udowodnił to,ze jest koszmarny w PO, Powiedz mi w czym on jest 2 razy lepszy od CLakrsona ,ze chcesz mu płacić 100/4... To są pieniądze jakie otrzymał Brunson , który jest lepszy od Herro praktycznie wkażdym aspekcie gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

NetRtg nie odzwierciedla realnego impactu zawsze i wszędzie, dwa lata temu Nurek miał +kilkanaście przy -8 Joka, a Nuggets i tak wygrali w sześciu meczach 

ponawiam pytanie, kto w wieku 21 lat zagrał PO na poziomie veterana i dał impact na poziomie kontraktu Herro?

Chlop zaskoczył ligę(tak jak Duncan Robinson), bo nikt nie traktował ich powaznie/nie znali ich/nie było wiadomo jak ich kryć.

Odkąd pojawiły się game plany, to Herro od tego słynnego meczu gdzie rozjebal Lakers i robił mine ala Lebron I stał się memem(w pozytywnym tego słowa znaczeniu), Tyler przez ostatnie 27(!) Meczów w PO od tego czasu:

12.9 pts (while taking 12.3 FGA) on 40% FG% and 28% from 3pt range. He has scored 20 3 times in those 27 games. Kto dal taki impact w tym wieku? No pewnie z 1500 graczy.

Oceniasz go na podstawie kilku meczów w bańce 2 lata temu, gdy od tego czasu mamy ogromną probke jak okropnym ceglarzem i tyczka w obronie jest Herro. 

Chlop zarabia tyle co Mitchell, a nie można nim grac w PO powaznych minut, gimme a break.

Herro 130/4

Robinson 90/5

Co oni tam cpia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi ,że Clarkson to taki sam gracz jak Herro ale daje mniej wiecej to samo czyli dużo punktów z ławki ze słaba obroną . Nie płacisz takiemy graczowi 25 czy 30 mln za sezon. Biorą pod uwage młodość poziom 18-20 to już bardziej adekwatne

Ale wszystko powyżej to przesada a umowa 130 to już w ogóle nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Czyli nie zrozumiałeś koljeny raz wpisu. Powiedz mi czemu porównujesz Clarksona w 3 roku kiedy ja pisałem o Clarksonie w momencie podpisania umowy z Jazz?

TS mieli takie same ( Clarkson nawet lepsze) byli tak samo fatalnymi obrońcami. Punkty zdobywali takie same jeśli uwzględnimy różnice w minutach gry. Jedyne plusy Herro to ,że jest młodszy i jest mniej egoistyczny. ale to co udowodnił to,ze jest koszmarny w PO, Powiedz mi w czym on jest 2 razy lepszy od CLakrsona ,ze chcesz mu płacić 100/4... To są pieniądze jakie otrzymał Brunson , który jest lepszy od Herro praktycznie wkażdym aspekcie gry

Herro i Clarkson to dwa zupełnie inne typy graczy. Clarkson to rezerwowy, albo statpadder w tankerze, a Herro jest na początku swojej koszykarskiej kariery. Na elaboraty dlaczego nie mam czasu - ogólnie Heat stawiają na swojego chłopaka i z sezonu na sezon zwiększają jego rolę.

Nie rozumiem porównania do Brunsona.. Brunson jest mega solidny, ale Herro ma dużo wyższy sufit.

Ogólnie popełniacie chyba podstawowy błąd - porównując ten kontrakt Herro do jego aktualnych osiągnięć wg stats z playoffs. Heat chyba coś w nim widzą inwestując taką $$$. To bardziej kasa za to, czego się od niego oczekuje w przyszłości.

3 minuty temu, Reikai napisał:

Chlop zaskoczył ligę(tak jak Duncan Robinson), bo nikt nie traktował ich powaznie/nie znali ich/nie było wiadomo jak ich kryć.

Odkąd pojawiły się game plany, to Herro od tego słynnego meczu gdzie rozjebal Lakers i robił mine ala Lebron I stał się memem(w pozytywnym tego słowa znaczeniu), Tyler przez ostatnie 27(!) Meczów w PO od tego czasu:

12.9 pts (while taking 12.3 FGA) on 40% FG% and 28% from 3pt range. He has scored 20 3 times in those 27 games. Kto dal taki impact w tym wieku? No pewnie z 1500 graczy.

Oceniasz go na podstawie kilku meczów w bańce 2 lata temu, gdy od tego czasu mamy ogromną probke jak okropnym ceglarzem i tyczka w obronie jest Herro. 

Chlop zarabia tyle co Mitchell, a nie można nim grac w PO powaznych minut, gimme a break.

Herro 130/4

Robinson 90/5

Co oni tam cpia?

To porównaj sobie statsy Twojego LaVinea z playoffs i porównaj to z jego zarobkami - to takie gadanie..

Heat inwestują w chłopaka, którego sami kształtowali od draftu.

Jednak jedno widać po Heat - idą all in z tymi kontraktami dla swoich graczy. Mnie najbardziej ciekawi jak ostatecznie rozwiążą problem luki na czwórce po PJ Tuckerze. Koncepcji kilka jest - obaczymy na co postawią. Crowder chyba odpada, bo nie ma jak pozyskać go by spiąć kontrakty, a przy tym Heat wchodzą w luxury tax, którego jeszcze w tym sezonie chcą uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

może dla Ciebie. w bańce różne dziwne rzeczy się działy i jeśli jedynym atutem aby dać szansę czy wysoki kontrakt Hero to jest gra za ten okres to samo świadczy o czym dyskutujemy.

nikt tego nie dał za okres w bańce, ten argument jest inwalidą od początku, działy się takie dziwne rzeczy, że praktycznie wszystkie występy w niej się bronią, gracze, którzy tam błyszczeli w mniejszym lub większym stopniu dalej potwierdzają swoją wartość nie licząc oczywiście swieżaków jak Herro czy MPJ ale to jest naturalne 

9 minut temu, Reikai napisał:

Kto dal taki impact w tym wieku? No pewnie z 1500 graczy.

dalej nie rozumiesz, daj mi nazwisko gracza, który nie zawodził w PO mając 21 lat i nie jest teraz superstarem przynajmniej, ja nie bronię Tobie möwić, że ten kontrakt jest bez sensu, ale posługujmy się argumentami, które o czymś świadczą, dla mnie w tym wieku dwie nawet fatalne serię nie znaczą nic, Heat oczekują zwrotu za 2-3 lata kiedy TH będzie wchodzić w prime 

17 minut temu, ely3 napisał:

Czyli nie zrozumiałeś koljeny raz wpisu. Powiedz mi czemu porównujesz Clarksona w 3 roku kiedy ja pisałem o Clarksonie w momencie podpisania umowy z Jazz?

próbowałem Tobie uzmysłowić, że Clarkson nigdy nawet nie był na takim poziomie, a porównywanie potencjału Herro do typka, który zaczął coś grać pod koniec kariery to absurd 

21 minut temu, ely3 napisał:

TS mieli takie same ( Clarkson nawet lepsze) byli tak samo fatalnymi obrońcami.

nie mieli 

22 minuty temu, ely3 napisał:

To są pieniądze jakie otrzymał Brunson , który jest lepszy od Herro praktycznie wkażdym aspekcie gry

to oczywiście kolejna nieprawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.