Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, marceli73 napisał:

Teoretycznie tak ALE. Jak chcą zrzucić kontrakt Westbrooka nie wspominając o dodaniu w dealu wartościowych zawodników za niego to musza dopłacić i to sporo. Za same picki by cos dostali ale mają hard cap i nie mogą wchłonąć żadnej umowy.

To jest Twoja opinia. Rzeczywiste ceny kształtuje rynek. Czy za Conley'a i Bogdanovica ktoś da więcej, niż pick i expiring? Jeżeli tak, to spoko, nie ma o czym mówić. A jeżeli nie?

Przy założeniu oczywiście, że Utah idzie w przebudowę.

A Lakers nie mają hard capu

Cytat

Jak chcieliby zrzucić westbrooka to albo dokładają picka albo biorą dłuższe umowy innych kancerów o mniejszych kontraktach. tego kancera już nawet w NY czy Sacramento nie chcą. Nie ma żadnej wartości. Nawet nie wiem czy  więcej co Wall. 

Bez znaczenia, czy to Wall, Westbrook, czy Miś Koralgol. Dla klubu przejmującego to po prostu wyrównanie salary w wymianie, a zawodnik i tak zostanie wykupiony.

No i nie mówię przecież, że bez picku. Rozchodziło się o dwa.

22 godziny temu, ely3 napisał:

A widzisz klub w NBA , który by chciał sobie wyczyścic listę płac na przyszłe lato? Przyszły rok jest ubogi w wolnych agentów.

Wiggins będzie nr 3 jeśli Middleton zrezygnuje z ostatniego roku.  Do tego RFA to akurat słaba klasa gdzie Barrett Herro czy Poole to będa najlepsze nazwiska. Nie licząc Le Brona , który nie ruszy się z LAkers i Middletona ,który nie ruszy się z Bucks to nie ma kogo pozyskać...

A jakie to ma tutaj znaczenie? Wartością wymiany jest pick, Westbrook to niezbędny balast, ale zawsze lepiej przejąć balast na rok, niż na dwa czy trzy.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras jeśli Tobie chodzi że do RW dorzucasz wybór Lakers to ok. Normalna cena ale ja zrozumiałem ciebie że dla ciebie sama wartość daje spadająca umowa i nie trzeba dorzucić wyboru. Na to nie ma szans bo spadające umowy od kilku lat mają niską wartość 

@Reikai Knicks się wycofali podobno bo nie chcą płacić ceny podanej przez jazz a nikt inny nie jest blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

https://www.espn.com/nba/story/_/id/34250337/russell-westbrook-long-agent-thad-foucher-parting-ways-irreconcilable-differences

Brick rozstał się z wieloletnim agentem, ten chciał żeby Westbrook został w Lakers, ten wręcz przeciwnie.

Może Russell chce do Chin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Ale jakie szczegóły? 

Nic kompromitującego, nic czego (w większości) już nie wiedzieliśmy 

Zazwyczaj rozstania wygladaja tak, ze dziekuje za wspolprace, do widzenia.

Tutaj chlop wywleka to, czego on chcial, czego nie chcial Westbrook, wchodzi w szczegoly mowiac wprost ze Westbrook musi odbudowac swoja wartosc itd.. Po 14 latach reprezentowania go. Raczej nie kojarze takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'wywleka'? dziwne slownictwo, kompletnie niezrozumiala interpretacja. jesli 2 typow ma krancowo odmienne opinie w jakiejs kwestii, to staje sie oczywistym, ze dalsza kooperacja nie jest mozliwa. przeciez ten agent jeno nakreslil kontekst sytuacji. czy ujawnil jakies intymne (czyli takie, ktore czasem obarczane sa klauzula poufnosci) szczegoly ich wspolpracy? - nie! czy w jakikolwiek sposob uchybil westbrookowi tym 'oswiadczeniem'? - nie! przeciwnie, pozostajac przy swej (odmiennej) opinii pokazal, ze go szanuje, ze mu 'zalezy'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Zazwyczaj rozstania wygladaja tak, ze dziekuje za wspolprace, do widzenia.

Tutaj chlop wywleka to, czego on chcial, czego nie chcial Westbrook, wchodzi w szczegoly mowiac wprost ze Westbrook musi odbudowac swoja wartosc itd.. Po 14 latach reprezentowania go. Raczej nie kojarze takich sytuacji.

Jednynie napisał że nie zgodzili się w tej jednej konkretnej kwestii i to zdecydowalo o rozstaniu, wcześniej opisał wspólne sukcesy i tyle 

Nie widzę tam nic kontrowersyjnego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ely3 napisał:

@Jendras jeśli Tobie chodzi że do RW dorzucasz wybór Lakers to ok. Normalna cena ale ja zrozumiałem ciebie że dla ciebie sama wartość daje spadająca umowa i nie trzeba dorzucić wyboru. Na to nie ma szans bo spadające umowy od kilku lat mają niską wartość

Rozchodziło się o to, czy jeden pick, czy dwa.

Spadające umowy mają jednak wartość w pewnych sytuacjach, np. kiedy klub ma zawodników, którym kończą się debiutanckie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

Jednynie napisał że nie zgodzili się w tej jednej konkretnej kwestii i to zdecydowalo o rozstaniu, wcześniej opisał wspólne sukcesy i tyle 

Nie widzę tam nic kontrowersyjnego 

 

Za oceanem jednak przeważają reakcje ze powinien ten komentarz zachować tylko dla siebie. 

5 godzin temu, kcp78 napisał:

'wywleka'? dziwne slownictwo, kompletnie niezrozumiala interpretacja. jesli 2 typow ma krancowo odmienne opinie w jakiejs kwestii, to staje sie oczywistym, ze dalsza kooperacja nie jest mozliwa. przeciez ten agent jeno nakreslil kontekst sytuacji. czy ujawnil jakies intymne (czyli takie, ktore czasem obarczane sa klauzula poufnosci) szczegoly ich wspolpracy? - nie! czy w jakikolwiek sposob uchybil westbrookowi tym 'oswiadczeniem'? - nie! przeciwnie, pozostajac przy swej (odmiennej) opinii pokazal, ze go szanuje, ze mu 'zalezy'...

Gosciu dosyć skutecznie żerował na talencie zerowego odcinając od tych potężnych pieniędzy 10%. Na moje zachował się całkowicie nieprofesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

That's a decent source, a longtime sports radio broadcaster. He holds down the morning show on the main sports radio station. This person did the same thing when Gobert was traded. He said that Gobert would be traded within 24 hours on the morning radio program. The Gobert-to-Minnesota trade went public that afternoon. He has good sources.

 

Today he's saying that a Donovan Mitchell trade is agreed upon and being finalized. It could be announced very soon.

 

@ely3 a jednak? Nie do końca wierze w reporty, że nie będzie wymiany.

https://www.reddit.com/r/nba/comments/w4nitx/scott_anderson_ive_been_receiving_texts_as_we/

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

Dokładnie, te reporty o braku wymiany były tyłki po to by Knicks cos dorzucili

Raporty mówiły ,że Knicks się wycofali bo JAzz chce za dużo a Jazz powiedziało ,że albo dostaną to co chcą albo wymiany nie ma

7 godzin temu, josephnba napisał:

Nie potrzebują gracza który zamknie im drogę ku przebudowie 

Mitchell ma 25 lat. Jaką Ty chcesz robić przebudowę.? Wyrzucić młodych by mieć jeszcze młodszych? Thunder ma się pozbyć Shaia bo im przeszkadza ww przebudowie albo Memphis JJJ po oddaniu Conleya?  Ja  nie jestem zwolennikiem przebudowy typu zaorajmy wszystko . Bo na kim chce Jazz oprzec przebudowe? :iczy na cud i nr 1 draftu?  Jazz nie ma sensownej młodzieży. Będą mieć dużo wyborów ale wystarczy popatrzeć na Thunder czy Magic jak to cięzko idzie ..

Dla mnie oddanie Mitchella to nie przebudowa tylko zaoranie wszystkiego i liczenie ,że nowa ekipa będzie lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał:

Raporty mówiły ,że Knicks się wycofali bo JAzz chce za dużo a Jazz powiedziało ,że albo dostaną to co chcą albo wymiany nie ma

Mitchell ma 25 lat. Jaką Ty chcesz robić przebudowę.? Wyrzucić młodych by mieć jeszcze młodszych? Thunder ma się pozbyć Shaia bo im przeszkadza ww przebudowie albo Memphis JJJ po oddaniu Conleya?  Ja  nie jestem zwolennikiem przebudowy typu zaorajmy wszystko . Bo na kim chce Jazz oprzec przebudowe? :iczy na cud i nr 1 draftu?  Jazz nie ma sensownej młodzieży. Będą mieć dużo wyborów ale wystarczy popatrzeć na Thunder czy Magic jak to cięzko idzie ..

Dla mnie oddanie Mitchella to nie przebudowa tylko zaoranie wszystkiego i liczenie ,że nowa ekipa będzie lepsza

Tylko należy wziąć pod uwagę to, że Ainge nie lubi się bawić w półśrodki i raczej będzie chciał potworzyć Boston z draftowaniem core zespołu przez kilka lat. Ja Mitchella lubię bardzo, ale A) jest 6.0 undersized guarsem, który do finałów Cie nie zaprowadzi, b) zapewne Ainge nie ceni go na tyle, żeby budować na nim drużynę, a sam Mitchell pewnie srednio chce spędzić prime w Jazz na tankowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ely3 napisał:

 

Mitchell ma 25 lat. Jaką Ty chcesz robić przebudowę.? Wyrzucić młodych by mieć jeszcze młodszych? Thunder ma się pozbyć Shaia bo im przeszkadza ww przebudowie albo Memphis JJJ po oddaniu Conleya?

Że co proszę?

SGA miał 21 lat, kiedy Thunder zaczęli tankowanie. Był po debuiutanckim sezonie. I oni przecież wytransferowali Paula George'a za niego. To on był tym młodym, na którym oparli przebudowę.

JJJ miał 20 lat, kedy Grizzlies oddawali Conleya. Był po debiutanckim sezonie

Thunder przebudowali się w stylu Jazz, Grizzlies nie. Thunder po 3 latach to nadal tylko drużyna z ogormnym potencjałem, a nie team, który udowodnił, że może o coś walczyć. Mitchell ma rocznikowo 26 lat. Za 3 lata będzie miał 29. Marnowanie swojego prime w tankerze to rzadkość. Analogii do Sophomore SGA i sophomore JJJ, którzy w momencie rozpoczęcia przebudowy nie mogli nawet kupić alkoholu w sklepie nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.