Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Narracją mojego posta było, że sednem problemu nie jest Irving z innym Durantem, a fakt, że na dłuższą metę dotychczasowy kształt NBA (przed ~2010) był nie do utrzymania (patrz piłka, gdzie zawodnicy od wielu lat zmieniają sobie kluby gdy zapragną vs NBA, gdzie Durant czy LeBron mają u wielu legacy asteriska). To, czy to jest złe (wieczna inba), czy dobre (wieczna inba), w sumie każdy może sobie ocenić we własnym zakresie, mnie to średnio obchodzi, pomysły o jakimś karaniu zawodników to mrzonki ze względu na powyższe, do tego się odnosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2022 o 14:25, eF. napisał:

Towns na PF = xDDD. Generalnie Towns do Goberta nie pasuje, a w PO ich szybko wyjaśnią, dlatego ten deal dla Soty jest naprawdę komiczny

Dla tych wszystkich co tak pajacują z tym "niedopasowaniem" - KAT z Diengiem zagrał jakieś 3,5 tys minut i mają +3 NetRtg, z Tajem Gibsonem jakieś 3,2 tys min i blisko +5 NetRtg, z Vanderbiltem jakieś 1,4 tys minut i +7 NetRtg... Ja nie jestem fanem tego dealu, ale KAT jest coraz lepszy (choć tak - wolny jak na 4), a Gobert wydaje się jednak lepszy od każdego z w/w... i może nie trafia na Clippers z Batumem w PO 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Baptizia napisał:

To byłby majstersztyk w wykonaniu Warriors.

rozwin prosze,bo ja widze,to odwrotnie.

po Takich po w wykonaniu wigginsa (szczegolnie w obronie-a on moze byc tylko lepszy), poola (ktory bedzie tylko lepszy) dodawanie bardzo przyszlosciowego kuminge i kota w worku wisemana,to wg  mnie slaby deal dla gsw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BMF napisał:

Narracją mojego posta było, że sednem problemu nie jest Irving z innym Durantem, a fakt, że na dłuższą metę dotychczasowy kształt NBA (przed ~2010) był nie do utrzymania (patrz piłka, gdzie zawodnicy od wielu lat zmieniają sobie kluby gdy zapragną vs NBA, gdzie Durant czy LeBron mają u wielu legacy asteriska). To, czy to jest złe (wieczna inba), czy dobre (wieczna inba), w sumie każdy może sobie ocenić we własnym zakresie, mnie to średnio obchodzi, pomysły o jakimś karaniu zawodników to mrzonki ze względu na powyższe, do tego się odnosiłem.

Nie wiem czemu ustawiasz granice z 2010 ( data z Miami i prime ligi graczy?) gdy data graniczna to 2021 lub 2022 i bandyckie zachowanie pseudo gwiazd gdzie biorą najwyższy finansowo scenariusz a potem dopiero rozwiązują problem przynależności klubowej  kiedyś wyliczali ile musza poświecić / utracić aby grać tam gdzie chcą 

dzis: idą gdzie najdrożej a potem korekta i to w bezmyślnym stylu 

to ze to liga graczy to medialne określenie i rzeczywistość ostatnich praktyk i możliwości CBA a raczej braku zapisów zabezpieczających kluby 

kluby im gorzej tym lepiej bo pójdzie korekta nowych zapisów na niewyobrażalnym poziomie  

bedzie lock out ale dziś kluby maja tak ciężko ze nie maja nic do stracenia  pójdą all in 

 

1 minutę temu, jordan20 napisał:

rozwin prosze,bo ja widze,to odwrotnie.

po Takich po w wykonaniu wigginsa (szczegolnie w obronie-a on moze byc tylko lepszy), poola (ktory bedzie tylko lepszy) dodawanie bardzo przyszlosciowego kuminge i kota w worku wisemana,to wg  mnie slaby deal dla gsw

Mieli 5 minut na tle takiego przeciwnika w PO. Sell high. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Nie wiem czemu ustawiasz granice z 2010 ( data z Miami i prime ligi graczy?) gdy data graniczna to 2021 lub 2022 i bandyckie zachowanie pseudo gwiazd gdzie biorą najwyższy finansowo scenariusz a potem dopiero rozwiązują problem przynależności klubowej 

Eee, dla organizacji lepiej, że zawodnik X (nie wiem, Durant) podpisuje maxa, a potem trade requestuje, niż jakby po prostu se uciekł. Jakby taki Kawhi podpisał maxa, a potem uciekł ze Spurs, to teraz Spurs możliwe, ze nie byliby w dupie, bo miałby dużo większe value na rynku. Trade requesty - i powiedzmy, że to jest real problem w tej sytuacji - mogą kończyć się źle jak jakiś zawodnik na końcu kontraktu chce uciec (ew. Pop gardzi Ingramem), to jest np. problemem z Irvingiem dla Nets, tzn. niby wciąż Kyrie może być mocny, ale pod względem value to być może poziom jakiegoś startera.

Tylko wciąż lepiej niż stracić za free. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baptizia napisał:

To byłby majstersztyk w wykonaniu Warriors. 

Jaki majstersztyk? Po co im kur.... znowu Durant. Zreszta na miejscu Duranta miałbym troche honoru żeby wiecej nie przychodzić do Warriors. Warriors ma najwieksze szanse na powtórke bez duranta plus zostawiając młodzież mogą myślec 10 lat do przodu. Po co sobie tym niewdziecznikiem zawracać DUPĘ pytam. 

 

Z drugiej strony patrząc na Brooklyn to po tym jak ich zgwałcił Ainge i tak mieli szczęscie ze przyszli do Nich za darmo Irwing i Praktycznie za darmo Durant. Teraz maja szansę za nich cioś wyciągnąć i ta młodziesz to by była przyszłośc tego biednego faszystowskiego stanu. 

 

GS najwyżej może oddać Wiggins Kuminga plus jakies picki. Poola i Wiesmana nie pozwoliłbym ruszyć. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poole jest fajny ale czy zajebisty? 

W PO był słaby, nieregularny 

Większą wartość dla warriors powinien mieć Wiggins, który może z powodzeniem zastąpić Greena plus ma arsenal ofensywny  

 

 

A co się tyczy Lakers i nets 

Jeśli LEbrons Lakers to jedyny klub w nba, który chce irvinga to NJN nie mają wyboru, ale jeśli jest ktoś, kto może im dać przede wszystkim picki to nie widzę sensu w takim dealu dla Nets 

 

Lakers urządza każdy transfer, który wyśle w pizdu Westbrooka, nets niekoniecznie każdy który wyśle Irvinga bo mogą poczekać na promocję, oni nie muszą o nic grać, każdy ich skreślił, Lakers muszą udawać że są contenderem żeby lebruś mógł po raz 303ci powiedzieć że jest goat

 

3 godziny temu, ignazz napisał:

To raczej wiadomość Goran nie w Dallas. Co teraz ? Mavs?

Ale o co chodzi?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

Poole jest fajny ale czy zajebisty? 

W PO był słaby, nieregularny 

W PO był dobry ale i nieregularny, ale nieśmiało przypominam że to 23 letni chłopak, grajacy 3 sezon w lidze i pierwsze PO.

"W PO był słaby" 😁

A i pomijając na chwilę że powrót IsoKevina do GSW to jakaś abstrakcja, to na pewno nie oddałbym za niego Kuminge, patrząc na to jak Warriors pracują z młodymi to może być wymiatacz, a talent ma duuuuuży.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Otto Porter Jr.’s deal with the Raptors is worth $12.4 million over 2 years, with a player option for the second season``.

jakby nie podatnosc na kontuzje spokojnie dostalby z 2 razy tyle.

ale,ze jest to zawodnik na max 50-60 meczow w sezonie,na jakies 15-20 minut-stad taka wysokosc kontraktu.

gsw ladnie go konserwowali w rs i dozowali minuty (brak gier b2b) i na byl w miare zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan A. napisał:

W PO był dobry ale i nieregularny, ale nieśmiało przypominam że to 23 letni chłopak, grajacy 3 sezon w lidze i pierwsze PO.

"W PO był słaby" 😁

A i pomijając na chwilę że powrót IsoKevina do GSW to jakaś abstrakcja, to na pewno nie oddałbym za niego Kuminge, patrząc na to jak Warriors pracują z młodymi to może być wymiatacz, a talent ma duuuuuży.

 

Z tym Kumingą to mam pewną flagę przy nim. Otóż chłopak  rozwija się w ofensywie ale w defensywie jakby odwrotnie. W PO był przez to niegrywalny. Ale wiadomo to młody gracz ma czas. 

 

5 minut temu, jordan20 napisał:

,,Otto Porter Jr.’s deal with the Raptors is worth $12.4 million over 2 years, with a player option for the second season``.

jakby nie podatnosc na kontuzje spokojnie dostalby z 2 razy tyle.

ale,ze jest to zawodnik na max 50-60 meczow w sezonie,na jakies 15-20 minut-stad taka wysokosc kontraktu.

gsw ladnie go konserwowali w rs i dozowali minuty (brak gier b2b) i na byl w miare zdrowy

Trzeba przyznać, że ładnie zyskują grace na grze w GSW. GP2, Otto Porter. Nie dość, że pierścionek to jeszcze zakotwiczenie w lidze na trochę lepszych warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sebastian napisał:

Trzeba przyznać, że ładnie zyskują grace na grze w GSW. GP2, Otto Porter.

Otto Porter przecież jeszcze niedawmo miał maxa.

@BMF Ta liga stała się ligą graczy ale sami właściciele sa sobie winni.

Otto Porter dostał maxa po 1 dobrym sezonie

Shai w Thunder dostał maxa w sumie to nie waidomo za co bo on nie ma żadnego skilla na elitarnym poziomie. Garland dostał choć tez nic nie wskazuje by wskoczył na poziom All Star. Właściciele najpierw tankują potem robią z młodych zawodników lideów a potem im dają maxa. Takie historie jak ta z Collinsem przymuszonym by maxa nie dostał czy teraz z Aytonem to rzadkosć

6 godzin temu, Reikai napisał:

Masai chyba miesza w kotle

A co ja ci pisałem kiedy było rzucane hasło ,że wg buków faworytem są Suns. Trochę czasu zajęło im ogarnięcie jak trudne jest złożenie wymiany sign and trade z Nets. . Podobno Raptors nie chce oddać Barnesa a Nets się upierają ale są zdecydowanie najblizej ogarnięcia wymiany. Myślę, że Raptors w końcu rzuci tego Barnesa ale wtedy zreduluje ilość wyborów oddanych do Nets

Sota nie chciała oddać McDanielsa i Jazz powiedziało Ok ale za to poproszą jeden wybór i jeden swap więcej i się na to sota zgodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Shai w Thunder dostał maxa w sumie to nie waidomo za co bo on nie ma żadnego skilla na elitarnym poziomie. Garland dostał choć tez nic nie wskazuje by wskoczył na poziom All Star

Coś Ci się grubo pomieszało.

SGA to jeden z najlepiej łamiących obronę i dostających się pod kosz graczy w całej lidze, a Garland wskoczył na poziom all-star już w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Warriorsi znowu ściągneli  duranta  za Wigginsa, Poola, Wiesmana i Kuminge to po zastanowieniu byłbym za. Tzn życzyłbym szybkiej kontuzji któremuś z trójcy GSW i szybszego końca jak GSW 2019. Tak żeby po nauczce z LAL i Brooklyn już wiecej nei chcieli tworzyć superteamów w lidze.  I żeby takie teamy były zupełnei ogołocone po tym etapie. Tymczasem możemy mieć znowu dwa superteamy. Tym razem LAL i GSW. LAL będzie superteamem (jak pozyskają Irvinga za Bricka) dopóki nie okaże się ze znowu Davis nie może grać w PO a GS może pójdzie ich drogą. OBY.  

Mam nadzieje że ta wymiana zamknie przyszłość GSW jak już tak chcą tu i teraz. Najlepiej jakby zaraz po wymioanie im sie coś sp.... 

POTENCJALNY POWRÓT DURANTA DO GSW TO DLA MNIE CHORY POMYSŁ. Znowu chcą zniszczyć ligę. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2022 o 23:02, Baptizia napisał:

To byłby majstersztyk w wykonaniu Warriors. 

chyba żaden kibic Warriors nie chce takiego trade'u

Durant bedzie mial skonczone  34 lata jeszcze przed starem sezonu, po ciężkich kontuzjach nie wiadomo ile lat na poziomie mu zostalo(to nie jest LeBron) i w zamian za to oddać calą sensowną młodzież? Gdy juz w tym momencie stracili bo odszedł i Payton i Porter(kij tam z Porterem ale Payton...), a w zamian przyszedł tylko DiVincenzo (nie wiem czy potwierdzone) i ponadto mieli by jeszcze oddac:

Wigginsa - all star ktory ma 27 lat i moze byc jeszcze lepszy, zreszta pokazal w finałach, że może być bdb w obronie i bardzo przydatny w ataku, Wisemana nr 2 draftu 2020, ktory przez kontuzje zagrał niecały 1 sezon póki co oraz Poole'a - koleś dopiero co skończył 23 lata, przy Currym fantastycznie się rozwija, za rok dwa może być spokojnie all starem + Kuminge - 19 latka który przy stratach w rosterze GSW może dostać więcej minut i tez się jakoś fajnie rozwinąć i poprawić rzut

przecież to byłby jeden z najgorszych deali w historii, a nie żaden majstersztyk, jeszcze brakowałoby, żeby w grudniu Durant się połamał i właściwie zakończył poważną karierę

 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.