Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

https://twitter.com/wojespn/status/1543335712103317506?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1543335712103317506|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nba.com%2Fnews%2Fzion-williamson-pelicans-contract-extension

Zion z maxem to lol z rozpaczy czy euforii? Będzie jak z Odenem czy jak z LeBronem i tytuł dla Pelicans?

 

 

Edytowane przez Binio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Jesli Lakers wybrzydzają Setha > Harrisa, to ładnie bezczelnie Pelinka jedzie. Powinien brac Harrisa i na kolanach dziękować.

Nie wiem czy zarząd NEts jest aż tak nie rozgarnięty ale oni mają swap w 23 25 27 i oddali niechronione wybory w 24 i 26

RW właśnie poprowadził Lakers z Jamesem do 8 nr w drafcie. Takie Nets pewnie do TOP5 draftu tylko ,że dla Rockets. Jaki to ma sens ta wymiana to ja nie wiem. To lepiej nie robić nic niż robić konflikt na dzień dobry RW-Ben Simmons. Obaj są tragiczni bez piłki obecnie. Na miejscu Soty bym zaproponował Russella za Irvinga.. Irving oryginalnie chciał wymiany do Soty bo chciał grać z Katem. Teraz też bym im pasował . Oczywiście Sota nie może im oddać żadnego wyboru draftowego niemniej wszystko jest dla nich lepsze niż branie RW do Bena. Pewnie Timber nie będzie stać na danie kolejnego maxa dla Irivnga a potem Edwardsa więc dużo by zależało od negocjacji niemniej Russellowi też się kończy umowa za rok a pewnie Irvinga są w stanie namówić na 2 letnie przedłużenie a Russell będzie szukał 4 letniej umowy i raczej nie będzie chciał mało.

Nie wiem czy tylko Lakers sie zgłosili ale samo kontynuowanie rozmów o wymianie za RW jest strzałem sobie w stopę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi mnie, co tutaj wypisujecie że trzeba dać za KD. Fura picków, młodzi... k****, to jest stary dziad po ciężkiej kontuzji i na grubej umowie. Nie warto za niego tyle dawać, ale chyba transfer Goberta przewrócił niektórym w głowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał:

 

 

Jesli Lakers wybrzydzają Setha > Harrisa, to ładnie bezczelnie Pelinka jedzie. Powinien brac Harrisa i na kolanach dziękować.

To są wstępne rozmowy ramowe, Nets muszą zobaczyć, co im zostanie w księgach po wymianie KD (aby ewentualnie nie zablokować dealu większej wartości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Utah Jazz ? Szanse na mistrza? Huh? 

Pewnie mu chodziło Jazz +Durant ale to i tak gruba przesada

 

2 godziny temu, january napisał:

Nets są w czarnej dupie, ale opcja cofnięcia się mocnego właśnie na ten

Lepiej wyjdą zostawiając sobie Irvinga i puszczając go za darmo niż branie teraz RW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ely3 napisał:

Lepiej wyjdą zostawiając sobie Irvinga i puszczając go za darmo niż branie teraz RW

RW spuszczą (może coś więcej), a pick zostanie. Zostawienie Irvinga nie pomoże w tanku, w jedynym sezonie gdzie mogą to zrobić dla siebie.

Poleci, ale jak już ogarną assety/obciążenia za KD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Na miejscu Soty bym zaproponował Russella za Irvinga.. Irving oryginalnie chciał wymiany do Soty bo chciał grać z Katem. Teraz też bym im pasował . Oczywiście Sota nie może im oddać żadnego wyboru draftowego niemniej wszystko jest dla nich lepsze niż branie RW do Bena. Pewnie Timber nie będzie stać na danie kolejnego maxa dla Irivnga a potem Edwardsa więc dużo by zależało od negocjacji niemniej Russellowi też się kończy umowa za rok a pewnie Irvinga są w stanie namówić na 2 letnie przedłużenie a Russell będzie szukał 4 letniej umowy i raczej nie będzie chciał mało.

 

Minnesota ma teraz uzupelnić skład i modlić się żeby chemia była w zespole z Gobertem. Dołączanie teraz Irvinga to za duże ryzyko i prawdopodobnie  strzał w stopę.

https://hoopshype.com/rumor/wolves-were-unwilling-to-part-with-anthony-edwards-or-kat-in-potential-kevin-durant-trade/

za to na miejscu Minny oddałbym KATa za Duranta bez wahania. Ale oddali wszystkie picki i młodych zdędnych graczy wiec nie ma czym  uzupełnić dealu.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, allen napisał:

Po cos Dany te picki wyrwal z Miny.

Nie wierze, ze bedzie je trzymał i czekal az DM odejdzie.

Ma ich tyle, ze moze wyciagnac Dyranta i jeszcze kogos.

Brooklyn nie zadowoli sie Conleyem Bogdanowicem i pickami. Za Michella Durant nie ma co przychodzić. Nie ma to seensu. Danny wziął picki bo robi przebudowę a czy zostanie Michell to zalezy czy Danny przekona go do woich pomysłow. Prawdopodobnie Mitchell i tak poleci za rok. Albo w trakcie przyszłego sezonu gdy te trady obecnie będą się negatywnie weryfikować.

Danny obok Priestiego to chyba najlepszy GM do przebudowy ale trzeba się będzie go pozbyć jak już ambicje mistrzowskie będą.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ely3 napisał:

Nie wiem czy zarząd NEts jest aż tak nie rozgarnięty ale oni mają swap w 23 25 27 i oddali niechronione wybory w 24 i 26

RW właśnie poprowadził Lakers z Jamesem do 8 nr w drafcie. Takie Nets pewnie do TOP5 draftu tylko ,że dla Rockets. Jaki to ma sens ta wymiana to ja nie wiem. To lepiej nie robić nic niż robić konflikt na dzień dobry RW-Ben Simmons. Obaj są tragiczni bez piłki obecnie. Na miejscu Soty bym zaproponował Russella za Irvinga.. Irving oryginalnie chciał wymiany do Soty bo chciał grać z Katem. Teraz też bym im pasował . Oczywiście Sota nie może im oddać żadnego wyboru draftowego niemniej wszystko jest dla nich lepsze niż branie RW do Bena. Pewnie Timber nie będzie stać na danie kolejnego maxa dla Irivnga a potem Edwardsa więc dużo by zależało od negocjacji niemniej Russellowi też się kończy umowa za rok a pewnie Irvinga są w stanie namówić na 2 letnie przedłużenie a Russell będzie szukał 4 letniej umowy i raczej nie będzie chciał mało.

Nie wiem czy tylko Lakers sie zgłosili ale samo kontynuowanie rozmów o wymianie za RW jest strzałem sobie w stopę

Teraz jesteśmy na etapie, że Kyrie nie podpisze z nikim kontraktu poza Lakers, zapewne tez jest w stanie siedzieć cały sezon I mieć wszystko gdzieś, nikt go nie tknie poza Lakers. Taki Westbrook chociaz daje ci czysty cap Space za rok i mozesz go zwolnić. Kyrie to jest to, co Davis przy trade request- na start mowil, że z nikim innym nie podpisze extension. Nets są zmuszeni handlować z Lakers. Kyrie po prostu zaskoczył Nets swoim opt in stawiając ich pod ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marceli73 napisał:

Minnesota ma teraz uzupelnić skład i modlić się żeby chemia była w zespole z Gobertem. Dołączanie teraz Irvinga to za duże ryzyko i prawdopodobnie  strzał w stopę.

https://hoopshype.com/rumor/wolves-were-unwilling-to-part-with-anthony-edwards-or-kat-in-potential-kevin-durant-trade/

za to na miejscu Minny oddałbym KATa za Duranta bez wahania. Ale oddali wszystkie picki i młodych zdędnych graczy wiec nie ma czym  uzupełnić dealu.

Twoim zdaniem ile by musieli dopłacić do Duranta, żeby za KATa go puścili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kevin Durant reportedly has the Phoenix Suns and Miami Heat at the top of his trade list. A deal to the Suns is difficult to put together because of sign-and-trade complications involving Deandre Ayton on both the Suns and Nets sides.

A trade to the Heat is complicated by Durant's own desires. Durant reportedly wants to play in Miami only if the Heat keep Jimmy Butler, Kyle Lowry and Bam Adebayo.

While it's understandable why Durant would want to play with the Heat's best players, it makes finding a trade package virtually impossible. Miami simply doesn't have the available matching salary without including one of those three players. Trading Adebayo to Brooklyn is also not allowed as long as Ben Simmons remains on the roster. This is due to both Adebayo and Simmons being signed to Designated Rookie extensions.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

Miałem pisać, że IMHO ktoś poza się na Irvinga skusi, i da więcej niż Lakers, ale zobaczymy.

Imo Nets podbijaja cenę, bo raz że Sixers się nie wydarza, dwa jako Mavs trzymasz Kyriego daleko od Luki, a nie jeszcze rzucasz assety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.