Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, mac napisał:

Dziwie mnie mega, że blokujący i rzucający za 3 Mo Bambo dostaje 21/3 kontrakt, a nie oferujący niczego Marvin Bagley 37/3.

No i dziwne, że żaden kontener nie chciał Bamby.

Bambi dostał 21/2, także rocznie zbliżona kasa do Marvina. Mnie kontrakt Mo nie dziwi, on fajnie wygląda na bbr, a jak se odpalisz meczyk, to widzisz, że kolo po 4 latach w lidze wciąż nie ogarnia co to jest ball movement, nie podasz mu na short rolla, bo chłop nie będzie wiedział co zrobić, w bronieniu picków też nie jest ekspertem. To taki JaVale 2.0, ma zajebiste warunki, których nie umie przełożyć na grę. Bardzo wolno się uczy i choć robi postępy, to nie takie, żeby grać w kontenderze. Może za 3-4 lata.

A kontraktu Marvina faktycznie nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się umowy Portisa 49/4 (bo nie wierzę, że nie znalazł by się team co dalby +15/rok), Dorta 87,5/5 (takie trochę win/win), Dedmona (9/2), Tate'a 22/3 (nieźle to rozegrali z nim), GPJ 28/3 (mega dobry ruch Blazers) , Harrisa 26/2, Andersona 18/2 (mega steal Soty, mam nadzieję odpuszcza Gallo), Wrighta 16/2 (choć dziwi mnie, że podpisał tam po dealu Morrisa, czyżby S5 z Bealem?), nawet Drummond za 3 mln rocznie to bdb ruch Bulls.. 

Natomiast kompletnie nie rozumiem kasy McGee 20/3 - nie to, że dużo za rok, ale 3 lata z PO? 33/3 w pełni gwarantowane dla starzejącego się defensora to też trochę jak łapanie się brzytwy przez Sixers... rok czy 2 temu jeszcze bym to skumał, teraz już nie. Nie bardzo rozumiem Bouchera 35/3 kiedy ewidentnie nie idzie im współpraca w TOR i gdzie potrzebują silnego C... Czyżby OG miał polecieć? O Bagleyu szkoda pisać, ale to kwestia organizacji .. Tyus Jones dostał chyba premię za poprzednie lata, bo 30/2 to może nie szaleństwo ale sporo za backup PG. A branie DAJ do DEN to bez względu na kontrakt, bez sensu ruch...  

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Tymczasem spurs zaraz maja. 39.000.000 cap space. I nie będą pozyskiwać dobrych graczy. Ale w każdej wymianie za pick mogą pomoc zeżreć nadwyżkę sałary. Lub obserwować jak deal zdycha. 

Gdyby nie to że to Lakersi pomyślałbym że Westbrooka wezmą z osłodą pod dalsze wymiany. Ale to się nie zdarzy bo Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A DeAndre to nie dostał 3 lata?

Teraz, marceli73 napisał:

Gdyby nie to że to Lakersi pomyślałbym że Westbrooka wezmą z osłodą pod dalsze wymiany. Ale to się nie zdarzy bo Lakers.

Czy ja wiem? Raczej kłopotem jest brak pickow. I w sumie branie RW lakers średnio coś da. Chyba ze multiway 

To wtedy można kumulować dopłaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

A DeAndre to nie dostał 3 lata?

Czy ja wiem? Raczej kłopotem jest brak pickow. I w sumie branie RW lakers średnio coś da. Chyba ze multiway 

Tak tylko piszę. SAS może uławić zrzucenie złych kontraktów innym teamom z  lepszym zwrotem. Z NYK powinni pohandlować. Lub Charlotte

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marceli73 napisał:

To za Dejunte życzyliby sobie innego all-stara

Może nie był dostępny lub wymagałby pickow. Zach dalej nie podpisał. 
Bierzesz assety 

Siedzisz cicho 

Kwotujesz maxa bez dopłat 

zachowujesz czysty zysk. 

Ayton to nie jest głupi max bo on wiekowo jest młodszy niż Dejounte 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Widać, że ktoś wyciąga wnioski z poprzednich lat.

No ale Tucker na 3 lata w jego wieku i chyba wszystkie w pełni gwarantowane to już rosyjska ruletka. Ale fakt ,że wiecej jest umów 2 letnich ( ale i zawodnikom to pasuje bo za 2 lata wejdzie nowa umowa i znowu skokowo może wzrosnąc salary

4 godziny temu, Reikai napisał:

Nie przeceniasz wartości Goberta?Okropny kontrakt za goscia, który był niegrywalny

Przed chwilą chciałeś wymieniać Duranta za Aytona , który jest gorszym graczem a będzie miał maxa ok 200 mln na 5 lat.. 

A przy okazji to chyba mając Bena Simmonsa na stanie to NEts nie moga brać w wymianie kolejnej 5 letniej umowy max. Więc by mieć Aytona to jeszcze by się musieli pozbyć Bena Simmonsa więc nawet te 5 % szans które dawałem na wymianę z Suns to i tak było za dużo bo już widze jak Nets by mieć Aytona pozbywa się Duranta Bena Simmonsa i jeszcze Irvinga za darmo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Przed chwilą chciałeś wymieniać Duranta za Aytona , który jest gorszym graczem a będzie miał maxa ok 200 mln na 5 lat.. 

A przy okazji to chyba mając Bena Simmonsa na stanie to NEts nie moga brać w wymianie kolejnej 5 letniej umowy max. Więc by mieć Aytona to jeszcze by się musieli pozbyć Bena Simmonsa więc nawet te 5 % szans które dawałem na wymianę z Suns to i tak było za dużo bo już widze jak Nets by mieć Aytona pozbywa się Duranta Bena Simmonsa i jeszcze Irvinga za darmo 

Przy SnT nie może być 5-letniego maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ignazz napisał:

Może nie był dostępny lub wymagałby pickow. Zach dalej nie podpisał. 
Bierzesz assety 

Siedzisz cicho 

Kwotujesz maxa bez dopłat 

zachowujesz czysty zysk. 

Ayton to nie jest głupi max bo on wiekowo jest młodszy niż Dejounte 

Myślisz ze wyciągną Aytona bez niczego. Nie sadze. Phoenix to wyrówna a za rok sie go pozbędą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.